Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Říjen 2012

Nezapomeňte Castle dneska v TV :)

31. října 2012 v 20:09 | Mrs.Caskett |  News on blog
Je středa. Jako vždy, Castle zase v TV. :)

Na primě bude 4x09 ve 22:35( No nevím, zda budu moci, koukat tento díl. Bude totiž dost smutný.Hlavně jak bude Stana(Kate) plakat).
Na JOJ bude 3x09 ve 22:30 (Ten díl mám ráda je dobrý)

PS: Přeji vám "Happy Halloween" :)

Darby Stanchfield twitter

31. října 2012 v 15:50 | Mrs.Caskett |  Twitter other
Jak už jsem vám, před pár dny psala, že Darby Stanchfield(Meredith) je z5 na Castle. Tak se koukněte co napsala na twitter

Přibližný překlad: (Máš jeden den na to lízat mou levou ruku @ NathanFillion nebo budu nadále v limbu.
Meredith má oblíbenou munici dnes zahrnuje červenou rtěnku a bílé kalhotky).

Oh, co nám to děláš? Takto vypadá, když někdo chce Castle fandom zabít :D No vážně se už nemohu, dočkat, tohoto dílu. Bude zabavné sledovat jak Beckett bude určitě žárlit :DD A co Castle jak to vše bude zvládat?

Fotky Castle 5x05 část 2

31. října 2012 v 13:03 | Mrs.Caskett |  My screenshots

Zde 2 část fotek
Zbytek v CČ

Fotky Castle 5x05 část 1

31. října 2012 v 12:19 | Mrs.Caskett |  My screenshots
Tak jsem konečně, dofotila ty fotky z 5x05. A jdu je sem dát. Zase je asi rozdělím na 2 části. Tentokrát jich bude trochu více(Myslím těch fotek).

Zbytek v CČ

Castle 5x6 "The Final Frontier" ABC Promo

30. října 2012 v 12:48 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Zde ABC promo na 5x06. Bouhžel zatím není v lepší kvalitě. :-( Ale jak se říká, lepší něco, než nic.
Odkaz kdyby vám to nešlo: Castle 5x6 "The Final Frontier" ABC Promo

PS: Hned jak se oběví lepší kvalita. Tak vám dám vědět :)

Castle season 05 Episode 05 (Pravděpodobná příčina) download

30. října 2012 v 11:05 | Mrs.Caskett |  Downloads
Ano, rychle si musíte zde stáhnout, epizodu Castle 5x05. Zase pofotím nějaké ty fotky asi. Jen co to stáhnu. A pak je zde dám. Link na stažení, jako vždy, dám do zahlaví. A bude tam snad, zase do příští epizody.

Toto byla vážně best epizoda.Všechno tam bylo tak dokonalé. Ona plakala protože nevěděla jak mu pomoct. A ne proto, že by mu nevěřila. A on ji na konci zachránil. Oh, to bylo tak úžasné. Vůbec mi tam nevadilo, že tam nebyl ždný polibek. Protože, pak jak ji objal, to bylo dokonalé. ♥♥ Vrahem byl nakonec náš znamý 3XK( O kterém jsem vám, už před časem psala. Že, by se měl oběvit v 5 sezoně).

Při této epizodě jsem se smála, pak zase plakala. Už se nemohu dočkat, příští epizody. To zase bude, něco užasné, jako vždy.

Bylo to mnohem lepší než jsem čekala

30. října 2012 v 4:35 | Mrs.Caskett |  News on blog
Já vám musím zde napsat. Dnešní epizoda sakra, byla tak skvělá. Norámlně Castle je pořád, lepší, lepší a lepší. "Fuck". Musíte epizodu vidět. Vážně, hned, jak se oběví link, dámho zde. Oh to bylo tak dobré. Tomu přád nemohu věřit. Stana je tak užasná, jak ho bránila věřila mu. A on ji zase zachránil. Oh, Castle is the best show forever ♥♥♥♥

Castle dneska zase zpátky na ABC aneb to je počasí dneska

29. října 2012 v 18:33 | Mrs.Caskett |  My diary
Tak už se to bliží. Dneska konečně po 2 týdení pauze je Castle z pátky. Jako vždy se budu dívat. A pak hned jak se oběví odkaz na stažení dám ho zde. :)
Dnešní díl, ale bude trochu smutný. Možná právě toto, upěvní více vztah, Castle a Beckett. Castle, se stane podezřelým. A jaště k tomu to vypadá že podvadí Beckett. A Beckett bude plakat. Oh, a já budu taky plakat asi celou epizoddu :-(

PS: Ovšem, že nevěřím tomu, že by Castle, podváděl Beckett, po tom všem, co spolu prožili. To se určitě nějak vysvětlí. Určitě jen spoilery chtějí fanoušky tímto zabít :-D No nic půdju dneska koukat na TV chvíli. Chci jít dříve spát abych mohla být pak připravena na epizodu. Tak pááá vidíme se zítra

PPS: Ještě otázka. Jaké počasí máte? Taky u vás nasněžilo jako u nás? Jestli bude přes noc mrznout, tak nechci vidět co bude zítra. Tam to bude tak klouzat venku, že až hrůza. No nic já vážně už jdu tak páá dneska

Smyšlený príběh Castle 5x05

29. října 2012 v 16:47 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Smyšlený príběh Castle 5x05
Konečně jsem to našla. Mám totiž v NTB tak trochu nepořádek :-( Toto jsem psala ještě předtím, než vyšlo to promo a Sneak Peeky. Jenže jsem to, nemohla najít v NTB. A teď když, už jsem to našla, tak vám to zde davám.


Rick: Ahoj kate. Co se děje?
Kate: Víš, jde o to, že už víme asi kdo je vrah.
Rick: Tak to je dobře, nebo snad ne?
Kate: Víš já, nevím jestli je to zrovna dobře.
Rick: Co tím chceš říct?
Kate: Víš, jde prostě o to že, všechny důkazy ukazují na tebe.
Rick: To je nesmysl. No tak Kate, neříkej, že ty tomu věříš?
Kate: Já nevím co si myslet. Víš, z jedné strany bych ti chtěla moc věřit, ale z 2 strany já prostě nevím co si myslet. Je to těžké. Znal si oběť a důkazy, jsou proti tobě.
Rick. Vážně si myslíš, že bych někoho zabil. No tak Kate dívej se na mě. Já vážně nic neudělal. Ani jsem, sní, nic neměl. Někdo to chce na mě určitě hodit.
Kate: Promiň, máš pravdu. Já neměla bych o tobě pochybovat. Mrzí mě to. Já jen víš je to všechno tak složité. Já prostě musím tě zadržet, je to moje práce.
Rick: Fajn, klidně mě zatkni, ale já to vážně nebyl. Kate, jen ti chci říct že miluji tě, navždy.
Kate: "V duchu" Z jedné části ji srdce říká, co když to přeci jen byl on. Hlava ji, ale říká no tak to nemyslíš vážně, jak jen můžeš o něm pochybovat, po tom co jste spolu prožily.
Kate nevěděla, co má dělat. Byla tak zmatená.

Na okrsku
Kate: Ahojte, tak co je něco nové ?
Ryan: Zatím nic, bohužel vše zatím ukazuje na Castla.
Javi: No, v tomhle dávám Ryanovy za pravdu. Bohužel zatím nic nové. Takže Castle bude zatím i nadále ve vazbě.
Kate: No tak musíme něco udělat. Já, nevím, ale nemohu uvěřit že, by to Castle udělal. V jednu chvíli jsem taky pochybovala. Ale pak prostě, jsem si uvědomila, že on to nebyl. Prostě mu věřím, on to neudělal. Někdo to chce na něj hodit.
Javi: Si v pohodě, zdá se mi že až nějak moc Castla obhajuješ.
Kate: Já jsem naprosto v pohodě. To jen, protože Castle je můj parťák. A nevěřím prostě že, by něco takové udělal. Co pak jste už zapomněly jak nás Castle, už pár krát zachránil.
Ryan: Asi máš pravdu. Taky si myslím, že to na něj nějak nesedí. Jenže ty důkazy nelžou. Je to těžké.
Javi: Jo, předpokládejme, že to nebyl on. A co budeme dělat teda.

Kate: Musíme prostě hledat důkazy. Jako vždy musíme něco najít. Musíme ho nějak očistit. Prostě uděláme, co se dá. Já vím, že vše je proti němu, ale prostě mi něco říká, že on to nebyl.
Javi: fajn, tak si znova projdeme všechny důkazy, co máme. OK
Ryan: Já taky prozkoumám vše, co mám v počítači o naší oběti.
Kate: Fajn, já půjdu za Lanie jestli nemá něco nové.

U Lanie
Kate přišla viděla tam Alexis. Ahoj nevíš kde je Lanie. Ona si jen odskočila, za chvíli bude z5.
Kate, zavolala na ní Alexis .
Kate: Ano
Alexis. Doufám, že ty si nemyslíš, že můj táta by mohl být vrah?
Kate: Já, víš já prostě nevím. Co to říkám víš, já vím že, to nebyl teda, chci věřit že, to on nebyl, ale ty důkazy které jsou proti němu. Já(ukápla ji slza) nevím, co si myslet promiň.
Alexis, odešla pryč (Ale cítila se trochu zklamaně kvůli Kate, protože si nebyla Castlem úplně jistá. Ale na 2 stranu ji chápala, věděla, že to taky pro ni není lehké.)
Kate: Oh, ahoj Lanie
Lanie: Ahoj zlato, jestli jdeš kvůli oběti tak zatím nic nové nemám. Ale za to mi řekni, jak se cítíš. Vím, že tě trápí to že Castla zatkly. A že by mohl bít vrah.
Kate. Jsem v pohodě. No možná mě to trochu trápí, on byl můj parťák, teda vlastně stále je. Řešily jsme spolu případy, a když jsem ho potřebovala, vždy tady byl pro mě. A proto mu chci věřit. Protože cítím, že to neudělal. On prostě není vrah. I když důkazy říkají něco jiné. Já prostě nevím co dělat. Všechno je tak složité.
Lanie: Já vím zlato, taky mě něco říká, že to neudělal. Jenže na 2 stranu nevím co říct. Víš, já Castle nejsme zase tak důvěrní přátelé. Takže ti neporadím. Nevím co na to říct.
Kate: Ale, já ho znám, znám ho dobře až moc dobře.
Lanie: Něco mi, uniklo?
Kate: " Se začervenala" ne nic. Víš musím, už jít kouknout se, jestli Ryan nebo Javi nemají něco nové . tak, zatím čau.
Kate. Dorazila za Ryanem a Espo, tak co už je něco nové. No možná jen něco málo.
Kate: Mimochodem teď mě tak napadlo co když to na Castla chce hodit Senátor, William Barcken. Víte, třeba jen chce, abychom podezřívaly Castla , pak budeme méně ostražití. A on bude mít možnost zbavit se mě.
Javi: Hele to si nemyslím. Nezdá se ti, že už tak trochu fantazíruješ.
Kate: Tak co jste to vlastně zjistily.
Chvíli mluvili o všech důkazech. Pak se nakonec ukázalo, že tam něco nesedí. Šly k Lanie a ona už měla novinky o oběti. A vše dávalo jasnější smysl.

Po pár hodinách
Když se nakonec ukázalo, že Rick je nevinny. Kate byla ráda, ale na 2 stranu věděla, že bude trochu naštvaný, protože mu tak trochu, nevěřila.
Rick: Ahoj
Kate: Ahoj. Já, víš, chtěla jsem se omluvit, za to že, jsem ti nevěřila. Vážně mě to mrzí.
Rick. Víš, když jsem byl v té cele, hodně jsem o nás přemýšlel. A došlo mi něco. Já, chci být chvíli sám. Chci jít k sobě domů a prostě jen být chvíli sám. Potřebuji pár dní jen pro sebe.
Kate věděla že, Rick se na ni trochu zlobí. A tak ho nechala odejít.
....
Došla si pro kávu a nemohla udržet své slzy. Cítila, že Rickovy ublížila (tím že mu hned nevěřila). Ve dveřích se objevil Ryan. Ahoj tak jak ti je. Jsem v pohodě. Jo jasně, vidím, tvé oči červené, plakala jsi, že jo. Ne vůbec ne, ale no tak. Možná jen trochu. Ale to je jedno. Kate, já už vše vím. Víš co? Ty, a Castle vy 2 jste spolu. On je ten tvůj nový přítel. C-Cože, jak to víš. To je přeci jedno. Víš, já, my 2 ano přiznávám, jsme spolu. Ale zatím víš, no nechtěly jsme to nikomu říkat. Tak odpust, že jsem ti to neřekla. To je pořádku. Měla by si být teď s ním, nemyslíš. No ono Castle chce bít chvíli sám. Víš jen trochu naštvaný, že jsem mu nevěřila. Oh, no víš, z jedné strany ho chápu. Potřebuje čas, aby si vše uvědomil. A možná že vám prospěje, když budete chvíli takto sami. A jsem si jist, že ti brzy zavolá a určitě ti vše odpustí. Hele měla by si jít domu. A trochu si odpočinout. Ryane díky za vše. Kate, ty víš, že se na mě můžeš spolehnout, takže kdykoliv budeš něco potřebovat nebo tak stačí jen říct. Já budu vždy tady. Mimochodem , nemusíš se bát to tajemství, že ty a Castle jste spolu, nikomu neřeknu. Díky vážně. Kate dopila kávu a jela domů.

O 4 dny později. Doma u Kate.
Ding Dong
Kate šla otevřít. Rick stál ve dveřích. Za těch pár dnu co jsem byl sám. Jsem, o nás hodně uvažoval. A vím že, tě nechci ztratit, "miluji tě". A taky vím že, si měla důvod o, mě pochybovat. A já nemám právo ti něco vyčítat odpusť mi Kate, odpusť. Ona se na něj usmála. Odpoušťím ti. Víš, že jsi mi těch pár dnů, co jsem tě neviděla, moc chyběl. Ty si mi taky scházela. Pomalu ji přitáhl k sobě a dlouze ji políbil. Ona byla v tu chvíli tak šťastná. Podívala se na něj a říká "Miluji tě". Chytil ji pomalu přitáhnul ji k sobě a objal ji. Po chvíli se podíval se na ní a řekl, od teď už budeme všechno dělat spolu. Už žádné lži, už žádné tajemství, slibuji Já už nikdy nechci být bez tebe. Kate říká, fajn od teď budeme všechno dělat spolu. A už žádné tajemství OK. OK. Rick jen opakoval "Miluji tě" "Miluji tě" "Miluji tě". Objal ji. Oba byly v tu chvíli tak šťastní. Víš co, posad se musím ti něco říct ještě. Podívej se, já přiznávám, že v minulosti jsem dělal pár chyb. A taky jsem měl mnoho dívek. Byly to většinou jen krátké vztahy, nebo vztahy které nevyšly. Ale s tebou je to jiné víš ty si prostě jiná. Ty jsi výjimečná, zvláštní. Prostě cítím, že ty jsi pro mě ta pravá. A nechci, abys měla pocit že, si jen jedna z mnohých. Protože tak to není. "Stop", zatavila ho Kate. Já, vím, já to chápu, rozumím ti. Chci, abychom byly spolu, a vím, že si budeme muset více důvěřovat, pokud to má fungovat. Takže od teď budeme vše probírat spolu (Usmála se na něj) OK od teď to bude po tvém. Usmál se na ni a vášnivě ji políbil. "Pak říká" Hmm. Co? Nic. No tak co je. Víš, že tvoje vlasy zase voní po třešních. Vážně? Jo a to se mi moc líbí. Ona ho políbila a pak se smály těm jeho vtipům. Až nakonec usnuly oba vedle sebe.

Doufám že se vám to bude líbit. I když je to jen můj smyšlený příběh.
V případě použití kopíruj prosím se zdrojem

Sneak Peek (3,4)

26. října 2012 v 15:37 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Včera jsem vám, zde dala 2 Snek Peek. 1 jsem vám dala, ve středu A dneska vám dám, další 2 Sneak Peek které vyšli, na 5x05
Odkaz pokud by vám to nešlo: Castle 5x05 "Probable Cause" Sneak Peek (3)

Odkaz kdyby vám to nešlo: Castle 5x05 Sneak Peek 4 "Probable Cause"

Zase to vypadá na velice zajímaví díl. Už se nemohu dočkat až ho uvidím. Už aby bylo to pondělí co nejdříve.

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015