Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Listopad 2012

Design nesedí aneb pořád málo času je.

27. listopadu 2012 v 13:49 | Mrs.Caskett |  News on blog
Ach, skoušela jsem design, co jsem děla a nějak mi nesedí, jak bych chtěla. Takže to musím předělat. Ach jo to je práce. A brácha taky pořád chodí, ke mě na NB. Takže nemám skoro vůbec čas na nic. :-( No, jdu zatím pofotit, ty epizody, dokud brácha ještě není doma. Tak zatím pááá

Sakra práce nic nestíhám :-(

26. listopadu 2012 v 12:39 | Mrs.Caskett |  My diary
Oh, omlouvám se, není čas na to, zde něco dávat. Důvod musím udělat, focení posledních epizod. Ještě jsem to totiž nestihla "Sakra". Pak musím dokončit nový design, na kterém pracuji. A pak trochu, rekonstrukci na blogu. A ještě píši vánoční povídku, která není hotová. Nějak, totiž nápady nepřichází. :( Takže toho mám, až, až. A to vše musím stihnout tento týden. Dokud, není castle na ABC. Tak jdu se do toho všehno pustit. Jestli to chci stihnout. Pááá zatím.

Stana Katic: Dobrodružný život v pohybu

23. listopadu 2012 v 15:20 | Mrs.Caskett |  Interview and videos
Nedávno vyšel článek o Stana Katic. Bylo to, v TV Max. Bouhžel, ještě jsem to nestihla ofotit. Ale, zrovna jsem koukala, po internetu a našla ten rozhovor, na jdené stánce. Rozhodně stojí za přečtení :))

Hudební klub

Že by se uživila i zpěvem, předvedla herečka loni na filmovém festivalu ve Zlíně, kam přijela jako členka poroty. Svým svůdným hlasem uchvátila taky Flynna Carsena ve třetím dílu dobrodružného filmu s podtitulem Jidášův kalich (2008) a naplno to může rozbalit jako zpěvačka dívčí rockové kapely v chystaném dramatu CBGB o stejnojmenném newyorském punkrockovém klubu. Zazpívala si koneckonců i v seriálu Castle na zabití. Jinak v něm hlavně rozmotává zločiny. K tomu si jako vyšetřovatelka Kate Beckett přizvala spisovatele detektivek Ricka Castla (Nathan Fillion) a chemie mezi nimi má velký podíl na úspěchu seriálu, který 24. 9. rozběhl už pátou sezonu (u nás jde premiérově čtvrtá). Pořád se řeší, jestli Stana s Nathanem chodí. Možná POŘADY Castle na zabití I Castle na zabití IV ano. Ale z jejích úst se povrzení nejspíš nikdy nedočkáme.

Tělocvična

Kromě hraní a zpěvu zvládá plno věcí. Karate, šerm, lukostřelbu, jízdu na koni... Není křehká květina a před kamerou se nebojí akce, při níž si ušpiní ruce. Přitom neztrácí ženskost. Miluje módu a klasické ikony, jako Anouk Aimée a Katharine Hepburn. Ale taky Jamese Bonda. Její otec je fanda bondovek, Stana na nich vyrostla a tehdy zbožňovala Conneryho. Nepohrdne však ani Danielem Craigem. Strávila s ním tři natáčecí dny jako agentka Corrine Veneau v bondovce Quantum of Solace. V tom filmu ji trochu zastínily Bond girls Olga Kurylenko a Gemma Arterton. "Moc jsem v tom chtěla hrát a šla jsem po roli Strawberry Fields (G. Arterton). Ale nehodila jsem se jim na ni a stejně jsem pak nechtěla hrát někoho, koho zabijí." Každopádně je první srbská herečka, která pronikla k agentovi 007. I když s tím původem to není tak jednoznačné. Stanu si přivlastňují Chorvati i Srbové. Její rodiče, Srbové, žili v chorvatské Dalmácii, odkud emigrovali do Kanady a pak se přesouvali po severoamerickém kontinentu. Stana má v rodném listě kanadský Hamilton, získala americké a kanadské občanství a domluví se jazykem svých rodičů i mnoha dalšími.

Poušť

Cestování má v krvi. "Jsem nomád. Když zrovna nepracuju, potřebuju být v pohybu. Nabíjí mě to," vysvětluje. Nejraději jezdí tam, kde se moc turistů nemotá. Loni třeba vyrazila do mongolské poušti Gobi. Když tedy Stana jede na dovolenou, nejspíš ji bohužel nepotkáte.


Jak jsme se dočetly v rozhovoru, tak Stanu jen tak někde, nepotkáme má ráda, zvláštní místa na dovolenou. :DD Stana si krátce zahrála i v Bonovce :P Já, si ji tam na poprvé nevšimla :D Až později sakra :P

Jon Huertas - Ledge Of Love [Fan Video]

23. listopadu 2012 v 13:09 | Mrs.Caskett |  Jon Huertas(Javier Esposito)
Musím zde dát, jedno video. Nebo spíše, oficiální CasKett video. Jon Huertas(Javier Esposito), je největší CasKett přepravce. :P Před pár dny, nahrál toto oficiální video, na Youtube.

Oh, já nemohu, poslouchám to, skoro pořád :DD On, má tak krasný hlas. To video je perfektně udělané ♥♥ I ta píseň je tak krasná ♥♥ Prostě vše je dokonalé. ♥♥

Little Stana Katic

22. listopadu 2012 v 16:09 | Mrs.Caskett |  Stana Katic
Oh, jsem tak unavená tento týden. Máme totiž doma, trochu stres. Nejraději, bych někam vypadla, aspoň tak na rok :DDD No ale dost o mně a mém strese. :P

Koukněte se na tuto rozkošnou fotku. Je sice malá, ale nevadí. Je na ni prý Stana Katic když byla málá.


Oh, ona je tak strašně rozkošná, na té fotce :)) ♥♥

Nezapomeňte Castle dneska v TV

21. listopadu 2012 v 19:09 | Mrs.Caskett |  News on blog
Oh, dneska tochu složitý dnen. Jsem táák utahaná. A počásí u nás taky nic moc. No ještě, že bude aspoň Castle v TV.

Na primě bude 4x12 ve 22:45 (Tento díl, je dobrý. Ale tak trochu i smutný).
A na JOJ bude 3x12 ve 22:30

Osobně nevím který mám koukat. Proč to davají, skoro ve stejnou hodinu, to nechápu sakra. Zase budu mezi reklamou přepínat :DD

Christina Applegate o Stana Katic and Castle

21. listopadu 2012 v 14:34 | Mrs.Caskett |  Twitter other
Jak, jsem vám psala, že se konal Live chat , se Stana Katic, Sasha Alexander, Christina Applegate. Bylo to zabavné jak si mezi sebou psaly :DDD
Nakonec se připojila Christina Applegate a napsala na Stana Katic toto
Aw!! Já jsem ráda, že Beckett obějala Castle, s jejími pouty... Tak roztomilá Stana Katic #GIRLSNIGHTIN "ano! Skvělá show Stana.

Castle 5x09 Promo "Secret Santa" (HD)

20. listopadu 2012 v 12:30 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Promo na další epizodu. Tedy 5x09 (Vánoční epizoda). Na kterou si budeme muset, trochu déle počkat.

PS: Jsem zvědavá teda, jestli se políbí pod jmelím nebo ne?

Castle season 05 Episode 08 (Po hodinách) download

20. listopadu 2012 v 10:00 | Mrs.Caskett |  Downloads
Přednastaveno. Dneska, tu asi nebudu, až opoledne. Ale zkusím, ještě něco, rychle přednastavit.
Ano, rychle si musíte zde stáhnout, epizodu Castle 5x08 "After Hours". Zase pofotím nějaké ty fotky. Jen dneska nestihám. Ještě musím dohnat, tu minulou epizodu sakra.
Link na stažení, jako vždy, dám do zahlaví. A bude tam snad, zase do příští epizody.

Byla to vážně skvělá epizoda.Všechno tam bylo tak dokonalé. Celý tento seriál je dokonalý ♥♥

Vážně další skvělá epizoda

20. listopadu 2012 v 6:04 | Mrs.Caskett |  News on blog

Ano, ano koukala jsem dneska 5x08. A, že WOOOW. Jak jinak, se to dá popsat, fakt nevím. Vážně to byla další skvělá epizoda. Normálně chvílemi jsem, skoro plakala a pak se zase, smála. A nejlepší jak říká.
Beckett: "Myslel jsem, že jsem tě ztratil."
Castle: "Ne. Ne nikdy. Nikdy. "

Oh, to bylo tak dojemné, když ho objala, předevšemi a vůbec ji to nevadilo. A ten polibek, oh, ten byl tak krasný ♥♥♥♥
A taky se mi líbilo jak, Martha a Jim se baly o Kate a Ricka. Seděly tam spolu a říkají.

Jim: "She does say she always feels safest when your son's watching her back." ("Ona, vžy říká, že se cití bezpečněji, když váš syn, sledoval ji záda").
Martha: "He says the same thing about her." ("On, říká to samé o ní")


Musím říct naše OTP, je tak dokonalé :DD ♥♥ Děláte to správně pane Marlowe :) ♥♥

Oh, ted musím, ještě čekat do 7:00 na Stana živý chat.

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015