Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Listopad 2012

Náročný to den dneska byl.

19. listopadu 2012 v 21:06 | Mrs.Caskett |  My diary

Oh, dneska byl, děsně naročný den. Jsem tak utahaná. Musím jít dříve spát dneska. Protože kolem 4 ráno vstávám, bude Castle online doufám. A pak v 7:00 asi bude živý chat Stana Katic, Christina Applegate, Sasha alexander. Takže toho moc asi nenaspím dneska. Ach jo, no nic půjdu dneska už asi. Budu chvíli oukat na TV a pak spát teda. Tak dobrou noc a hezký zbytek večra vám přeji :) ♥♥

Sneak Peek 5x08

19. listopadu 2012 v 19:37 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Konečně jsem se dostala k tomu, abych zde dala, ty Sneak Peek, k dnešní epizodě.

Sneak Peek 1

Sneak Peek 2

Sneak Peek 3

Sneak Peek 4

Zase to vypadá, na velice zajímavou, epizodu. Hlavně na tu rodinnou večeři, se těším, to bude něco :DDD

EDIT: Pořád potřebuji, aby jste, zde hlasovaly. Je to opravdu důležité, pokud chceme vyhrát :) ♥♥

Happy Birthday Susan Sullivan

19. listopadu 2012 v 11:59 | Mrs.Caskett |  Susan Sullivan( Martha Rogers)
Důvod proč jsem, zde nic déle nedala, je, že jsem chtěla, aby jste, mohly stále ještě hlasovat.
No, ale teď to musím dohnat.

Takže za 1 Happy Birthday Susan Sullivan. Včera měla totiž 70 let. Ale, vůbec na to, nevypadá. Takže tímto webem ji chci popřát, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů ve všem co dělá. :))
Takže ještě jendou Happy Birthday

Za 2 PS: Už vyšly i Sneak Peek. Dám je zde až, odpoledne. Protože, teď jdeme pryč. Takže páá zatím.

Smyšlený příběh k 5x08(na základě Kanadského proma. Kde všichni spolu večeří).

19. listopadu 2012 v 10:40 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Smyšlený příběh k 5x08(na základě Kanadského proma. Kde všichni spolu večeří).

Napadlo mě to, po tom, co jsem viděla, to promo. Ve středu, jsem začala trochu psát. A dneska jsem, to konečně dokončila. Pochybuji, že se něco takové stane. I když kdo ví. No prostě a jednoduše, tady jen můj fiktivní příběh.

Ahoj Kate. Ahoj. Tak případ je vyřešen, vše je v pořádku. Myslím, že už je na čase, konečně vyrazit, na tu rodinnou večeři. Nemůžeme si dovolit přijít pozdě. Víš, že jestli necháme mojí mámu a tvého tátu o samotě, nemusí to, dopadnout, nejlépe. Castle, poslouchej, já nemůžu jít. Já to nezvládnu, víš je to všechno tak rychlé. Já nevím prostě je to. No tak Kate co se děje? Ty o nás pochybuješ? Ne já jen, víš, nejsem, si úplně jistá. Já, nechtěla bych ti nějak ublížit. Ale no tak Kate, zvládneme to. Když už jsme se dostaly až sem. Přežily jsme bomby, mrazáky a vše ostatní. A já čekal jsem na tebe 4 roky. Je to jen jedna večeře. A, já chci, aby všichni viděli, jak moc mi na tobě záleží. A chci, abychom to konečně řekly všem. Nechci to skrývat před tvým tátou už. Hele věř mi, zvládneme to, všechno. Castle, poslouchej a co když, to nevyjde? Co když prostě se něco pokazí? Co když možná, nejsem připravená, aby to úplně všichni věděli? Co když táta nebude nadšený? Kate, chci, aby si věděla něco, "miluji tě", takovou jaká jsi. Ať dopadne večeře jakkoliv budu tě vždy milovat. Objal ji. A po chvíli ji dal jemný, sladký polibek na rty. Hele vážně už musíme jít. Jsi si jistý? Nevadí ti, že můj táta, bude vědět o nás? Nevadí ti, že to bude, už oficiální zřejmě? Že, už nebude cesty z5? Jasně, že mi to nevadí. Já nechci cestu z5. Chci být s tebou navždy. Dal ji jemný polibek na rty, popadl ji za ruku a říká, jdeme. Myslíš, že tyhle šaty jsou vhodné? Neměla bych se převléct raději? Kate poslouchej mě, vypadáš, vážně nádherně. Už, to neprotahuj, jdeme.

Nasedly do auta a dorazily do podkroví Castla. Na stole bylo vše nachystané. Jeho matka seděla na pohovce i s otcem Kate. Čekaly na ně. Kate byla trochu nervózní. Rick, ji chytil za ruku a do ucha ji zašeptal, neboj se, vše dopadne dobře. Všichni si sedly za stůl a začaly jíst. Po chvíli Kate a Rick oznámily všem přítomným, že jsou spolu jako pár a že se mají rádi. No samozřejmě Marta to věděla již dříve, ale byla nadšená, že to konečně přiznaly, takto přede všemi. Za to Jim (otec Kate) tak nadšený nebyl. Ovšem že snažil, aby to tak nevypadalo. Ta správa ho trochu zaskočila. Tati je vše v pořádku? "Zeptala se Kate". Jo, víš zlato, jen jsi mě, zaskočila trochu. Já, vždy jsem doufal, že si najdeš někoho, s kým budeš šťastná, ale právě toto jsem nečekal. Proč si mi to neřekla už dříve? Jak dlouho jste vlastně spolu? No, víš, bude to, už pár měsíců asi. Tati já chtěla jsem ti o tom časem říct. Víš, jenže mi s Rickem jsme se dohodly, že to nebudeme zatím nikomu říkat. Chtěly jsme to, na chvíli utajit, než to mezi námi bude úplně jisté. Omlouvám se, že jsem ti to neřekla. Oh, ale já myslel, že si věříme a vše si říkáme. Víš, trochu jsi mě zaskočila. Zlato víš, asi bude lepší, když půjdu domů, potřebuji to všechno strávit. Tati, počkej, mrzí mě, že jsem ti to neřekla. On odešel a nařekl ani slovo.

Kate, miláčku co se stalo? No víš, táta se trochu naštval, že jsem mu neřekla o nás už dříve. Víš co, myslím si, že není naštvaný. Jen to potřebuje vstřebat. Určitě ti časem zavolá aby, jste, si promluvily. Kate, drahoušku v tomhle má můj syn zrovna pravdu. No tak netrap se tím. Časem se s tím určitě smíří. Asi máš pravdu. No, já už půjdu, si lehnout, drahoušku jsem unavená tak dobrou noc. Dobrou mami. " Pojď, jsem Kate". Objal ji a do ucha ji zašeptal, klídek všechno bude v pořádku. Tvůj táta potřebuje, jen trochu času, to je vše. Asi máš pravdu. Popadl ji za ruku a vzal ji k sedačce. Poslyš, pořád tady bude, ještě mnoho otázek. Možná náš vztah nebude hladký, vždy tady budou nějaké ty hrboly. Ale my se musíme, naučit přijmout je a zvládnou je. Asi máš pravdu. Tak, bude, lepší když půjdu domu. Jsem trochu unavená. Ne, tak pozdě chceš jít domů? No tak, zůstaneš hezky tady. Víš, chtěla bych být, chvíli sama a jen tak přemýšlet. Fajn, mám nápad, zůstaneš tady v pokoji pro hosty. Tam můžeš klidně přemýšlet a nikdo tě nebude rušit. Nemyslím si, že je toto dobrý nápad. Vážně chci jít domů. Fajn, dovol mi, abych tě aspoň odvezl domů. OK. Tak, konečně jsme u tebe doma. Kate? Jo? Víš, že tě miluji? Jo vím. Tady tě mám ráda. Jsi, si jistá že budeš v pořádku? Neměl bych tady zůstat? Jo neboj se, budu v pořádku. Vážně, chci být sama. OK? Chápu, tak dobrou noc. Dal ji jemný, sladký, pomalý polibek na rty. Poslouchej, kdyby se něco dělo nebo si mě potřebovala, stačí jen zavolat, já i hned přijedu. Já vím, "díky". Tak dobou Kate. Dobou Rick.

PS:Doufám, že se vám to bude, aspoň trochu líbit. Předem se velice omlouvám, za to, jestli tam jsou nějaké ty chyby.

Hlasujte prosím za Castle,Stana,Nathan

15. listopadu 2012 v 19:39 | Mrs.Caskett

Hlasujte prosím zde za

Favorite TV crime drama "Castle"

Favorite dramatic TV actress "Stana Katic"

Favorite dramatic TV actor "Nathan fillion"


Můžete hlasovat, kolikrát chcete. Díky všem, co dají hlasy :)) ♥♥

Castle jako vždy i dneska v TV

14. listopadu 2012 v 19:39 | Mrs.Caskett |  News on blog
Dneska zase středa takže bude Castle v TV

Na primě bude 4x11 ve 22:45
Na JOJ bude 3x11 ve 22:30

Oba díly jsou zajímave. Sakra zase budu přepínat mezi JOJ a primou :DDD Proč to oni musí, dávat, skro ve stejnou dobu. Ach jo :(

Fotky Castle 5x06 část 2

13. listopadu 2012 v 16:05 | Mrs.Caskett |  My screenshots
Zde je 2 část fotek


Vážně to byl skvělí díl :))

Fotky Castle 5x06 část 1

13. listopadu 2012 v 15:50 | Mrs.Caskett |  My screenshots
Konečně se mi podařilo vyfotit fotky z minuleho dílu. A zde jsou. Zase je rozdělím na 2 části asi.


“CASTLE” 5X08 ‘AFTER HOURS’ PROMO

13. listopadu 2012 v 14:13 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Zde vidíte promo na 5x08. Vypadá to velice zajímavě. Už se těším na tento díl.

Zde je ještě Kanadské promo na 5x08. Které se tochu liší od toho prvního.Jen kvalita je trochu horší. Ale to nevadí.
Odkaz kdyby to nešlo: Castle 5x08 After Hours CTV Promo

Castle season 05 Episode 07 ("Labutí píseň") download

13. listopadu 2012 v 13:11 | Mrs.Caskett |  Downloads
PS: Fuj, sakra zase trochu nestíhám. Brácha byl na NTB, tak jsem musela čekat, až mě zase pustí.

Takže konečně zde je link ke stažení 5x07 ("Labutí píseň").

Kdo nechce stahovat nemusí. Muže si počkat, až to bude u nás. Kdo chce ať stahuje.

Jen co to já dneska stáhnu. Musím pofotit fotky z této a mynulé epizody. A pak je zde dám. Link na stažení, jako vždy, dám do zahlaví. A bude tam snad, zase do příští epizody.

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015