Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Leden 2013

Návštěva u Dr. Carter Burke, aneb jak to vše začalo 3

31. ledna 2013 v 17:55 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Visiting Dr. Carter Burke, or how it all began. (Third Chapter)
Konečně, zde je další kapitola. Tak přeji vám, přijemné čtení.

V prácí

Kate přišla, jako každé ráno sedla si za stůl. Hrozná bolest hlavy, ji udeřila po včerejší noci. Hej kluci, Castle tu ještě nebyl? Ne neviděly jsme ho. Věděla, že udělala zřejmě chybu, ale co ona se přeci omlouvat, zatím nebude. Ale, sakra, jak teď bude pracovat, bez těch jeho teorii, bez jeho kávy, bez něho. Sním, ty dny v práci, ubíhaly mnohem rychle a byly zábavnější a snesitelnější. Ach pomyslela si co teď? Kate soustřeď se a uklidni se. Musíš to zvládnout, konečně máš šanci, dostat vraha své matky. To je to, co je zrovna důležité. Rychle vstala s židle, šla si vzít aspirin na tu hroznou bolest. Hej kluci tak co jste zjistily? Možná, už víme, kdo jsou ti 2 chlapy. Koukni tady. Och mají, ale pořádný rejstřík. Jo to mají. Vyhlásily jsme, po nich pátrání, ale zatím nic jako by se po nich slehla zem. Sakra jak je to možné. Musíme je najít. Mimochodem, viděla jsi dneska Lanie? Jo, říkala něco o tom, že přijde trochu později. Proč pak? Ne, nic jen jsem se ptal. Opravdu nic, víc v tom není? Myslím, že se ti pořád líbí viď? Co, ne vůbec, tak jo možná trochu ještě. Chybí mi, ty chvíle sní. Ale, doufám, že to nikomu neřekneš jo. Neboj, budu mlčet jako hrob. "Javi"? Jo? Mám pocit, že ji taky scházejí ty chvíle s tebou. Možná byste to mohly, znova spolu zkusit. Jo, budu o tom přemýšlet. Musím jít prověřit, jestli je něco nové zatím čau.

Více v celém článku

Happy Castle wednesday 06

30. ledna 2013 v 21:00 | Mrs.Caskett |  News on blog
Och víte to, je středa. A je Castle, v TV jako vždy. Jenže na primě, už je 21 epizoda. :( Už se to bliží, ke konci pomalu, ach jo škoda :-( Na co budu pak koukat? To teda, fakt netuším.

Na primě bude ve 22:55 4x21
Na JOJ bude 3x20 ve 22:30

No nic, já dneska půjdu už, jsem utahaná. Byl to fakt naročný den. A venku ještě k tomu pršelo, možná ještě prší. Tak budu aspoň, chvíli odpočívat, než bude, Castle v TV :-P

Návštěva u Dr. Carter Burke, aneb jak to vše začalo 2

30. ledna 2013 v 20:33 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Zde je, konečně druhá kapitola.. Tak přeji vám, přijemné čtení.

Visiting Dr. Carter Burke, or how it all began. (Second Chapter)


Návštěva u Dr.Carter Burke

Dobrý den Kate. Rád vás zase vidím. Tak povězte mi, jak se máte? Kde začít. Hodně se toho změnilo, za to dobu, co jsme se neviděly. Začnu asi znova. Vzpomínáte, jak jsme vám říkala, že stále hledám vraha své matky? Tak jsem ho konečně našla. Myslela jsem si, že když ho najdu, bude to konečně úleva, ale tak to není. Stále to hodně bolí. A navíc jsem zjistila, že je to vlivný muž a nemůžu zatím dokázat, že to udělal on. I když to vím jistě. Och, chápu vás je to pro vás těžké. Ale na stranu, byste možná, měla nechat už minulost bít. Vím, že to pro vás, bude asi těžké a vy se nikdy nevzdáváte, ale aby vám to časem ještě více neublížilo. Já vám rozumím, ale asi to chce, ještě čas víte. A jak to jde s panem spisovatelem? No to je další část, co vám chci říct. Mluvili jsme spolu a zjistila jsem, že mi lhal, ale dělal to pro to, aby mě ochránil a pak mi řekl, znova že mě miluje. A já, jsem se naštvala na něj, za to že mi lhal. A myslela jsem, že už nikdy nechci ho vidět. A zase jsem se ponořila, do případu mé matky. A to mě, skoro málem zabilo. A, já si uvědomila, po tom co se mi stalo, že je čas zkusit to sním, že ho prostě nemůžu už ztratit. A dala jsem mu šanci a nakonec jsme zatím spolu. A je mi s ním fajn. Stará se o mě. To je skvělé, že konečně mátě někoho kdo vás chápe, kdo se o vás stará. A kdo je s vámi, i v těch nejtěžších chvílích. Jo taky si myslím. On, je fakt skvělí. Minule jsme měly, složitý případ, a když, jsme to skončily, byla jsem unavená. A pak jsme šli, k němu domů udělal popcorn. A chvíli koukaly na TV, na konci filmu jsem usnula, a když jsem se ráno probudila. Zeptala jsem se, co se stalo. A on mi řekl, že jsem na konci filmu usnula, nechtěl mě probudit a tak donesl deku a polštář, aby mi nebyla zima. A seděl celou noc vedle mě, kdybych se náhodou probudila a něco potřebovala. A já si vlastně uvědomila, že mám štěstí, že jsme spolu. Dokonce, když jsem s ním, nemívám už zlé sny nebo tak něco. Podle toho jak na vás koukám. Cítím, že jste opravdu šťastná teď. Ano momentálně jsem. Koukám, že ten čas letí. Musím už jít do práce. Tak nashledanou a děkuji za vše. Hodně jste mi pomohl. Kdyby se něco dělo, kdykoliv můžete zase přijít Kate. Jistě, děkuji vám.

Více v celém článku

Návštěva u Dr. Carter Burke, aneb jak to vše začalo 1

30. ledna 2013 v 13:19 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Takže je tady, první část povídky, o které jsme vám už říkala. Doufám, že se vám, to bude libit, zase mnohem více, než mě. I když osobně, no měla jsem s tím zase jiné plány trochu. Ale co už no. Dneska snad, ještě dopíši závěr a je to :D Povídka bude mít asi 4 kapitoly nebo 5 ještě uvidím jak to zozdělím. No nic dost blabol, přeji vám hezké čtení.

Název CZ: Návštěva u Dr. Carter Burke, aneb jak to vše začalo
Název AJ: Visiting Dr. Carter Burke, or how it all began.
První kapitola (first Chapter)

Ano, to je otázka, jak to všechno začalo?

U kate doma
Telefon zazvonil. Hej Kate tady Javi prošel jsem to, vše ještě jednou a nic. Mrzí mě to. Jo díky, to je v pohodě. Zavěsila telefon. Kate byla zarmoucená vším, co se stalo, během posledních dnů. Nemohla už dále takto. Bez Castla v posteli, to nebylo ono. Když byla s ním, spala tak klidně a tak dobře. Ale jakmile byla sama, bylo to hrozné. Myšlenky co se ji, stále honily hlavou a vše okolo co ji sužovalo. Když zkoušela usnout, nešlo to, protože ji vždy přemohly děsivé sny. Prostě bez něho to takto dále už nešlo. Stále si vyčítala, jak je možné, že to došlo, až sem. Rychle se převlékla, popadla kabelku, mobil a klíče.

Před pár dny

Tam to vše začalo. Kate, měla nějaké spisy, které musela dokončit.
A pak s Rickem měly volný večer jen pro sebe. Což, bylo super, konečně po čase, zase mohly být jen tak spolu. Celý večer si užívaly, nejprve si udělaly popcorn a koukaly na TV a pak zalezly hezky do postele, kde dováděly skoro celou noc. Ráno Kate, ještě spala, za to Rick už byl vzhůru. Šel do kuchyně udělat snídani. Odnesl ji přímo, do postele. Kate, vstávej, udělal jsem ti snídani. Hmm zasténala tiše. Dobré ráno Rick. Dobrá ráno Kate. Políbil ji, velice opatrně a pomalu na rty. Udělal jsem ti snídani. Doufám, že to bude chutnat. Díky, mm je to skvělé. Ale pak po chvíli zvonil telefon. Byl to Ryan, že mají důležitý případ. Co se děje? Musím jít, právě volal Ryan, máme důležitý případ. Chceš abych, šel s tebou? Lepší bude když, půjdu dřív a ty pak přijdeš, jako vždy s kávou. Fajn tak, uvidíme se za chvíli tam. Přitáhl si ji k sobě, dal ji polibek, na rty. A pak odešla.

Více v celém článku

Není na nic čas sakra.

29. ledna 2013 v 13:40 | Mrs.Caskett |  My diary

Tak vám řeknu, jsem strašně utahaná. No jo, snažím se dopsat, tu povídku, jak jsem vám nedávno říkala. Ono, jsem měla menší krizi a nemohla jsem psát, protože nějak napad nepřišel :-P No, ale teď to musím dohnat, než bude pondělní epizoda. Sakra, a proto jsem zde, nic moc nedávala. No musím jít, abych to dopsala, snad do zítřka. Tak zatím XOXO.

Návštěvnost 26

28. ledna 2013 v 13:15 | Mrs.Caskett |  News on blog
Nazev stránky: CastleBeckett.blog.cz
Všem děkuji za návštěvnost :)) ✌

Navstevnost za minuly tyden (21.1. 2013 - 27.1. 2013) je:
Pondeli: 23
Utery: 22
Streda: 19
Ctvrtek: 24
Patek: 14
Sobota: 7
Nedele: 13

Celkem: 122

Thanks yours :)) ❣❣❣❣

StanaThan 02

24. ledna 2013 v 15:23 | Mrs.Caskett |  CasKett
Haha, chci jen říct dokonalost nic víc. Je to tak, oni jsou prostě oba dokonalý. ❣❣

Nathan Fillion twitter 02

24. ledna 2013 v 12:39 | Mrs.Caskett |  Nathan Fillion
Nathan dal na twitter toto
Pro zvětšení kikni na foto

Překlad: (Dnes má módní volba je meta.)

Happy Castle wednesday 05

23. ledna 2013 v 21:11 | Mrs.Caskett |  News on blog
Konečně máme naši středu. To znamená, že bude v TV zase castle.

Na primně bude 4x20 ve 22:40
Na JOJ bude 3x19 ve 21:30
(Nebo spíše ve 22:30. Omlouvám se zase, jenže ten program, pořád hlasí něco jiné. Ach jo člověk už ani na to se pořádně nemůže spolehnout).

Kdo je otec Richarda Castla?

23. ledna 2013 v 20:12 | Mrs.Caskett |  Castle news
Ano, víme to už. Objevily se nové informace o tom, kdo bude hrát Castlova otce. Budet to James Brolin.

PS: Všimě te si, že se celkem podobají. PSS: Jsem teda zvědavá, jak to vše bude. A co bude říkat Castle, až uvidí tatu.


Zde jsou někjaké, ty spoilery o tom. Co nás bude částečně teda čekat.

Castle fanoušci mohou chtít vymazat své plány na pondělí 25.února. To je den, diváci konečně poznávají Rick Castle otce! Herec James Brolin byl využit hrát Castla staršího, TVGuide.com se dozvěděl. Ačkoli detaily o jeho charakteru a pozadí jsou zahaleny tajemstvím, víme, že Brolin je postava přijít do druhé poloviny příštího měsíce je dva-parter. "Já bych to charakterizoval dvě části jako o jeho otci, "tvůrce Andrew W. Marlowe dříve řekl, TVGuide.com . "Doufejme, že můžeme najít velký a elegantní způsob, jak uchopit Castlova otce mytologii způsobem, který to bude vzrušující." V první části jsou, 2 partneři Castle ( Nathan Fillion ) a Beckett ( Stana Katic ) Tým s agentem FBI ( hostující Dylan Walsh ), aby prošetřila vraždu, která zpřístupňuje spiknutí unést dceru bohatého podnikatele, ze Středního východu. V závěru bude Catslovo zapojení v případě náhle dal svůj život v nebezpečí. Ačkoliv Castle vyrostl nevědět, kdo je jeho otec, jeho zájem byl uražený minulé sezoně, když jeho bývalá múza Sophia (hostující hvězda Jennifer Beals ) naznačila toto Castlův otec měl dost vliv pomoci dostat svého syna přístup k CIA. Pokud Castlův táta je opravdu zapojen do této mezinárodní kapary, možná Sophia teorie o jeho působení v oblasti vymáhání práva zadržuje vodu. Brolin, jehož předchozí TV počiny patří Marcus Welby MD , Hotel a West Wing , by měli vědět, jednu nebo dvě věci na hraní odcizený otec: On bude také hrát dávno ztracenou táta Společenství "s Jeffem Winger v této sezoně. K jeho dalším nedávným televizním rolím patří účinkování na Law & Order: hodnosti SVU a Psych . Hrad se koná od pondělí v 10/9c na ABC. Dvě části začíná na Feb 18 a dochází k závěru, na Feb 25.


Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015