Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Březen 2013

Animace Castle 5x19

29. března 2013 v 18:24 | Mrs.Caskett |  Graphic by my
Koukněte se, na ty amiace, z prvního Sneak Peeku. Musela jsem, je udělat. Jsou tak rozkošné. Nebo spíše, Kate Beckett je rozkošná :-P

Ach tak krasné. Je to jako by říkála. "Miluji tě". Je mi líto, že nemužeš jít snámi. Už, se nemohu dočkat 100 episody. Už chci strašně pondělí. :-P

Happy Birthday to you Nathan Fillion

27. března 2013 v 16:29 | Mrs.Caskett |  Nathan Fillion
Abych nezapomněla Nathan má dneska narozeniny.Takže tímto webem říkám Happy Birthday to you Nathan(Všechno nejlepší k narozeninám Nathan). Hodně zdraví a štěstí a vše co si přeje, at se mu splní.

Zde jsem udělla wall s Nathan Fillion.
Takže ještě jednou Happy Birthday :)) ♥♥

Castle 5x19 Promo "The Lives of Others"

27. března 2013 v 12:53 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Zde je promo, na pondělí epizodu. Bude to jubilejní 100 epizoda. Páni to to, ale letí. Ještě nedávno začala sezona 5 a ted, už se nám pomalu bliží ke kenoci.

Velice se těším, na tuto epizodu. Je to užasné, že jsme došly, až sem. Určitě to bude skvělí díl.

Caskett kiss 01

26. března 2013 v 21:36 | Mrs.Caskett |  Graphic by my
Ach, tento polibek. Byl tak nádherný. Oni jsou tak roztomilí spolu. On je z ni, stále ohromen. Jsou prostě, nejroztomilejší pár na obrazovce, tak jako Esplanie a Ryan a Jenny.

No, promo na další epizodu, dám zítra. Dneska už ne, se mi nějak seká YouTube :(

Castle season 05 Episode 18 ("The Wild Rover") download

26. března 2013 v 14:35 | Mrs.Caskett |  Downloads
Holly shit. Když, už jsem myslela, že mě tato show, nemůže, ničím překvapit.
Tak jsem se mýlila. Tato šou, je čím dál tím lepší a lepší. Ne jen, že jsme měly pefektní světlo. Ale Kevin s Jenny jsou tak roztomilí. A Espo och. A Lanie ♥♥ Všichni, byly tak perfektní, v této epizodě.♥♥ Jsem měla, pořád úsměv na tváři, jako bych byla blázen. Ne vážně, toto je nejlepší šou. Když koukám na Castle, citím se mnohem štastnější, v tomto světě.
05x18 "The Wild Rover"

PS: Zde stahuj dnešní epizodu. Samozřejmě, že to dám, zase i do zahlaví.

Musíte to shlednout opravdu. Pokud ovšem nechcete čekat, až to bude u nás :DD

Kdo je Jordan?

26. března 2013 v 0:32 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Zde jsem narychlo dopsala, jeden Oneshot k dnešní epizodě. Dpoufám, že se vám to bude líbit. Jelikož, jsem to chtěla zveřejnit před epizodou, tak jsem to zkrátila.

CZ: Kdo je Jordan?
AJ: Who is Jordan?

Celý den Kate seděla a nedokázala na nic jiné myslet, než kdo je Jordan? Když konečně dorazila do podkroví, okamžitě začala. Tak Castle, kdo je Jordan? Co? No tak ven s tím. Já nevím. Vážně? 14x si v včera v noci řekl její jméno. O, počkat, už to mám? Co? Ty žárlíš, že jo? Co-že ne vůbec. Jen, mě zajímá kdo to je. Fajn, řeknu ti to.

Popadl ji za ruku, a posadil na pohovku. Já, já, začal koktat. Dobře. Je to naše dítě. C-Co-že koktala Kate. Podívej, vím, zní to divně. Jenže mně se opravdu zdálo o tom. Víš, byly jsme v parku, ty já a malá Jordan. A držely jsme ji společně. A pak se nás pustila a začala utíkat a já volal jsem na ni. Bál jsem se o ni. Tak do toho. Co? Směj se mi, ne to je to co si myslíš vid. Je to směšně že. Ne, to ne není. Ale proč si mi to neřekl už předtím? Ty víš proč, bál jsem se Kate, že když ti to řeknu, ztratím tě. Proč? Protože vím, že ty nejsi připravena mít děti ještě a to vše okolo. Ale víš, já přeci jen mě už není 24 a co když pak bude pozdě. Víš, nechci na tebe tlačit. Nikdy bych nechtěl, něco co nechceš ty. Ale mohla by si aspoň o tom přemýšlet. OK, možná máš pravdu. Možná, že je čas. Budu o tom přemýšlet. Ale neslibuji, nic víc zatím. Jasně, já to chápu. A není to směšně Castle je to roztomilé. Opravdu? Ano opravdu. Přitáhla si ho k sobě a políbila ho. Hmm cítím s tebe třešně. Řekni mi Kate, jak to děláš? Co? Že si tak strašně neodolatelná a já se tě nemůžu nabažit. Já nevím. Vlastně počkat něco vím, potřebuji tě teď hned. Vaše přání je mi rozkazem madam. Popadl ji do náruče a hezky ji odnesl, až do své ložnice. A tam dováděly, celou noc, dokud neusnuly, naprostým vyčerpáním.

PS:Velice se omlouvám, za případné chyby.
PPS: Pokud chci dneska koukat, musím jít spát. Takže dobrou noc všem, XOXO.

Seamus dever interview and castle spoiler

25. března 2013 v 18:12 | Mrs.Caskett |  Interview and videos
Zde je důkaz o tom, že jsou všichni, dobří přátelé. To znamená že jak vyšel, nedavný článek o tom, že Stana a Nathan se nenavidí, byla určitě jen lež. Opravdu jsem, tomu nikdy nevěřila.)
Tady je přímo část rozhovoru s Seamus dever ( Tedy...Kevin Ryan)

Pracoval jste s vaší ženou, Julianna(Jenny) několikrát teď na Castle(na zabití) . Jaké to je mít ji na place?

Je to skvělé. Je to úžasné a každý miluje Julii kolem celého přístroje. A Nathan je opravdu sladká s ní, a tak je i Stana. Jon Huertas nemůže udržet své ruce pryč od mé ženy. Ne vážně, jsme všichni dobří přátelé po celou dobu spolu. Strávili jsme spoustu času společně, takže je to skvělé, když se Juliana dostane přijít na plac a skutečně udělat nějakou práci. A to je hezké, protože měla hodně emocionální scény tentokrát. Myslím, že to byla , její nejlepší práce, kterou jsem viděl, takže nemůžu dočkat, až uvidím, co se stane v epizodě.

Zdroj: zde. Kde, také najdete celý rozhovor, který obsahuje jisté spoilery.

castle 5x18 sneak peek (1,2,3,4)

25. března 2013 v 11:57 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Úplně jsem zapomněla, na to, vám zde dát, Sneak Peeky k dnešní epizodě. Takže tady jsou :))

Sneak Peek 1

Sneak Peek 2

Sneak Peek 3

Haha, nemohu se dočkat, této epizody. Škoda jsem doufala, že se polibí, na začátku toho proma, ale nic. Bohužel Sneak Peek 2 ukazuje spíše opak. (Animace není moje. Mám ji z tumblr.)
Zajíma mě, kdo je Jordan :DDD A chudák Ryan jak dostal tu facku ouuu. To bude teda něco.

Edit:
Zde se, právě objevil, ještě jeden Sneak Peek.

Och u nás je teda, ale krásně... :D

21. března 2013 v 18:29 | Mrs.Caskett |  My diary
Och u nás je teda, ale krásně. Och počket ne, to bylo včera. Dneska je teda, u nás pekně mizerně. Stále jen prší a sněží. Takže je to, takový ten sníh s deštěm fuj. Nesnáším takové to počasí, ještě ktomu fouká a je zima. Blééé. Přála bych si, aby konečně bylo více slunce a tepleji. Jak je takové to počasí, člověku se nic nechce, leda tak akorát spát. :D

Jen chci říct je středa...

20. března 2013 v 19:28 | Mrs.Caskett |  News on blog

Ano je Středa. To znamená, že ve 20:30 budou Kosti (Nová serie) a pak ve 22:30 Castle 4x03.
No takže, je teda opravdu, na co koukat :-P a pak davají, ještě Havaj 5-0 (Když mám čas, tak se na to taky koukám).

PS: Pokusím se udělat, co nejdříve, nový design na blog. PPS: Možná udělám i menší rekonstrukci. Uvidím jak to stihnu vše.

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015