Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Duben 2013

Castle..Seamus and Jon last day of filming - season 5

26. dubna 2013 v 23:46 | Mrs.Caskett |  Castle behind the scenes
Ja víte skončilo, natačení Castle season 5. A mometálně jako vždy bude hiatus. A my jen můžeme prozatím při pauze, čekat na officiální potvrzení pro sezonu 6. Sakra snad nám to nakonec potvrdí.
A zde krátké, video, které režírovala Stana Katic(Kate) k season 5. Jsou na něm Jon Huertas(Esposito) a Seamus Dever(Ryan).

Happy Birthday..Stana Katic :)

26. dubna 2013 v 18:45 | Mrs.Caskett |  Stana Katic
Och, abych nezapoměla, dneska má narozeniny Stana Katic(Kate). A tímto webem, bych jí chtěla popřat všechno nejlepší. Hodně úspěchů, ve všem co dělá. Protože, je opravdu úžasná. A miluji to, když se tak hezky usmívá. ♥♥


Takže Happy Birthday, Stana Katic(35) ♥♥

Happy Castle wednesday 08

24. dubna 2013 v 22:45 | Mrs.Caskett |  News on blog
Jen pro připomenutí, je středa a je Castle v TV.

Na JOJ je 4x08 ve 22:30. Och, věřte mi, ten díl bude dobrý :) Rozhodně koukejte.

Castle 5x21 Promo 2 "Still" (HD)

24. dubna 2013 v 11:10 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Zde nové promo, na pondělní ep Still.

Je dokonalé. Nemohu se již dočkat pondělí.

Záchrana, na poslední chvíli

23. dubna 2013 v 21:03 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Zde fic k příští EP "Still". Věřte mi, já ještě neviděla tuto EP. Jako již někteří. Jo možná nějaké promo a animaci jsem zahlédla, ale jinak nic ještě. A tuto fic píšu už od čtvrtku. A až teď jsem ji dopsala. Takže, pokud čekáte, že tam budou spoilery, nebo něco tak asi pravděpodobně ne. Takže, kdo chce číst, tak zde je FF. Abych nezapomněla je to zase Jednorázovka.


Poslyš je čas, se rozloučit. Co? Bude to tak lepší. Raději jdi, kdyby to přeci jen vybouchlo. Není, už moc času. Ale, Kate. Ne, prosím jdi. Zachraň se aspoň ty. Nechci, aby se i tobě něco stalo. Castle, musím ti, ještě něco říct, je to důležité. Já.. Já tebe taky. A pak odešel směrem ven.

Více v celém článku

Castle season 05 Episode 21 ("sedák a křepelka") download

23. dubna 2013 v 14:14 | Mrs.Caskett |  Downloads
Zde sti stáhněte včerejší epizodu 5x21(22) ("The Squab and the Quail")

Och, shit. To bylo něco včera. Jsem to koukala a málem nemohla. Nejprve, se Kate snažila upoutat jeho pozornost a on hraje videohry. A pak na konci, ji připraví romantiku svíčky a to vše. Aby ji to vynahradil. A ona se zeptá "Kam jdeme"? A on to nechápal. Ona, tím myslela, kam ve vztahu jdou. Och shit to bylo prostě něco. A pak přišlo, zatracené nové Still promo, které vypadá tak dokonale. Sakra, nemohu s touto šou, už, opravdu nemůžu.

Castle - Episode 5.21(2) Sneak Peek(1,2)

22. dubna 2013 v 23:40 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Právě jsem zjistila, že se konečně objevili Sneak Peeky k dnešní ep. Tak zde, je máte a já půjdu, už spát.

Seak Peek 1

Sneak Peek 2

Odpusť mi prosím?

22. dubna 2013 v 13:09 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Ano, tak jsem psala FF, která mě prostě napadla, k dnešní epizodě. Začátek je vratký a trochu vtipný. A zbytek je jen čisto, čistá zase. Takže, je to je na vás, zda budete či nebudete číst. Abych nezapomněla tentokráte je to jen jednorázovka.

Odpusť mi prosím?

V podkroví.

Zaklepala na jeho dveře. Ahoj Castle. Já, jen není to, tak jak to vypadá? Bylo to, úplně jinak on mě líbal, ale já to nechtěla. Jo já to chápu. Chceš slyšet pravdu. Jeho polibky bohužel, nejsou vůbec hezké, jako ty tvoje. Ty tvé jsou úžasné, jemné, sladké, krásné, prostě dokonalé. Jediné polibky, které miluji od té doby, co jsme spolu, jsou ty tvé. Takže, mě vlastně žádáš o odpuštění. Ano prosím ano, odpusť mi prosím. No já nevím, jestli to bude možné. No tak Castle, já prosím. Chci tě, jen tebe a ne nikoho jiného. Hmm, musím ještě uvažovat. Fajn, takže já odcházím a asi příjmu tu večeři, kterou mi nabízí. Co-že půjdeš s ním na večeři. Och tak to ne. Tohle nedovolím nikdy. Ty jsi jen má. Přitáhl ji rychle k sobě, na pomalý dlouhý krásný polibek, dokud nebylo třeba vzduchu. Kate se kousnula do rtu, aby potlačila úsměv, který se ji tvořil, na tváři. Fajn, odpustím ti s pár podmínkami. Za 1, jediný kdo tě smí líbat, jsem jen já a nikdo jiný, "OK"? OK, přijímám. Za 2, slib mi, že když tě někdo bude chtít políbit, zarazíš ho "OK". OK když na to přijde, pokusím se, ale slíbit to na 100% nemůžu Castle. Fajn, i pokus se počítá. Za 3, jestli budeš mít jakýkoliv problém, přijdeš za mnou. A, pokaždé se pokusíme vyhledat řešení "OK". OK, dobře. Tak a teď mi dovolte madam, ale myslím, že máme něco nedokončené tady. Popadl ji do náruče a odnesl do ložnice. Ach Castle, dej mě dolu, dokážu chodit i sama. Jenže, já miluji když, tě můžu vzít takto hezky do náruče a odnést tě do postele. Ty jsi takový blázen ach, a proto tě já tak miluji.

Více v celém článku

Castle Promo 5.22

20. dubna 2013 v 13:31 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Zde je, promo na pondělní epizodu. Pozor nezapomínejte epizoda, byla přehozena.

Edit...
Zde, se objevilo dneska promo v HD kvalitě, na pondělní epizodu.

Nemohu, se již dočkat teto EP. Bude to fakt super. Ano já vím Castle, bude asi žárlit. Ale jak říkám já... Koukněte se na ten polibek Beckett. Není skutečný je to jen kvůli práci. Všimněte si jak ho líbá. Je to spíše nucený polibek. Za to, když se líbají caskett spolu, je to krásné nádherné a nenucené romantické a úžasné. Takže prosím, přestat vyšilovat. Všechno bude naprosto v pořádku uvidíte. Beckett miluje, jedině Castla a tak to bude, už napořád určitě.

Rozhovor s Tamala Jones o Castle

19. dubna 2013 v 13:43 | Mrs.Caskett |  Interview and videos
Každý musel sledovat, vzrušující televizní seriál Castle, protože nedávno vysílal jeho 100. epizodu "Životy těch druhých", v Pondělí 1 dubna na ABC Family.

Více v celém článku

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015