Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Květen 2013

Castle zase i dneska, na JOJ

29. května 2013 v 20:38 | Mrs.Caskett |  News on blog
Jen pro připomenutí, zase je středa, jako obvykle bude, Castle(4x11) na JOJ ve 22:30.

Ten díl koukejte, je fakt super :) Myslím, že je to svadba Jenny a Ryana. No nic, musím jít. Protože už budou Kosti na JOJ.

PS: Jen, jsem chtěla oznámit. Udělala jsem si nový blog o FF(Fanfiction, Povídky, Příběhy), o seriálu Castle. Stále se budu věnovat, tomuto blogu nebojte. Tam budu jen dávat občas, povídky a zkoušet designy. Které bych mohla i tady nastavit. Zde je adresa|Castle/Castle na zabití/Vtierka Castle-fanfiction|, pokud by jste tam, chtěly mrknout. Na tamtom blogu budeme 2 adminky. Jo a ted design, co tam je, jen prozatím. Jen jsem, ho zkoušela nastavit a chtěla dát tady na blog. Ale nesedělo mi to. Tak ho asi předělám, nebo udělám jiný. No nic, vážně musím. Takže XOXO, přeji hezký zbytek večera.

Sakra opravdu mě to počasí už štve.

24. května 2013 v 15:10 | Mrs.Caskett |  My diary
Tak sakra, ale to, už je moc. Normálně to počas, si z nás, dělá legraci. Sakra neříkám jako, aby zase byly, takové ty děsné vedra. Ale taky nemusí být, zase ani taková zima. Mohlo by to být tak půl na půl. Normálně, jak sem byla dneska venku, jsem si musela dát podzimní bundu. To je na hoo a i doma, máme docela chlad. Doufám, že se snad brzy, aspoň trochu oteplí. Prototože, jinak nevím, nevím jak to bude. Místo nějaké zmrzliny, nakonec bubu přes léto, snad ještě popíjet, teplý čaj :D :-P

Nezapomeňte je Castle zase dneska aneb už zase je to počasí na nic.

22. května 2013 v 20:38 | Mrs.Caskett |  News on blog
Jen pro připomenutí, je středa, jako obvykle bude,
Castle(4x10) na JOJ ve 22:30. Ten díl koukejte je fakt super :)

No nic, musím jít. Za 1. ,protože jsou Kosti na JOJ. Za 2. děsně se u nás blýská a začlo silně lejt. Hrůza je toto počasí. Letos to léto, opravdu bude mizivé :( Ach jo :(

Jak to vypadá aneb počasí taky nic moc

21. května 2013 v 11:54 | Mrs.Caskett |  My diary
No, ohledně designu, ještě stále ho dokončuji. Snad bude v nejbližší době. Mimochodem si představte, dneska jsem vstala jako vždy. OK sluníčko ještě trochu svítilo. Měla jsem chuť, pustit si song v mých žilách. Který byl na konci EP, "4x23 vždycky". A pak, najednou, přišly mraky, blesky a chvilku trochu sprchlo. Haha, musela jsem se smát. Tolik mi to připomnělo 4x23. Možná, že si tu EP dneska pustím. A teď, už se jen blýská chvílema. Fakt nechápu toto počasí. Jednou teplo jendou zima. Sakra, člověk neví, jak se má obléct. A to hlasí, podle počasí, že bude ještě chladněji. No, takže letos asi to léto, bude mizivé.

Prsten který dal Rick Kate ve finále 5x24

17. května 2013 v 12:22 | Mrs.Caskett |  Points of Interest(zajímavosti)
Překlad: (@Castle_abc. Prop mistr Rob Kyker ukázal mnoho prstenů Andrew W. Marlowy předtím, než vzal tohle pro Castla dát Beckett. Klasické a elegantní nastavení. Ne příliš honosné a velké. Sladké opravdu. Romantický....Raleigh Studios.)


PS: Ten prsten, je opravdu nádherný. Už se nemohu dočkat, až bude sezona 6 ♥♥

Castle opět na TV JOJ

15. května 2013 v 20:35 | Mrs.Caskett |  News on blog
Dneska je středa 15.5. To znamená Castle je spátky v TV JOJ. Ano konečně, po těch svatcích co byly, zase vše vrátilo jak má být.

Již dneska na TV JOJ Castle 4x09 (Tento díl, je zajímaví, ale i dost smutný) Zase budu mít, pár slz na tvíři, když to budu koukat. Ach, no nic já půjdu. Protože, každou chvíli budou na JOJ Kosti(Které taky koukám, když mám čas) :-P

Celosvětový trend Castle Season Finale

15. května 2013 v 12:24 | Mrs.Caskett |  Twitter other
Opět, se Castle, oběvil jako celosvětový trend. Stalo se tak při pondělní závěrečné EP.

To je tak super :D Ach jo, a teď musíme čekat až do zaří, na sezónu 6.

Castle season 05 Episode 24 ("Rozhodnutí") download

14. května 2013 v 15:15 | Mrs.Caskett |  Downloads
Ano, koukala jsem zavěrečnou epizodu. Bylo to báječné. Teda, až na ten konec, nechaly nás takto napatý. Pokud jste koukaly již taky. Tak víte, že na konci Beckett a Castle sešly na houpačkách. A oni mluvili chvíli a pak se zeptal. Kate vezměš si mě? Co myslíte, řekne Kate ano nebo ne? Jsem zvědavá teda, jak to bude v další sezoně.

Nutně potřebuji žáří. Chci vědět jak mu odpoví.
I když, já si osobně myslím, že se stane toto. Za 1. Kate nepůjde do DC, protože jinak by Show skončila. Za 2. Řekne. Rick ne, ne nemohu si tě, zatím vzít. Důvod,kdyby si ho vzala, bylo by to příliš brzy. Tam musí bít, něco pro celou 6 seónu. Takže, si myslím toto. Budou spolu a atd. A jednou určitě řekne ano, jen ne hned teď.

Castle 5x24 "Watershed"
Takže pro ty, co ještě neviděly EP. Tak zde, si ji můžete stahnout.
Abych nezapomněla. Link na stažení, dám do i zahlaví, ale bude tam jen do pátku asi.

Caskett season final

13. května 2013 v 17:00 | Mrs.Caskett |  Graphic by my
Musela jsem upravit toto foto, když jsem ho viděla. Nemůžu se již dočkat dnešního finále, ale na 2 stranu ještě nechci konec. Nejsem na něj připravená. Ach stále se ještě nedokážu dostat přes vždycky. Porád nemohu uvěřit, že jsou pár. A už vůbec ne, že je to rok, co jsou spolu.

V připadě použití, kopíruj se zdrojem prosím.

Castle 5x23 Sneak Peek (1,2,3,4)

13. května 2013 v 15:03 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Konečně jsem to viděla. A zde jsou, pro vás Sneak Peeky k poslední EP. Tedy 5x24.

Sneak Peek 1

Sneak Peek 2

Sneak Peek 3

Sneak Peek 4

Och, je to tady. Poslední epizoda, nás čeká dneska :( A pak hiatus. Ach jo
No, když bude ten Hiatus, budu se snad věnovat, více blogu. A možná znova zkouknu, celou sezónu 5.

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015