Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Červenec 2013

Nezapomeňte, Castle zase i dnes na JOJke :D

31. července 2013 v 19:58 | Mrs.Caskett |  News on blog

Castle 4x20, na JOJ. ve 23:15. Takže se rozhodně, nezapomeňte dívat. Tento díl, je krapek smutný, pro mě :-( Jo abych nezapomněla, hned jak skončí 4x20 tak bude Castle 3x05 a pak Hawaii 5-0. Aspoň je, dnes, zase na, co, koukat :-P Protože poslední dobou, opravdu v té TV, nic moc není. :3

Co je moc, to je moc...

29. července 2013 v 16:15 | Mrs.Caskett |  My diary
Ale opravdu, co je moc to je moc. Dneska jsme byly venku, něco zařídit. No, ne, ne, ne, nedá se to, tam vydržet. Konečně jsme, už doma. Opravdu 39 stup. A na slunci, možná i 42, ne li více. Je to normálni? Já myslím, že ne. Opravdu letos, mě to trochu štvě ty děsné tepla. Jako, že nevadí mi sluníčko, ale čeho je moc, toho je moc. Kéž by, se konečně trochu ochladilo, nebo apsoň sprchlo, je to, už potřeba. Jestli takto bude ještě pár dní, tak opravdu nevím zda to vydržím.

Happy Birthday "Seamus Dever"

27. července 2013 v 17:40 | Mrs.Caskettť |  Seamus Dever(Kevin Ryan)
Já jsem, ale trdlo. Včera jsme nebyly doma. Přijhely jsme, až odpoledne. Ach a já zapoměla Seamus Dever měl narozeniny včera. Sakra, jak jen jsem mohla, na to zapomenout.!!!!
I když, trochu opožděně, tak nevadí no. Přeji mu, vše nejlepší. Hodně zdraví, a šťěstí. A ještě spooooustu Castle epizod. :D
Ještě jednou Happy Birthday, Seamus Dever. ♥♥

Nathan Fillion twitter 05

26. července 2013 v 13:10 | Mrs.Caskett |  Nathan Fillion
Překlad: Nejlepší taneční pertner v trestné činnosti. #somuchdancing #nerdhq @nathanfillion

No není, na té fotce, Nathan rozkošný. ♥♥♥♥ Ach, a ta košile, je tak sexy na něm.

Rozhovor s A. W. Marlowe pro GMMR...

25. července 2013 v 17:10 | Mrs.Caskett |  Interview and videos
Zatímco velké otázky v každém v náší mysli o období CASTLE 6 přimítat kolem toho, zda bude akceptovat Beckett Castlův návrh a zda půjde do Washingtonu na novou práci, jedna věc je jistá: trestné činy stále bude třeba řešit.

"Chystáme se začít s případem, který je relativně high-stakes," CASTLE tvůrce Andrew Marlowe mi to řekl. "Myslíme si, že je to zábavný způsob, jak dostat lidi znovu vinořit do Castle světa. A pak budeme mít několik dalších zábavých věci přijít. Jak víte, my rádi chtěli vyvážit vážné, strhující a zábavné. "

Co se týče těch lehčích případů. Sezóna 6 bude obsahovat show potápění do světa určitém konci 80. let / začátku 90. let televizní show, Richard Castle, musel urychlit neočekávaným způsobem, a ... cestování v čase?

"Pracujeme na myšlence tady, kde náš podezřelý v případě tvrdí, že je cestovatel časem z budoucnosti, snaží zabránit kataklyzmatické události rozvíjející se," škádlil Marlowe. "My [také] máme představu, že je soustředěný kolem smrti vyrostlého dětského herce, který nás zavede do zábavného druhu konečnem zvonění, která se promění v něco mnohem složitější, než to, že jsme se přesunout dále do vyprávění. Ale je to docela zábavné revidovat přehlídky 1980 a 90., které jsme sledovali vyrůstat. "

"My [navíc] mamé případ, kde Castle je odveden jako prostředník vyjednavače, protože žena nevěří policii a ona je tak trochu jeho číslo jedna fanoušek," dodal. "Takže on je poslal na pomoc vyřešit situaci s popukáním a dramatickými výsledky."

(A pro ty z vás, kteří stále znepokojeni nedávným CASTLE odstavení , Marlowe zopakoval natáčení probíhá hladce teď. "Ačkoli ABC mě požádal, abych nekomentoval situaci, milujeme Nathan a Nathan miluje show a my se těšíme na opravdu úžasné období 6, "řekl.)

Source:Give Me My Remote|Volně přeloženo.

Co čeká EspLanie(Eposito a Lanie) v sezóně 6?

25. července 2013 v 13:10 | Mrs.Caskett |  Castle news
Marlowe odhaluje něco Esplanie v Sezóně 6.(Spoiler)

Check out what Andrew Marlowe revealed. I'd like some Castle scoop, please. Especially something about Lanie and Esposito! - Cindy

ADAM: Tamala Jones' promised more "Esplanie," this season, and creator Andrew W. Marlowe seems happy to oblige. But don't get your hopes up for some grand romance. In fact, we'll probably just figure out why they're apart. "There was a scene cut from their break-up because of some time issues that I think leaves a little lack of clarity in terms of what happened and where they are," Marlowe says. "I think we owe it to the fans to give them an explanation of what's going on in their relationship."

ADAM: Tamala Jones "sliboval více" Esplanie ", v této sezóně, a tvůrce Andrew W. Marlowe zřejmě rád vyhoví. Ale nedělejte si velké naděje pro nějakou velkou romantiku. Ve skutečnosti, budeme pravděpodobně právě přijít na to, proč oni jsou od sebe. Tam byla scéna střih z jejich rozpadu, protože některé čásové otázky, které si mylsím, že opustí trochu nedostatatek jasnosti, z hledista to co se stalo a kde jsou, " říká Marlowe." Myslím, že to dlužíme fanouškům dát jim vysvětlení toho, co se děje v jejich vztahu."

Source:Castletv.net|Volně přeloženo.

Už, se nemohu dočkat, na to, až uvidím Esplanie. ♥♥ Škoda, že asi nebudou zatím spolu. :-(

Nezapomeňte, Castle zase i dneska na JOJke :D

24. července 2013 v 20:01 | Mrs.Caskett |  News on blog
Castle 4x19, na JOJ. ve 22:40. Takže se rozhodně, nezapomeňte dívat. Tento díl, je dobrý :-P Jo abych nezapomněla, hned jak skončí 4x19 tak bude Castle 3x04 a pak Hawaii 5-0. No, aspoň je, dneska, zase na, co, koukat :-P Protože poslední dobou, se mi zdá, že v té TV nic zajímavé není. :3

Castle "spoiler"

23. července 2013 v 15:10 | Mrs.Caskett |  Castle news
Spoilery a jen samé spoilery :D Kdo nechce číst nemusí. Co nás dále, bude čekat, v season 6?

Takže za 1 zřejmně znovu se objeví, James Brolin otec Richarda Castla. Pak asi i známý Jack Coleman (tedy náš, zlý " Senátor Bracken"), který může, za smrt, matky Becketta. To je, zatím vše, z postav, co známe. A ted novým postavam. Jak víme oběví se, na pár epizod(pro zatím asi tři) Lisa Edelstein(U ná asi nejvíce znamá ze seriálu House). Pak se oběví jistý MYKO Olivier jako Pi (Kterého Alexis asi poznala, přes léto). Pravděpodobně, se asi bude pohybovat v pokroví a Castle bude mít pocit, jako by napadl, jeho domov.
Ryan se stane tátou. Esposito a Lanie, taky nebudou mít lehký v ztah, budou čelit dalším komplikacím.

Nových přápadech se jedná o vraždu bývalé dětské hvězdy a mužem prozradit, že je cestovatel časem. "On náhodou, má informace o Castle a Becketta v budoucnu," říká Marlowe. Možná, že informace zahrnují svatbu Caskett a miminka?


OMG!!! Ten konec, to jako vážně, že by Caskett svadba a miminko. Prostě, už se děsně těším na sezonu 6. Nemohu se již dočkat, co peřsně má znamenat, poslední věta. I když, kdo ví Marlowe rád škadlí. :D

Molly. C. Quinn twitter 04

22. července 2013 v 16:55 | Mrs.Caskett |  Molly Quinn(Alexis Castle)
Jujky. Koukněte se, co Molly nedávno dala na twitter
+ foto

Překlad: Och! @NathanFillion je milí chlap! On mi dal kotě!!

David Boreanaz zesměšňuje Nathana Filliona ???

20. července 2013 v 18:36 | Mrs.Caskett |  Points of Interest(zajímavosti)
David Boreanaz nemá velký respekt před Nathanem Fillionem . Během "Bones" San Diego Comic-Con panel, muž nejlépe známý jako Seeley Booth udělal krátký úder na Fillion poté, co zjistil, že "Castle" byl uveden na zadní straně časopisu TV Guide, který měl "Bones" na přední straně.

"Chci pracovat čtyři dny, ne pět," Boreanaz vtipně, zesměšňoval, že Fillion nedávno způsobil "Castle" zastavení výroby na jeden den přes smluvního sporu . On a showrunner Hart Hanson udělal rychle tam a zpět o tom, kolik dní se skutečně pracuje v jasné snaze, aby úder na Fillion cítil lehčěji, ale Boreanaz nezdá se, že má hodně respektu k Fillion snaží se brát jeho pracovní týden dolů a denně.

SourceZap2it|Volně přeloženo.

Sakra, tak tohlě mě pobavilo, když jsem to četla. Podle mého, to David možná krapek přehaní. Vždyť se zase, až tak nic nestalo. Nathan, jen chtěl pracovat 4 dny a né 5. A, když mu to ABC, asi nechtělo schválit, tak udělal toto, že jeden den nepřišel, na natačení. Ovšem, už se prý zase normálně natačí.

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015