Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Leden 2014

Vzpomínky a noví začátek...

31. ledna 2014 v 23:59 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Tohle, jsem začala psát, předevčírem. Ale, pořád jsem to neměla dodělané, až ted to mám. Znáte to, někdy nápady, najednou nepřichází. Je, to opět jednorázová povídka. Já vím, někteří, už epizodu, která má být v pondělí viděly. Hold, nestihla jsem to napst, dříve...Takže, je to zkrátka tady, ted. Doufám, optět, že se vám to bude líbit. PS: Velice se omlouvám, za případné chyby.

Bylo to právě, když jsi zkoušela svatební šaty...Smutek jí přepadl, když si uvědomila, že její matka nebude tam. Nikdy, ji, neuvidí, v jejich šatech šťastnou se s vím mužem, nebo spíše snoubencem, kterého si brzy vezme. Najednou začala mírně plakat. Jako by věděl, že se něco děje. Ahoj. Ahoj...Kde pak jsi? Miláčku, jsi v pořádku? Stalo se něco? Vypadáš, jako by si byla smutná, nebo snad plakala? Chceš abych za tebou přišel? Vždy zavoláš, když tě potřebuji. "Mírně se usmála". Jsem jen něco šla zařídit a...Uvažovala jsem, jaké by to bylo, kdyby tě mohla vidět má matka. Jsem si jista, že by tě milovala... Vím, jak moc ti chybí, ale ona je tam nahoře a jsem si jist, že tě vidí, nebo spíše nás vidí. A že chce, aby si byla šťastná. Já vím, "miluji tě". víš. Sejdeme se za půl hodiny v Kavárně, tam, co vždy jo. Dobře, budu tam. Kate...Jo? Taky tě miluji.

V kavárně
Ona, přišla tam, tak jak se domluvili. On, již čekal jí z kávou kterou právě objednal. Tady jsi, "objal ji a lehce políbil", jsi v pořádku, zlato. Jistě, že ano, když jsem s tebou je mi vždy, mnohem lépe. "Usmál, se na ni, a objal ji". Taky káva, objednal jsem ji,před chvilinkou tak jak ji máš ráda. Takže, kde že si to přesně byla. Já, um, jen něco vyřídit atak. Smutek znova ji přepadl, když vzpomněla opět na svou Matku. Miláčku, poslouchej, já vím, že ti chybí, a vím že by bylo hezké, kdyby byla na naší svatbě, také, bych jí rád poznal a chtěl ji tam. Ale, někdy to, co si přejeme není možné. Ale nezapomeň, budou tam všichni co tě mají rádi. Tvůj táta, moje Matka, Alexis, okrsek... Vím, má matka, je možná trochu bláznivá, ale ona tě miluje, veř mi. Pravdou je, mou matku, si jen tak někdo nezíská. A ty si to udělala od prvního dne. Díky, vždy víš, co chci slyšet, "dala mu sladký úsměv a pak ho políbila vší silou". Co, říkáš, na malou procházku. Jistě, proč ne, pojďme, jestli si to přeješ "Vzala si sebou svou kávu, jako i on, a oba odešly společně s propletenými prsty a ještě předtím, ji dal malý lehký polibek na nos."

Šly společně, několik hodin... Až nakonec, Kate, chtěla se zastavit, u hrobu své Matky. Rick, řekl, že počká, ji venku.
Ne, chci aby si šel se mnou. Je to poprvé, co ho vzala, tam, kde ležela její matka. Víš, jsem ráda, že jsi tady. On. objal ji pevněji, když viděl, že její oči byly mírně uslzené. Ona, mluvila chvíli s svou Matkou, zatím co Rick, držel ji pevně. Díky, že si tady zůstal se mnou. Vždycky, "zašeptal ji". Jo, milovala by tě, řekla tichým hlasem.
Po chvilce oba odešly...Co říkáš, Pizze. Myslím, že bychom mohly jít, pro jednu...Vrátíme se domů, dáme si sklenku vína, koukneme si film, prostě si uděláme klidný večer. Mmm, zní to jako plán, líbí se mi to. Jdeme, "ona líbá ho těsně předtím, než nasedly do auta, aby uskutečnily své plány. Konečně byla šťastná, s mužem kterého opravdu milovala. A to jí vehnalo úsměv na tváři.

Správné rozhodnutí?

30. ledna 2014 v 17:22 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Včera, večer epizoda 5x21(tedy ta stím Erickem), byla na JOJ. Víte, jak ho skoro políbila a Castle mírně žárlil. Já prostě neodolala a začala psát. Dneska jsem to dodělala a tady to je. Kdyžtak, řekněte co si myslíte...Omlouvám se za přápadné chyby. Ještě jsem chtěla je to Jednorázové...

Eric Vaughn, ji, chtěl, chtěl jí jako ochranku. Ona neměla na výběr, nakonec musela souhlasit. V zkutečnosti, v hloubi duše, se jí to možná i líbilo. Ale na druhou stranu, ona je zadaná, má Castla, přeci...Fuj, odkud tyto myšlenky jdou. Ani na to nemysli Kate, jo Castle, je možná blb a blázen a možná, že prostě, to tak nemyslel, (sám to i řekl) nejsi mu lhostejná, jistě že ne...Ale přeci, jen malé pochyby, tam prostě stále byly.
A pak on říká... dáte si..Ne, já v službě nepiji víte, takže, dejte si klidně jen vy, mě to nevadí. Jen jednu skleničku, no tak nic se nestane, jsem Gentleman, nebojte se...Nakonec popíjí víno s Erickem, a přitom se smějí na jeho vtipu. Já, um, myslím, že mám dost. Ona vstane a jde směrem k oknu... Jste v pořádku? Udělal jsem snad něco špatně? Ne, já jen, jsem trochu unavená, a myslím, že půjdu raději. Kate, počkejte, "on přiblíží se k ní a pak, sleduje ji nebo spíše studuje ji", natáhne se a vezme, její ruce do jeho a pak táhne ji k sobě a líbá ji velmi lehce, na rty, skoro se ani nedotýkají. Omlouvám se, ale to nejde, já, já nemohu... Ona ho odstrčí pryč...Jsem zadaná.
Možná to byla chyba, možná, že se neměla odtáhnout. "Ale no tak (mluví si Kate pro sebe), přestaň si zadaná Kate, a on tě miluje, ty to víš nezapomeň na to. Huh, víte myslím si, že bych měla jít. Najdeme vám na hlídaní, někoho jiného bude to určitě lepší. Já, se omlouvám.
Ona, popadne Kabelku a běží pryč, běží tak rychle jak se dá. A pak volá jemu...Ahoj, jsi doma, sám? Ano, teď, už jo...Proč? Musíme si promluvit, jo, jdu k tobě. Dobře, čekám tě "on se diví, že jde k němu, že není na stráži, u toto Ericka".

Ona klepe na dveře. On otvírá ji. Ahoj...Ahoj...Já musím ti něco říct: Líbala jsem ho...Co? Já, prostě se to stalo a on mě políbíl, ale ani to (ne)byl polibek spíše jen, skoro polibek. Vlastně jsem se okamžitě odtáhla. Nic to neznamenalo, přísahám, miluji jen tebe. A omlouvám se ti.
Ona, vrhne se do jeho náruče, Opět říká: "omlouvám se ti". Ne, to já se omluvám Kate, nejsi pro mě samozřejmost nebo tak něco.Jsme spolu, a já vím, dneska jsem se choval jako blb. "Ale přísahám "miluji tě", a vždy budu" On táhne ji pro pomalý sladký polibek". Dala, jsem vědět, aby se o Erica někdo postaral, protože já končím. Dneska, jsem celá jen tvá. To líbí se mi...Co říkáš na to: Dáme ti pořádnou masáž a nebo horkou koupel? Mmm, horká koupel s pěnou z ní dobře, jestli tam půjdeš se-mnou a pak malou masáž, bych také brala, jestli ti to nevadí. Jistě, že ne "on políbí ji na čelo. Oba stojí tam na chvíli, než jdou spolu.

On připravil ji koupel s pěnou, ona se mezitím svlékla, a pak i on. Oba leží, ve vaně, úžívají si jeden druhého přítomnosti...Po chvíli, oba jsou uvolnění trochu a on jí dělá masáž, je to tak příjemné...A pak ona se usadí v jeho náruči, a vdechuje jeho vůni a usmívá se, protože konečně ona je opět šťastná.
Jsem tak ráda, že jsem tady s tebou "šeptá mu do ucha". Já taky, "on šeptá zpátky", zatím co jeho rty vášnivě líbali ty její. Bylo to nakonec nádherné intimní pomalé milovaní, dokud oba neskončili společně s těžkým dechem, přitisknuti k sobě. Jejich oči se pomalu, zavíraly a oba usnuly, s pocitem radosti, lásky a štěstí.

Nathan fillion on Community...

30. ledna 2014 v 15:20 | Mrs.Caskett |  Nathan Fillion
Tak, článek, je tu dříve, než jsem čekala. :-P :D Původně, jsem měla tady dát něco jiné...Ale pak se naskytlo toto, tak jsem to sem dala. :D

Nathan fillion se objeví v Community (Zpátky do školy)
Překlad: Tento čtvrtek Community(Zpátky do školy) ovládne 100 % více @Nathan fillion
+ foto

+ Zde další fotky z natačení...

Nathan tam vypadá, tááák roztomile. ♥ ♥ ♥

A zde, nějaké ty ceny, od vás....

30. ledna 2014 v 13:18 | Mrs.Caskett |  My diary
Tak toto srdce, jsem dostala od ♥PawlušQa♥. Je to velice hezké, a určitě to využiji. Děkuji.

Zde ještě, pár cen od:Karamelky.
Jsou opravdu kouzelné...Děkuji ti. :)
A ještě od:Sue
Také, je pěkná...Děkuji. :)

No, chtěla, bych tady pak, dát ještě článek...Jestli stihnu se uvidí ještě. Jinak, jsem přemyšlela, že možná, časem udělám novy lay. Tento, co je tady si ještě nechám, hezky se hodí k tomu počasí venku. Opravdu, je to na prd, zima je tady hold. :D Takže tak. :-P Já padím tedy, mám ještě práci. :))

Castle novinky k epizodám....

29. ledna 2014 v 14:38 | Mrs.Caskett |  News on blog

"Spoiler"...Bude Castle dělat další dvě části v únoru letošního roku? - Gina

"Chystáme se zřeknout tradice," říká výkonný producent Andrew W. Marlowe, s tím, že Sezóna 6 vzpíral konvence o otevření s dvou-epizoda případu. Ale žadný strach: Castle team má stále velké plány pro tyhle měsíce.
První na řadě, epizoda, která zahrnuje vraždu studenta střední školy. "Zdá se, že naše oběť byla zabita telekineticky," říká Marlowe. "To vezme nás v tomto Carrie laskavém světě." Hledejte velkou epizodu, která se opět se zaboří do mytologie Becketta. Mohla by snad historie matčina být zapojena?

Source:TVGuide.com|Přibližný překlad.

Novinky o (ne)pondělní epizodě Castle

24. ledna 2014 v 22:27 | Mrs.Caskett |  Castle news

Zde si přečtěte, ty novinky o (ne)pondělní epizodě
Tady
a tady
Tak nic asi, zkrátka tato epizoda, (s těmi svatebními šaty) nebude toto pondělí. (Jak, jsem trochu četla, prý je epizoda skvělá, tak je možné, že snad kvůli tomu ji přesunuly). Ale, zřejmě, až to další...Takže, jsem velmi zvědavá, co bude teď. Já se tak na ní těšila. No, hold, nedá se nic dělat. Jen čekat, až bude.

Castle Beckett story 02

23. ledna 2014 v 13:00 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Vzpomínate na ten dil s Hamptons. Kate, chce jít, s ním nakonec. A Rick, to neví, myslí, že si rozmylela a tak pozve Ginu, že. :-( No a tady je, asi, kratičká povídka, která mě k tomu prostě zničeho nic napadla. Tak opět, doufám, že by se vám to snad mohlo líbit. Omlouvám se pokud tam jsou nějaké chyby. PS: přeji vám příjemné čtení. A kdyžtak, dejte vědět, co si o tom myslíte.

Tam, stojí přímo před ním, a uvědomila si, "já blbá, nechtěla, jsem jít s ním do Hamptons, protože jsem se bála. Ale teď, když chci, když, už se tolik nebojím. Přišla jeho Ex, a to je to, když jsem si uvědomila, že on, asi není ten pravý, možná to byla chyba má. Jak, jsem si mohla myslet, že snad, někdy on a já". "A to je to, když za mnou se ozval hlas", jsi v pořádku, Kate. Ano jistě, jsem, "řekla jsem mu a snažila se skrýt hněv a smutek". A on popadl mě za zápěstí, a běžel se mnou někam pryč. Co, je proč si mě tady vzal? Protože vím, že něco na srdci máš, povídej. Ne, o nic nejde, všechno je jak má být. Jen, jdi...Gina na tebe, jistě čeká.
Ne, víš řekl jsem ji sbohem. Co? Proč? Protože, vím, že s ní štěstí, bych nenašel. Je ty, jen ty má lásko, můžeš mi ho dát. Tak prosím, řekni-mi, že to není, sen a ty cítíš to co já, že to není jen mám představa. Já, " řekla mlčela a chvíli ho sledovala". Stále vyčkává, na její odpověď, ale ještě nepřichází. A pak se zdá, že on se rozhodl, že odhází. Ona ho zastaví, když chytne ho a přitáhne ho zpátky. Mám máš úplnou pravdu "cítím to samé, co ty". Prosím řekni-mi, že se mi to nezdá, že je to navždy, a já jsmem tvá hvězda. Nic se ti nezdá, protože ty opravdu, si má hvězda, miluji tě každým dnem víc a víc. A nepřeji si nic, než s tebou napořád být a milovat tě ještě víc. Tak pojď, a polib mě konečně, to je to, na co ještě čekám.
Když líbá ho, je vidět, že to oba myslí vážně. Jejich srdce naplněné štěstím a lásku, a nic je neoddělí, protože spolu jsou silnější, než sami. To je to, když oba si nakonec přísahaly, že to bude navždy. A tak se i stalo.

Castle 6x13 Promo + Sneak Peeky...

20. ledna 2014 v 16:26 | Mrs.Caskett |  Promo videos
Zde promo a Sneak Peeky na dnešní epizodu. ♥ Už, se na ni moc těším. Vypadá to velmi zajímavě.
CTV Promo...


+ Sneak Peek..

Castle Beckett Drabble 01

16. ledna 2014 v 14:12 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Kamarádka na FB mi napsala koukám na Castle 4x07. (To je jak přepadly tu Banku.) Nevím, co se stalo, ale prostě, najednou jsem začala psát a vzniklo s toho toto. Malé caskett Drabble nebo něco na ten styl. Tak, když říká, že se ji to líbilo, a že to mám teda dát na blog. Tak snad bude i vám. Přeji, všem přijemné čtení. A omlouvám se za připadné chyby.

Ale ten konec, kouká mu do očí, on zase jí. Je to jako by podlehla touze, a pak, jako by ho líbila, to je to, co chtěla, to co ji přišlo na mysl a tak jako by se i stalo. Když v tom Martha je přeruší. Já jsem taky tady. A to je to, kdy si uvědomila, že nejsou sami. Ale rozhodla se, že možná večer, je na čase si promluvit a říct, mu to, co vždy chtěla. Že ho miluje, víc a víc, a že bez něj nemůžu již být. Hlavně po tom, co se stalo. To je prostě láska, která bude navždy, a nedá se to nijak změnit. A tak oba nakonec mluvily. A lásku k sobě přiznaly a štěstím plakaly. A spolu navždy zůstaly.

Jesli, se vám to také budu líbit. Tak, kdyžtak dějtě vědět pomoci komnetáře, co si o to myslíte. Já mylsím, že to není, zase nejhorší, ale tak, je to poprvé, co jsem něco takové psala. :-P :3 Tak nevím no.

Castle novinky a výsledky....

15. ledna 2014 v 14:09 | Mrs.Caskett |  Points of Interest(zajímavosti)
Jak to tak vypadá, Castle se bude, asi vysílat jako loni. Takže jak Kanada tak i ABC, budou mít vysílaní oba v Pondělí. U nás je to kolem té 4 ráno. Hlavní je, že to vůbec bude, ne. :D

Ještě jsem zapomněla oznámit, že: Jsem velmi hrdá na Castle a Stana...Jak víte nedávno byl, People´s Choice Awards, a zde můžete vidět vítěze....

Stana Katic Dramatic TV Actress
Castle TV Crime Drama


Gratuluji oboum. Snad příště tam bude nominovaný i Nathan. :-P Letos totiž nebyl, což je škoda. :-/Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015