Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Únor 2014

Kde jsi, zlato?

28. února 2014 v 23:58 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Každý s vás jistě viděl, Promo na další epizodu. Já prostě neodolala jsem a musela napsat tuto FanFiction. Je to tak, prostě v mé hlavě to bylo a tak jsem to sepsala. A konečně dneska dokončila. Je to spíše možá trochu AU. Doufám, že se vám bude líbit...Myslím, že to není zase, až tak zlé. Opět, je to jednorázové. No už vás nechám, aby jste si to přečetly.

CZ: Kde jsi, zlato?
AJ: Where be baby.
Hodnocení: T

Začínalo to jako normální den...Jako jeden s těch lehkých případů, ale pak to šlo vše do háje. Případ se začal příliš komplikovat...a Kate, jako naschvál celý den nikde...
"Hej, už jsem ji viděly, či máme něco v případě?", zeptal se Rick. "Ne, nic nové a vypadá to že Kate, zmizela. Nikde ji nemůžeme najít". "Nezvedá mobil." "Kdy si ji vlastně viděl?"
"Dneska, nad ránem. Nechala poznámku na stole, že ně něco přišla a že jde do práce." "Sakra," povzdechl si Castle. "Hej, jistě bude v pořádku najdeme ji uvidíš."
"Víš, co", ozval se Espo "mel by si jít domu kámo" "Stejně dneska, už nic nevymyslíme." "A ty potřebuješ trochu odpočinu."
"Ne, už nikam nejdu...byl jsem se převléct, to stačí a budu tady, už dokud ji nenajdeme. "Fajn, dobře, dobře."

Více v celém článku

Nominace 02

25. února 2014 v 13:00 | Mrs.Caskett
Už, jsem jendou něco podobné dělala... Tak opět mě nominovaly. Takže, zde jsou mé opovědi a otázky pro nominované...

Takže nominaci jsem dostala od Sue

Otázky pro nominované:

Více v celém článku


Animace 6x16 CastLexis...

24. února 2014 v 18:49 | Mrs.Caskett |  Graphic by my
Pozor, spoiler... Zde mám dvě krásné animace, k dnešní epizodě...Nemohla jsem odolat a musela je udělat, ještě dneska.
Jsou tak roztomilí, společně. Je vidět, že ji má moc rád... Je totiž tak šťastny, že je zpátky. Je to prostě stále jeho holčička. ♥ ♥ ♥

A zde vaše ceny...

21. února 2014 v 15:24 | Mrs.Caskett
Zde, jsou všechny vaše ceny. Děkuji všem za účast. :)) ♥

Pro Sue,
PNG + Avatar + Blend + reklama


Pro Katku: PNG + 2 Avatary

Pro ♥PawlušQa♥ : Diplom + Jemnovku a bonus za snahu Avatar.Oslavujeme aneb malá soutěž, s cenami

19. února 2014 v 13:19 | Mrs.Caskett |  News on blog
Chtěla, jsem vám oznámit, že se velice omlouvám, že tad toho moc nepřibilo. Nějak jsem něměla náladu, ani čas...Což mě mrzí, ptože toho mám ještě tolik stihnout.

Za 2 konečně, je čas to tady dát. Ono, vždy na to zapomenu, nevím sakra proč. :-( Je to tak, můj blog dosáhl již...Rok a 8 měsícu.
Tímto, chci říct, že je to skvělé, jsem ráda, že jsem tady tak dlouho již...a rozodně nehodlám končit. I nadále tady s vámi budu, co nejčastěji. :-) Jsem velmi ráda, že jsem na totmto blogu...A že jsem potkala některé super lidi. Jste všichni, úžasní. ♥

Tímto jsem se také rozhodla, že uspořádám malinkou soutěž...

Bude se jednat o to, že každý kdo se zapojí, musí zjist co znamená toto číslo 41319. A napsat to do kometáře svou opověd.
Malá nápověda, týká, se to seriálu Castle.

Beru první tři... 1 místo, Avatar + PNG + blend a reklama u mě na 4 dny
2 místo... 2 Avatary + PNG
3. Místo... Diplom a jmenovku

Budu ráda, když se zapojíte.
Možná, příští týden, bych tady dala ještě jednu soutěž...No, uvidíme jak bude ještě.

Bláznivý Valentýn?

14. února 2014 v 21:46 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Zde, jedna Valentýnská povídka. Když máme toho Valentýna. Doufám, že se vám to bude líbit. Myslím si, že to není zase, až tak špatné.
To, je ten čas, čas, kdy Castle a Beckett, jsou již spolu. Konečně oslaví druhého Valentýna. Ups, počkat...no vlastně, ani ne, protože ona není jen obyčejná žena, ona je Detektiv Kate Beckett.

Miláčku tolik se těším, na zítřek, kdy oslavíme, již druhého Valentýna. Jo, takže si připravil, něco speciálního?...Dá se říct, že ano. A když, to tak, vezmu můžeme již začít, už teď. On táhne ji k sobě, pro polibek, možná je to více než polibek který právě teď chce. Mmm, tak dobré. Ona prohloubila polibek.
On sklouzne na pohovku " je přímo nad ni" a líbá ji na krku a jde směrem dolů. Ona sténá rozkoší. A najednou, telefon, zvoní a ona je tááák frustrovaná...Mmmm, nech to zvonit, jistě to nic není...on šeptá ji. N---ne, to nemůžu, "ona se zakoktala, když, on vklouzl, rukama pot tričko a dotkl se právě tam, kde to vždy miluje", co když je to okrsek. No, tak Ryan a Espo to zvládnou, jistě to nic nebude. Promiň , ale musím...Ricku pak budeme pokračovat kde, jsme přestaly jo, slib.

Zbytek v celém článku

Nathan Fillion Valentýn?

13. února 2014 v 20:46 | Mrs.Caskett |  Nathan Fillion


Překlad: Castle (Nathan Fillion) Dokáže řešit zločiny, chránit svou paní, je skvělý táta, a udržovat jeho dobrý vzhled najednou. Jak s nim nechceš chtít být na valentýna?
Source:Hot TV Actors|Přibližný překlad

Našly se a zamilovali.

11. února 2014 v 17:19 | Mrs.Caskett |  My stories (fanfictions)
Zde, jsem napsala takovou jednorázovou povídku...(To je to, proč jsem neměla tolik času) Nemá nic společného s Castle...Původně, kamarádka, napsala jendu povídku. Byla velmi krátká, ale hezká...Jen podle mě si zasloužilo, více slov. Řekla jsem ji, že jí pomůžu a napíšu to...Ona souhlasila...A nakonec vzniklo s toho toto. Pevně doufám, že se vám to bude, alespon trochu líbit. Jestli, jsou tam nějaké chyhy, velice se omlouvám. Já, vím je to trochu delší. No, nic nechám vás, už číst, a nebudu vás rušit...

Jednoho pozdního večera šel Dan s Blažejem z hospody. Dan nemohl najít klíče od svého auta, a tak je začal hledat. Najednou před sebou uviděl nádherné stvoření. Říkal si: "Není to sen?" Mohu vám pomoct? Ne, zakoktal se...Já, já jen "tady jsou ty klíče".Hledal jsem klíče, a um... Byl z ní úplně oslepený skoro....Vy tady chodíte, často? Omlouvám, se, že se tak ptám, jen jsem vás tady ještě neviděl. Ne, já mám schůzku, s kamarádkou tady. Jestli mě omluvíte, musím, už jít. Jistě chápu...Počkejte, můžu se zeptat, na vaše jméno, jestli to není tajné. Jsem, Lili...A vy? Daniel, "Usmál se na ni". "Než stihl něco dalšího říct" Ona, již, ale zmizela v dáli.
Bylo to ráno, co se probudil, jako by s bolestí hlavy. Huh, to jsem měl, ale sen "pomyslel si". A po chvíli, mu došlo, že to sen nebyl. Ach jasně, Lili, jméno její bylo, och, byla tak krásná. Kéž, bych ji ještě jednou potkal.
Si blázen a snílek, tak přestaň, už snít, tohle je jen pohádka, kterou ty nikdy nebudeš mít.
Více v celém článku

Co je nové, aneb Castle i nadále v TV...

11. února 2014 v 15:39 | Mrs.Caskett |  My diary
Takže jsem se chtěla omluvit, že tady nic nepřibylo. Měla jsem, nějakou práci, kterou jsem slíbila, že dokončím. Takže, jsem trochu nestíhala. :-P :-( :ham...Source:Pixelky
Chtěla jsem, jen připomenout, je Úterý, jako všichni víme, Castle(na zabití) minule skončil, svou premiérovou pátou sezónu. Ale není se čeho bát, opět máme, co sledovat...podle programu...Dneska strartuje opět 4 série.
Vím začátek první epizody, je torochu smutný, ale pak to bude zase OK. Doufejme, že Prima Love, nechá odvysílat celou 4 sérii a nijak ji nepřeruší. Já, se na ni, už moc těším. :-P I když, jsem ji, viděla, už několikrát. :D

Anketa...Osud 3XK?

7. února 2014 v 19:29 | Mrs.Caskett |  Ankety

Zde, první otázka, do rubriky Anketa... Již, před časem, jsem to zvěřejnila i na FB. A ted chci vědět, váš názor tady...

Když, jsem tak přemýšlela o Castle a 3XK. Jsem si uvědomila, že mi to tak trochu připomíná CSI:NY... Jako když Dannyho a Lindsay naháněl, ten blázen Shane Casey. A nakonec, Lindsay, ho musela zabít, když je ohrožoval...

Co si myslíte, vy? Bude to tak i s Castle? Jestli se 3XK možná vrátí a bude je třeba nějak chtít zničit, či ohrožovat je...Beckett, ho snad zabije, tak jako Lindsay Shana Caseyho?

Podle mého, je to možné. Když tak tak vezmu, říká se, že 3XK, by se mohl vrátit na scénu. A jestli by Beckett, nebo někomu s jejiho okolí chtěl ublíži, zrejmně by neměla na výběr.

Co si o tom myslíte...podělte se o své názory pomocí komentáře...

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015