Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Květen 2014

HIATUS od 20.5.2014 do 2.6.2014

20. května 2014 v 16:30 | Mrs.caskett |  News on blog
Chci se všem omluvit. Ale, momentálně zde, ani články ani FF či povídky, nepřibudou. Jedu totiž pryč...a nevím, zda
bude možnost, být na netu. I kdyby ano, nebudu mít asi čas. Takže budu muset pozastavit nejméně do 2.6. Protože, nevím na 100% přesně, kdy se vrátím. :3 Až, budu zpět dám vám ihned vědět, co a jak. :-)

Ještě chci říct, že jestli by AFFS, měla kontrolu nějakou, nebo tak něco. Tak mě prosím omluvte. :)


Když mi prostě bylo pět

18. května 2014 v 13:47 | Mrs.caskett |  My diary
Nevím, proč píší na toto téma. Asi tím, že mě nějak zaujalo. A pak jsem si přečetla článek od nej osůbky Karamelky, který mě tak nějak inspiroval, a já chtěla nutně něco sepsat.


Joo, to když mě bylo pět si, už z toho moc nepamatuji. :-( Ale někdy, s říkám, že bych raději zůstala malá. Víte, když jste malí a něco uděláte, nebo tak prostě...vás tolik nekritizují nebo to můžete občas svést na mladší sourozence a tak...ono většinou se na to rychle zapomene. Ale čím, jste větší, tak je to horší. Něco, uděláte a pořád se vám to připomíná.
Navíc, když jste malý, nemáte tolik zodpovědnosti jako teď a nemusíte se moc starat o to, co a jak budete dál, v životě dělat. Máte na to prostě, ještě dost času.
Jenže, když jste pak, už velcí je to šložitější a odpovědnost vám roste. Už nemůžeme, řešit jen to zda budeme sedět doma nebo něde venku nebo budeme každý den s přátely či nainternetu. Už, musíte řešit vážnější věci. Jako třeba: škola, později práce, rodina atd.
Navíc, v dnešní době, je moc těžké si najít ty zprávné přítelé. Kteří budou s námi v dobrém i zlém, kteří nas nebudou odsuzovat, za vše, co uděláme.
Je to tak prostě, dneska váš každý odsoudí, aniž by vás lépe poznal. A když vy odsoudíte jeho, okamžitě se na vás naštve třeba. Doba je prostě těžká, a kdo ví, co ještě příjde. Kdysi mě přišlo, že doba byla daleko lehčí a vše bylo snažší.
Hold, prostě si někdy přeji být stále ještě malé dítě, které nemusí řešit nic važné, a dostane většinou to, co chce. :D

Psala jsem to tak, trochu narychlo. Omlouvám se, dneska nestíhám.

Castle nějaké novinky a otázka...

16. května 2014 v 17:30 | Mrs.caskett |  Castle news
Castle "Spoiler"....Zde se píše něco o finále. A jak jsem tak, četla: Vypadá to, že Otec Castla, zřejmě nebude mít, co do činění s finálem. I když, na 100%, to jisté ještě není.
Zde, si přečtěte celý článek:Tvline.com/castle/spoilers
.................................................
Takže, možná, 3XK, či Senátor Bracken, někde z vězení, nebo snad někdo jiný?
I když tento tweet, mě hrozně mate. Že by udělaly chybu, ve finále?

https://twitter.com/NathanFillion/status/466718517882937344
................................................
Mmmm, kdo ví, ať či onak, už se nemohu dočkat sezóny 7. Jsem zvědavá, co se stane nakonec. A zda uvidíme konečně svatbu.
Teď malá otázka...co si o to myslíte vy? Jak se vám líbilo finále?

Nadšení a méně času. :-(

14. května 2014 v 18:54 | Mrs.caskett |  Castle news
Veliká omluva...Není čas tu nic dát. Mám momentálně jinou práci, kterou bych chtěla dodělat. A je to překvapení spíš pro vás + Přemýlím nad novým designem, ale nevím zda mám dat ten, co mám skoro, či raději ne. Díky finále, si to musím vše, ještě dobře zvážit.
..............................................................
Jinak jsem, ale velice nadšená a spíše jsem skoro oslavovala a jásala, že máme sezónu 7, zaručenou. Takže, 100% bude na, na co koukat i příští rok. :D Sice děsivé finále. :-( No tak aspoň, zde jedna dobrá zpráva. :-P
Zde, to můžete vidět přímo:ABC Renewed Series 2014...TVLine

Už se na ni velice těším, i když, budeme muset tak dlouho čekat. :D Snad to vydržím. :-D

Pan a Paní Castle...FF

9. května 2014 v 20:55 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Blíží se konec sezóny 6 jak víme...Již v pondělí nás totiž čeká poslední epizoda. :-( Což, je škoda. Letos to uteklo moooc rychle. A já jsem napsala FF. Je o svatbě...o které se také mluví celou sezónu. No, nebudu vám zdržovat již. Zde, to máte. Budu ráda, když mi dáte vědět, co si o tom myslíte a zda se vám to líbí. Je to pouze a jen FanFiction. Je opět jednorázová. Je to také trochu 18+. Takže, je to ná vás zda, chcete nebo ne, číst to. Také vám, znovu chci poděkovat, že i nadále čtete mé povídky a že se vám líbí. :-)


Je to tady, velký den právě nastal. Všichni, vypadaly nádherně a vše bylo nakonec dokonalé. I přes malé, nedorozumění a všechny ty drobnosti, je vše konečně jak má být. Oni, stojí v Kostele, prsty propletené, usmívají se na sebe jako dva blázni. A když, se kněz táže. "Katherine Houghton Beckett, berete si Richarda Alexandra Rodgerse Castla za svého manžela." "Ano, samozřejmě že ano, beru. Ano" a opačně..."berete si Richard Alexandr Rodgers Castle...Katherine Houghton Beckett za svojí manželku. " S velkým úsměvem a zahleděn v jejich očích odpověděl. "Ano, ano...beru" Nyní můžete políbit nevěstu. Oni zahleděni do sebe, nakonec políbí se sladce, jemně a pomalu a dlouze...až si nakonec uvědomily, že nejsou sami. A rychle jdou od sebe pryč. Oba mírně červení vycházejí s Kostela, zatím co ostatní jim stále ještě gratulují a radu jí se s nimi.

Více je v celém článku...

Strach...

5. května 2014 v 15:59 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Krátká to ff. Která mě napadla prostě...když jsem viděla, poslední události, nějaké ty spoilery, fotky, atd...Doufám, že opět se vám zalíbí. Koment, by mě potěšil...Ráda, bych věděla, co si o tomto myslíte. No, nebudu již déle hovořit nesmysly. :D A nechám vás v klidu číst.

Název: Strach. AJ: Fear
Jednorázová ff.
Kate&Rick

"Ricku, já mám strach...strach ze všeho. A nevím co s tím dělat." Slzy ji stékaly po tváři. "Pššš, no tak, pojď sem." On přitáhl si ji do náruče a políbil ji tiše. "Řekni mi, co mám teď, dělat? Už, nejsem v bezpečí. A možná ani ty ne. Zatáhla jsem tě do všeho, ohledně mé Matky. Je to moje vina." On umlčel ji palcem přes rty. "Hej přestaň rozumíš, není to tvoje vina. Ty jsi mě do toho nedostala...to já sám. Chtěl jsem to. A navíc, jsem tady Kate, jsem tu pro tebe, lásko. Nikdy tě neopustím...Miluji Tě. Vždy, budu s tebou po tvém boku. Poslyš...Ať se stane cokoliv, jsme v tom oba společně...rozumíš." Pomalu přikývla a objala ho.

"Nevím, co bych bez tebe. Kdyby se ti něco stalo, nemohla bych, už dál." "Zlato, poslouchej, nic se nám nestane. Na něco, přijdeme a jistě to bude v pořádku. Věříš mi?" "Ty víš, že ano." "Zvládneme vše spolu, dobře." "Dobře...Miluji tě, tolik". "Já tě taky. Hej, měly bychom jít do postele...Potřebuješ si odpočinout a já taky. Ráno budeme jistě moudřejší. A něco, už vymyslím, abych tě...tedy abych nás ochránil." "Dobře, jdi na před, za chvilku jsem u tebe" Ne, půjdeš se mnou...Občas jsi totiž moc tvrdohlavá a ráda vše děláš na vlastní pěst. Jenže teď Kate, už nejsi sama...Já jsem tady víš." "Hele, vím že jsi tady a neudělám bez tebe nic, slibuji." "Dobře, pak tedy pojď se mnou." "Fajn, jdeme"

Ona věděla, že nemůže vzdorovat déle. Teď, je s ním...není, už sama. Konečně má někoho o koho se může vždy opřít. Někoho, kdo tam bude s ní vždy ať se stane cokoliv. Někoho, kdo jí miluje nadevše a nedolil by, aby se jí něco stalo. Tiše usmála se na něj...než propletla své prsty s jeho a odkráčely do ložnice společně. Pevně ji objal kolem pasu...a políbil ji na spánek. "Víš, jsem tak ráda, že tě mám. Jsi to nejlepší, co se mi stalo Ricku" "I já jsem rád...teď už spi lásko, musíš si odpočinout. Miluji tě a nikdy nepřestanu." Ona ještě více přitulila se k němu. I kdyby, se něco stalo, nebo by to nezvládla...Na jedno, může být hrdá...a to, že má tohoto muže po svém boku...a že mu dala šanci, aby ji ukázal, co je to skutečná láska. "Ani já ne. Dobrou noc, zlato". Oni políbí se, sladce a velmi pomalu, než upadnou do spánku... a doufají, že vše nakonec dobře dopadne. Protože, ani jeden z nich totiž, nechce ztratit toho druhého.

Jestli by tam byla, nějaké ta chyba, velice se předem omlouvám. :-( Teď, můžu jen doufat, že se vám příběh líbil. :) ♥

Castle 6x22 Promo + Sneak Peeky

5. května 2014 v 15:46 | Mrs.caskett |  Promo videos
CTV Promo na dnešní epizodu
Promo na 6x22 ABC
+ Sneak Peeky
Hrozně moc se těším, na dnešní epizodu. Bude moooc zajímavá. :)

Rychlovka "double drabble"

2. května 2014 v 17:00 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Dobře, zde ještě jedna povídka...nebo spíše caskett double drabble. Napadlo, mě to prostě. Zkrátka, jsem chtěla, jen něco krátké. Tak jsem neodolala a napsala to. Opět 18+

Caaastle"...zalapala po dechu. "Jestli, tam budu mít, cucflek zítra, přísahám." Nestihla ani dopovědět a opět zasténala silně, když přirážel, rychleji a rychleji. Podařilo se ji, nakonec vydat, ze sebe pár slov. "OMG, to je tak dobré, sakra nepřestávej, prosím." Ještě párkrát přirazil, než konečně přišly, oba najednou společně. Padla na něj, naprosto vyčerpaná a unavená.
"Páni, tak tohle bych bral klidně pořád". "Mmmm, nezvykej si, že to bude takhle často i během dne. Bylo to, jen výjimečně. Přiznávám chyběl si mi tolik, během těch 5 dní. Že jsem to, už nemohla déle vydržet a čekat, až do večera." "Hmmm, tak to abych častěji, chodil na knižní turné." "Opovaž se, rozumíš." Koukla na něj svým, přísným pohledem. "Ouuu...dobře, pochopil jsem to. Huh, takže, dáme kolo dva?" "Mmm, promiň musím do práce. Ale chci, aby si byl, večer hezky připraven. Protože to, co se stalo teď, bylo jen malé zahřívací kolo". Sebrala se a odešla do koupelny se šibalským úsměvem na tváři." Káááte, zatraceně tohle mi nedělej."
Její sexy slova, na něj měly vždy, velkou moc. Zamknutá v koupelně, jen dále pokračovala ve sprše s velkým úsměvem na tváři. "Muži", zašeptala si pro sebe tiše.

Konec. Tady to máte, krátké ff, nebo spíše double drabble. Doufám, že to se vám bude líbit. Snažila jsem se, opět vymyslet narychlo, něco krátké jak jsem říkala...aby jste měly, co číst. :-P :D Omlouvám se, za všechny chyby...jestli tam nějaké jsou.

Vtierka Castle(Castle) 6x04 Number One Fan

2. května 2014 v 9:30 | Mrs.caskett |  Videa by my
Opět jsem sestříhala, nějaké scény s (Castle) Vtierka Castle. Tentokráte s další epizody. 6x04 "Number One Fan". Ještě, jsem musela čekala, než zkonvertuje. Snad se vám, to bude líbit. Srry jen, jestli kvalita nebude úplně nejlepší.Kdyby vám to nešlo, přeci jen přehrát, tak když tak kliknětě, přímo tady "(Castle)".

Chci poděkovat vám všem.

1. května 2014 v 10:30 | Mrs.caskett |  News on blog
Nádhera, právě jsem si uvědomila, že počitadlo, přesáhlo, již přes 10 tisíc. Neuvěřitelné, až.
Zde vidíte důkaz.

Moc, bych vám všem tímto, chtěla poděkovat. Jsem nesmírně ráda, že tady chodíte, že občas zanecháte ten komentář.
A také pevně doufám, že se vám tady líbí a bude líbit i nadále. Budu se snažit, aby blog nechátral a byl stále nějak aktualizovaný.

Taktéž, bych chtěla říct, že mě velice těší, že čtete mé povídky, že je máte rádi. Píšu je převážně, jen pro vás a protože mě to moc baví. Hrozně ráda píši totiž. ♥

Takže ještě jednou chci, opravdu všem poděkovat. Jste opravdu skvělí. :) ♥

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015