Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Červen 2014

Tiše pláče a je vyděšená...Castle FF

27. června 2014 v 22:09 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Dobře. Konečně jsem se dostala k internetu. Dneska jsem měla trochu frmol. Psaly jste tedy, že chcete první část té Castle FF (FanFiction). Tak tady ji máte. Je to AU (tedy tak trochu smyšlený příběh). Zřejmě bude rozdělen na 2 čátí, popřípadě 3. Ještě uvidím jak ho zakončím. Ale asi budou ty 3. No nebudu více psát a nechám vás tedy číst.

Název: Tiše pláče a je vyděšená
Rating T zatím

Viděla hořící auto, svého skoro manžela. Začala vzlykat, silně. Nevěděla, co má dělat, nikde ho totiž neviděla. Byl tolik vyděšená. Nakonec to již déle nevydržela a omdlela. Probudila se v nemocnici, vystrašená a nechápala jak se tady dostala.

Mezi tím dorazila Martha a Alexis...vešly do nemocnice..."Promiňte, kde najdeme Slečnu Kate Beckett?" " A vy jste?"...Dotázala se sestra. "Je to moje...skoro snacha, musím ji vidět prosím." "Dobrá tedy, je to pokoj 103" "Děkujeme vám". Obě najednou odpověděly.
Šly směrem k pokoji 103. Vlezly dovnitř. "Ahoj, Kate" pozdravila Alexis. "Och, drahoušku" Marta ihned běžela a objala ji silně. "Jak se cítíš?"
"Mmm, bolí mě trochu hlava ale, jinak to není tak zlé." A pak si uvědomila, kde je Richard..."OMG, kde, je Rick, co přesně se stalo?" Slzy ji opět běžely po tváři velmi rychle. "Kate, drahoušku, měla by si se uklidnit...On nebyl v tom autě. Bylo prázdné, když hořelo. Jistě ho brzy najdou."
"Opravdu..." Velký kámen ze srdce ji spadl. "jestli se mu něco, tak." Marta, ihned opět objala ji pevně a třela lehce její záda. "Pšššš, drahá vše bude dobré uvidíš" "Měla, bych jim pomoct, najít ho. I tak je mi už lépe."
"Nesmysl, uvidíme, co řekne doktor, teď by si měla odpočívat. Každý dělá, co může aby ho našel." "Ale..." "Žádné, ale babička má pravdu Kate, uklidni se...Nechceme, aby se ti stalo také něco horšího."

Doktor, jako na zavolanou přišel do pokoje. Můžete nás nechat, dámy o samotě prosím. "Ne." Řekla, Kate "To je v pořádku, byla bych raději kdyby zůstaly." "Dobře, jak je libo"
"Tak jak se cítíte...slečno Beckett?" "Mnohem lépe, klidně můžu jít domu" Samozřejmě lhala, byla slabší ještě a hlava ji mírně bolela.
"Je mi líto, ale domů nemůžete dříve než za dva dny. Musíme si vás i dítě nechat tady, na pozorovaní ještě. Měla jste velké štěstí, že se vám i děťátku nic vážného nestalo. Takže, musíte jen odpočívat, doporučuji vám nedělat nic složité a těžké" Kate, zůstala opařená a v šoku..."Promiňte, řekl jste děťátku...Chcete říct, že já jsem, těhotná?" "

"O, takže nevěděla jste to?" "Ne já, vůbec netušila jsem. A jak dlouho vlastně?" "Dva týdny přesně." Kate, stál v šoku stejně tak i Marta a Alexis. " No drahá." Řekla Marta. "Jsem nadšená, že budu opět babička. Obzvláště, když jde o tebe" Teď se podívala na Alexis..."Tím nechci říct, že Maredith jsem ráda neměla, Lexi. Ona prostě jen, nebyla ta s kterou bych si rozuměla tak dobře jako s tebou, Katie." "Rozumím", přikývla Alexis. "Děkuji, Marto." "Kate, ji dala malí úsměv. Nemohla uvěřit, co se to přesně stalo. Ona je těhotná, s mužem kterého nadevše miluje. Ale on, je teď pryč a ona neví kde přesně a zda ho ještě někdy vůbec spatří. " No dámy, nechám vás tady osamotě. Nezapomeňte odpočívat a nerozčilujte se." "Nebojte se doktore, postaráme se o ni." Ozvala se Martha.

"No, slyšela jsi doktora Kate, budeš muset více odpočívat a nerozčilovat se." Martha, chytila Kate za ruce. "Udělala jsi mě velice šťastnou....A chci, aby jsi věděla, stejně tak jako tu budu vždy pro Alexis, tak i pro tebe má drahá. Neboj se, společně to vše zvládneme. A jen co se můj syn se najde, bude jistě nadšený, až uslyší tu krásnou zprávu. "Dojdu si pro čaj" Martha odešla spokoje Kate a Alexis zůstaly sami.


Já jen doufám, že se vám líbilo. A bude se vám pak líbit i pokračovní. Jestli jsou tam nějaké chyby, moc se vám omlouvám. Vím, je to trochu krátké. :( Ale, alespoň něco. :D Brzy se pokusím dát, další kapitolu. :)

Milí čtenáři mých FF...Zdělte mi váš názor.

26. června 2014 v 16:49 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Mám na vás otázku. Mám rozepsanou FF, ke konci 6 sezóny. Ale jelikož, jsem neměla čas ji dopsat...Protože nejprve jsem byla pryč na pár dní a pak jsem nestíhala nic a tím se stalo i, že jsem neměla tu správnou inspiraci no. Ale toteď nechejme...

Prostě otkázka z ní. Chcete první část FF (FanFiction) Castle, na blog dát co nejdřív...Tím myslím, třeba zítra...nebo protě počkaté až dopíšu i druhou část a dám to pak vše najdenou??? Je to na vás jak se rozhodnete. Jen mi do komentářu dejte vědět. :) Děkuji. vám :-)

Nový Showrunner???

24. června 2014 v 22:18 | Mrs.caskett |  Castle news
Je to sice, už trochu straší zprávička, ale dříve na nic čas nebyl. A pak jsem zapomněla. :-(

Andrew Marlove již, není přímo oficiální Showrunner, přenechal to Davidovy Amannovy. Andrew má trochu i jiné pvinnosti. David se totiž ukázal být, již dříve velmi schopný. A proto mu Andrew důvěřuje. Ovšem pro Andrewa to není konec, i nadále se bude podílet skoro na věcech.


Castle novinky k sezóně 6 a sezóně 7

16. června 2014 v 19:04 | Mrs.caskett |  Castle news
Otázka: Něco nové o Castle(na zabití)? Přestávka je už příliš dlouhá. -Rachael

Ausiello: Diváci budou svědky okamžitého spadu z Rickovy ohnivé autonehody, potvrzuje řada tvůrce Andrew Marlowe. Překlad: Není čas na skok. (A tedy více Beckett svatební šaty, ačkoli možná lehce spalené.)
Cítíme se jako, když zvážíme způsob jakým jsme to nechali být, máme závazek začít přesně tam, kde jsme skončili, což vysvětluje EP. Takže se poučíme ve správný čas.

Source:"Castle" Season 7|TVLine|Přeloženo částečně od kamarádky, známé.

Snění

13. června 2014 v 17:16 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Taková řekněme krátká povídka. Nebo jak bych to nazvala. Není to nic o Castle tentokrát. Přeji všem tedy přijemné čtení. Snad se vám to, bude alespoň trochu líbit.
Snění
________________________________________________________
Tiše seděla doma. Venku silně slunce pálilo. Nedalo se to vydržet, léto prostě bylo příšerné letos. Zavřela oči uvažovala jak jen se zchladit. Mmm, první co jí napadlo, bylo moře. Sedí někde (řekněme) na Bora Bora, slunce zapadá, vedle sebe má chlazený koktejl.
Tiše se usmívala, když si to vše představovala. Ona vstala, z křesla a šla si zaplavat. Voda, byla právě tak akorát. Plavala hodnou chvíli, dokud se neunavila a opět si sedla na židli. Najednou ji příjemně ofoukal, chlazený větřík, který foukal od moře. Bylo to tak příjemné, cítila se úplně skvěle.
"Není vám zima?" Zeptal se mladík, který procházel okolo. Byl to takový vysoký chlap, s krásnými a velkými Bicepsy a nádherným úsměvem. Zakoktala se lehce. "Nne, to je dobré, děkuji." "No, když myslíte. I tak vám tu nechám tohle" Byl to velký a suchý ručník, který si hezky přehodila přes záda. On mezitím, odcházel pryč. Tiše se usmála, její tvář lehce červená...pak si rychle balila věci, aby šla pryč. Ten muž byl docela hezký, pomyslela si.

"Miláčku, jsem doma" Sakra...Probudila se ze snění, tvář měla lehce červenou. "Ahoj" zašeptala tiše a snažila se mu věnovat ten nejlepší a nejčistší úsměv. "To je, ale horko, že? Jak bylo v práci?" "Jo to je. Šlo to. Jsi v pořádku?" "Umm, jo vše je v pohodě" "Jdu se převléct" "Dobře."
Odešel do pokoje. Tiše zašeptala, si pro sebe...Mmmm, to já se s tím mim ňoumou, asi nikdy nikam (obzvláště k moři) nedostanu. Alespoň, že snít ještě můžu. Úsměv na tváři, se ji opět objevil.
________________________________________________________________________
No, tak tady to máte...a jsme u konce. Prostě krátká, jednorázová povídka. :D Podlě mě tak špatná, zase asi není. :D

Nic není lehké aneb chtělo by to víc času

9. června 2014 v 19:09 | Mrs.caskett |  My diary
Věcí mnoho a málo času na ně. Ano opět, říkám opět...se vám všem musím omluvit, že není mnoho času na blog. Je to tím, že jsem nestíhala. Sotva jsem přijela, jsem toho mněla, až, až. Navíc, začalo to děsivé horko, to se člověku ani moc do ničeho nechce. +musím dokončit, ten design rozdělaný a pak ještě k tomu dodělat věci, které jsem zameškala za tu dobu, co jsem tu nebyla. Pokusit se dodělat, snad nějaké rozepsané povídky(Tedy FF). Zkrátka toho mám, až nad hlavu, proto se všem opravdu omlouvám. Tento týden, to bude opět takové hektické, a nebudu moc toho stíhat. Ale nějak se pokusím, něco rychlého přidát. Uvidím ještě.

Strašně krásný song. ♥ Miluji jeho písně.
Source:Nino - As Teliosume

Strach zvítězil (Drabble)

3. června 2014 v 13:09 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Je to tady slibované caskett Drabble. Trochu to trvalo déle, než jsem si myslela. Ono mi tady ještě nefunguje Word. :-( Tak jsem to musela udělat jinak. No nic, nebudu vás rušit a nechám vás již číst. Snad se vám to bude líbit. je to takové spíše trochu smutné. Ono mě to napadlo, na těch prázdninách jak jsem byla. :D A prostě jsem to musela sepsat tam. :-P Takže, prostě tady to je.

Strach zvítězil

Chtěla mu říct miluji tě, ale neodvážila se. Chtěla mu říct, jak se cítí, ale zavrhla to. Smutna zklíčena se sebrala a zašla si na skleničku. Vrátila se domu někde nad ránem. Unavena a zklamaná sama ze sebe, ze se neodvážila, přiznat mu pravdu, ze ho miluje. Mohla to udělat, konečně k tomu měla šanci, no ona hloupá to zavrhla. A věděla, ze tím, ho navždy ztratila.

Konečně zpátky

2. června 2014 v 19:57 | Mrs.caskett |  My diary
Ano, je to tak. Jsem konečně doma. Hurááá. Už, jsem se nemohla dočkat, až se dostanu zde na blog. Oběhnu nějaké mé SB. Udělám něco grafické. Grafika, mi tam teda takém, velmi chyběla...štvalo mě, že jsem tam neměla žadné programy na ni. :( (Source:Tumblr)
Ono, jsem, tam sice byla na netu, ale nešly tam psát háčky ani čárky a občas to vypadávalo. :-( Takže tak. Musím ríct, že jsem si to tam teda dost užila. Měla jsem také naštěstí nádherné počasí. Jen snad jeden den pršelo a pak druhý den ráno. Jinak bylo vše v pořádku. Také, mám nějaké fotky....možná, že vám zde nějaké dám, ale jen co je trochu protřídím. :D :-P

PS:Také jsem napsala povídku, tedy spíše jen krátké, velmi krátké Drabble. Alespoň to jsem stihla. :) (Source:tumblr)
Dám, ji zde možná zítra. Dneska ne, musím ji ještě opravit, a zkontrolovat. :3 :D
To, by bylo asi vše pro dnešek, přiznám se vám, že jsem ještě unavená z cesty. Takže si půjdu, asi dříve lehnout. Tak zatím, XOXO.

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015