Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Srpen 2014

Co bude dál? aneb představy jsou jiné, než jsem si myslela...

4. srpna 2014 v 14:50 | Mrs.caskett
Pro mě od Karamelky
No zkrátka dobrý den mí čtenáři, či návštěvníci tohoto blogu. Za prvé: Všem bych chtěla hrozně moc poděkovat. Jsem velmi ráda, že tu chodíte a zanecháte i nějaký ten komentář. Momentálně, se již objevily i nějaké fotky k 7 sérii a články. Vím, jsem hrozná a nedávám tu toho moc. Ale popravdě není na to čas. :-( Castle, toho teď mívá poslední dobou dost. A já nestíhám hledat tak rychle informace. Důvodem také je, že miluji psát FF(FanFiction) nebo třeba i povídky. Ať tak či onak, tohle prostě nejde stíhát. Mám moc nedopsaných FF. A také spousty nápadů na další. A tohle, bych nezvládala vše.

Ovšem je, zde řešení: První, je to, že zde mám i FB stránku Stanathan & Caskett Forever CZ. Mám tam jendu spoluadminku, co mi pomáhá s články, když může a má čas. :-) Takže tam najdete nějaké ty novinky spíše, než tady. :D Můžete také dát klidně Like, jestli chcete. (Nikoho, ale nenutím, jasné).
Za 2, bych asi řekla, že mám tento blog ještě Creative Designs. Patřil kamarádce, která ho již nechtěla. Škoda, kdyby zůstal jen tak ležet. Jsem ji požádala, ať mi ho nechá...Důvod drůhý adresa, byla také super a já ráda grafičím, tak se i občas od všeho odreáguji. :D :3

No prostě, když to vše schrnu. Momentálně si dám od schanění novinek, malou pauzu. Budu se ovšem věnovat psaní FF, či povídek, jelikož to strašně miluji. ♥ + také budu dělat občas i tu grafiku. :D

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015