Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Říjen 2014

Konečně připraveni k opětovnému spojení.

17. října 2014 v 16:16 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Tady to tedy máte Castle FF na 7x03. Musela jsem to napsat, tahle scéna si přímo o to říkala. Je to Oneshot (tedy jeden výstřel, nebo-li jedna kapitola.( Já teď musím jít. Tak vám přeji, hezké čtení.

Hodnocení: M(18+)
Název: Konečně připraveni k opětovnému spojení.

Řekla mu, že se hned vrátí a tak se stalo. Vyšla s vedlejší místnosti, úplně nahá.
Jeho tělo se napjalo! Zůstal úplně ztuhlý, sedět na posteli! Nedokázal ze sebe v tu chvíli, vydat ani hlásku.
Ctil jak se jeho kalhoty utáhly. Nakonec, se mu podařilo prolomit to ticho, které nastalo. Odhodil tu věc, kterou měl na hlavě
"K-a-t-e," lehce se zakoktal. "Jsi ještě krásnější. Och, tolik jsem po tobě, opět toužil" Setkaly se v spalujícím polibku.
"Mmmm, tak koukám, můj dárek se ti líbí." "Mmph, rozhodně, se mi líbí" Koukl na ní od shora, až dolů. Pořád totiž, nemohl uvěřit, že se to děje.

Více v celém článku...

Co vše se seběhlo během mé ne(aktivity)

17. října 2014 v 15:38 | Mrs.caskett |  My diary
Hi people. Dlouho, jsem tu nebyla, že...No jo, nějak se mi nechtělo. Ale asi hlavním důvodem je, že mě občas zlobí NB. :-( Nevím, čím to přesně je, ale štve mě to. :-( Uvidíme, jak to vyřeším. :3 Nakonec, jsem si musela stahnout Operu a Mozillu, protož mě Google Chrome, tady nějak nejde a pořád se sekal. :-( Ach jo, to je práce. :-(
No a potom mi nešla myš, asi tím, že jsem ji měla, už dlouho. Tak dosloužila. :/ A já si musela koupit, nakonec novou. A včera večer, mi dorazila. Takže jsem moooc ráda, že ji mám. :-) Snad půjde, jak má, doufejme. Je sice trošku věší, ale jistě si na ni časem zvyknu. :))
No a jako další vám chci, říct koukala jsem epizodu Castle v Pondělí. Byla skvělá, moc se mi to líbilo. A tak jsem napsala díky tomu jak to skončilo povídku(tedy FF)...No jelikož, to vidím, že tady, je toho, až dost, tak to dám raději asi samostatně do dalšího článku. To je zatím, asi vše, co jsem chtěla. :D Postupem času, tu snad zase začnu doplňovat, nějaké věci. :-)

Musím pozastavit na dobu neurčitou.

2. října 2014 v 11:47 | Mrs.caskett |  News on blog
Hi, People. Jak se máte? Jen chci říct, že momentálně nebudou ani povídky, ani nic jiné tady ani na stránce, ode-mně. Prostě tu nic epřibude. Rodinné důvody.
Když tak jako to bylo teď, bude něco přidávat druhá adminka tedy -GG na Stránce Stanathan & Caskett Forever. Takže jděte spíše tam...Nemám chuť, ani náladu vyhledávat nějaké novinky. Je fakt mi líto. Až zase budu moct, tak se ohlásím a dám vám vědět jak to vše bude.

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015