Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Listopad 2014


Castle 7x06 Promo "Time of Our Lives"

24. listopadu 2014 v 19:47 | Mrs.caskett |  Promo videos
A zde je svatební díl, tedy 7x06. Který byl dokonalý. ♥ <3

Promo 1

Promo 2 (7x06,7x07)

Sneak Peek. 1,2,3


Castle 6x23 Promo + Sneak peeky

24. listopadu 2014 v 15:26 | Mrs.caskett |  Promo videos
Je na čase pohnout se dále. Pořád píši jen povídky atd...Takže musím zde konečně doplnit i proma a Sneak Peeky. Jde se na to.

Sice opožděně a to hodně...Ale koukám, že mi chybí ještě promo na 6x23. Takže, jako první dávám toto.

Promo 6x23

Dalo by se říct...Promo 2

+ Sneak Peeky 1,2,3

Za svitu hvězd.

17. listopadu 2014 v 17:15 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Viděla jsem opět SneakPeek 1, na dnešní epizodu, kterou my uvidíme zítra. A tak jsem toto sepsala. Prostě mě to napadlo a udělala jsem to. A tohle s toho vyšlo...Je to jednorázové. A trochu AU...No prostě tady jo, a já nechvám vám číst, už.

Hodnocení: M (18+)
Název: Za svitu hvězd.


Kate vystřelila na hada, kteroho zahlédla vedle Castla. WoW, WoW, zbláznila jsi se naše Koně? Super!" "Hele, alespoň jsem tě zachránila měl by si mi být vděčný."
"Jenže jak se teď dostaneme zpátky?" "Půjdeme pěšky?" "Ty chceš jít pěžky, teď, když bude již každou chvíli tma. Myslím, že to není nejlepší nápad. Rozděláme ohěň a počkáme do rána."

"Castle, nebudu tu čekat, do rána na to zapoměň." "Za prvé, těžko teď najdeme cestu zpět. Neboj se, postarám se o tebe, mám pár nápadů, co dělat."
"Castle", snažila se Kate protestovat, ale Rick ji nedal šanci. Dychtivě, se vrhl na její ústa, nedokázal odolat jim.
Kate, ho lehce tlačila chtěla, aby přestal. Ale nestalo se tak. "Mmm, zašeptal mezi laskánim a polibky, alespoň větší deka nám zůstala tady."
Než stačila protestovat, Rick roztáhl přikrývku. Vzal Kate, do náruče políbil ji jemně a položil pomalu na deku. Kate se lehce otřesla zimou.
"Je ti zima, lásko." "Trochu", zašeptala proti jeho rtům. Rick, přikril ji více. "Počkej tady, hned budu zpátky." "Dobře."
Sebral pár dříví, co našel a ještě nějaké menší větvě. Nakonec se mu podařilo rozdělat ohěň...byl rád, že jeho kurz rozdělaní ohně jinými spůsoby se vyplatil.
"Lepší?", zašeptal ji. "Rozhodně." "Jsem rád. Ted pojď sem." Tahl ji k sobě a opět hltal její ústa, ve spalujícím polibku.
Na nebi, se již začaly objevovat první hvězdy.

Zbytek v celém článku.

Manželé FanFicton

14. listopadu 2014 v 23:47 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Já vím, sem děsná. Nic moc tu...Ale prostě není čas. Mám neustále něco. Nejprve jsme byly pryč. A pak jsem zase dostala nápad na FanFiction. Jo je to tak...viděla jsem Sneak Peek na epizodu, co nás čeká v pondělí a nedalo mi to, nesepsat to. Je to mírně AU. Řekněme, tato je trochu krátka jednorázovka. Když tak mi dejte vědět, co si myslíte. Komentář mě potěší, alespoň budu vědět, že to nepíši zbytečně.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Tak povězte mi paní Castle, jak se vám líbila svatební noc?" "Bylo to dokonalé, lásko. Miluji tě tolik." "Mmm, líbí se mi když tohle říkáš."
"Abych nezapomněla, Lanie má dneska přijít sem. "Pozvala jsem ji na večeři. Doufám, že to nevadí?" "Jistě, že ne zlato. Už tedy chápu, proč jsi toho uvařila tolik. Teď, ale pojď sem"
Rick táhne ji k sobě, hltá její ústa ve spaluujícím polibku. "Castle," plácla ho po rameni. "Co jsem říkala, chovej se slušně. Lanie tu bude každou minutu."
"Dobře, fajn v pořádku. Ale pak budeš dělat vše, co chci." "Richcarde Castle," křikla na něj...než, ale stačila říct něco dalšího zvonek již zazvonil.

"OMG, to je Lanie. Jdu otevřít. Chovat se slušně jo" "Slibuji" Stiskla mu rychlí polibek než, běžela ke dveřím.
"Lanie" "Kate jsem tak ráda, že tě vidím." Lanie objala ji velmi silně, jako by se něviděly věčnost.
"Ahoj Lanie", pozdravil ji Rick polibkem na tvář. Než zmizel v kuchyni. Obě ženy šly směrem k pohovce.
"Dáš si víno?", zeptala se Kate. "Jo, Víno by bylo v pohdě." Kate přinesla dvě sklenice červeného.
"Tak, co se děje?" "Co, proč by se mělo něco dít?" "Koukni na sebe, zaříš od ucha k uchu. Tvé oči se lesknou štěstím. Je to zář, zář kterou jsem nikdy neviděla ještě u tebe. Tak?"
"Večeře je na stole?" Obě ženy šli ke stolu. Kate dobře věděla, že Lanie čeká na odpověď. Nebylo jiné vyhnutí, než ji to říct.

Jedli mlčky, sem tam něco prohodily. Kate se podívala na Ricka s úměvem, láskou a zvláštním to leskem v očích.
"Máš pravdu Lanie, mé oči září a jsou šťasné. Protože", Kate chytila Ricka za ruku a stiskla mu ji pevně. "Já a Rick, jsme se tento Víkend vzaly."
Lanie vytřeštila oči. Myslela si, že snad špatně slyší. "Slyšela jsem dobře?" "Ano Lanie, slyšela." Oba najednou odpoveděly. "Och, jsem tak šťastná za vás. Lanie objla Kate a pak i Ricka.
"Díky Lanie...Kate a Rick, si vyměnily rychlí polibek. "Zatím, to ale nikomu neříkej jo." "Slibuji, zatím to bude jen mezi námi. Už tedy chápu, proč si skoro na celý Víkend zmizela." "A teď, už chybí jen dítě"
"Woho, Lanie spoal. Teprve jsme se vzaly." "Dobře jen říkám, co by mě potěšilo ještě více."
"Lanie", okřikla ji Kate. "Dobře, už mlčím." Ještě chvíli si povídaly, než se Lanie rozloužila a odešla.

"Mmmm, pověz mi, co si opravdu myslíš o tom, co říkala Lanie?" "Myslíš, děti...no já nevím Castle, teprve jsme se vzdaly je ještě dost brzo.
Víš, dobře pravda je...vždy jsem chtěla děti a tak, než prostě máma, no než se to stalo s mámou.
A pak já nevím, nějak jsem tu myšlenku vytratila z hlavy. Rozhodla jsem se, že prostě nebudu na to myslet a je to. Ale ty jsi ten, při kterém, jsem o tom začla znovu uvažovat."
"Takže?" "Takže to znamená, že možná jednou by se to mohlo stát. Jen ne tlačit jo." "Slibuji, netlačit."
"Teď pojď", vzal ji do náruče a nesl k ložnici. "Chci milovat se se svou ženou." Tiše se na něj usmála. "Hmmm, už se nemužu dočkat."
"Castle," zasyčela na něj. "Co říkala jsi, že si můžu pak dělat, co chci." "To jsem teda neříkala." "Dobře, ale jsi to ani nevyvrátila."
"Sakra", příště zdá se se bude muset dávat pozor na to co říka a co ne. Usmále se nakonec šibalsky na něj...nechtěla dále nijak bojovat a nechala ho dělat, to co začal.

Konec
Velice se omlouvám, za případné chyby. Doufám jen, že se vám to líbilo. :)

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015