Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Prosinec 2014

Krásný Nový Rok všem přeji.

31. prosince 2014 v 23:59 | Mrs.caskett |  News on blog
Takže chtěla jsem vám popřát....Vše dobré do Nového Roku. Ať se vám vše splní, ať jste zdraví. Prostě, aby ste měly krásný to Rok a šlo vám vše jak si přejete. :) Mám vás všechny ráda a děkuji za to, že tady chodíte a blog navštěvujete. :)
PS: Až se vrátím, dám vám pak vědět. :) Tak snad něco málo napíši. Momentálně stále nejsem k dispozici ještě. Jak jsme psala na druhím blogu, jsme pryč a přijedemě někde prvního či druhého.

Krásné svátky Vánoční

24. prosince 2014 v 10:30 | Mrs.caskett |  News on blog
Moc se vám omlouvám, že tu není nic moc. Nestíhala jsem...Píšu FF, ale ještě nění hotová, protože...Vůbe na nic nezbyl čas. A když by konečně byl, já zase nebudu mít možnost se dostat na net a Notebook. Jelikož jedeme pryč, tak se vám omlouvám... Až se vrítíme, dám vám vědět. Mrkající
Ale zárověň jsem vám chtěla popřát krásné a spokojené Svátky. Ať každý dostane, co si přeje. Ať máte pohodu, klid a radost, a ať se moc nepřejíte. :D :)

Taková malá to básňička na dnešní štědrý den:

Svátky zaklepaly na dveře.
My nestihly, ani pořádně si toho všimnout.
Najednou, bylo po nich.
A vše vypadalo, jako by se nedělo nic.

Čas nám totiž plyne tak rychle.
Jako když vytahuji, věci s pytle.
Proto využíj ho řádně, aby ses pak necítil nadně.
Ovšem pozor také na sebe dej a přes svátky se tolik nepřejídej.

Stana Katic se zamýšlí nad svou budoucností v Castlovi: „Pro mě je to více o umění než o financích“

2. prosince 2014 v 13:47 | Mrs.caskett |  Castle news
A zde můžete vidět rohovor se Stanou, který dělala nedávno pro TVLine. Jak jsem, ji včera psala. Přeložený článek je od paní Hanky...Které velice děkuji, že si našla vůbec čas. :) Ostatní články zatím ještě nejsou. Jen, co budou i zbylé, dám vám je tady. :)

Stana Katic se zamýšlí nad svou budoucností v Castlovi: "Pro mě je to více o umění než o financích"


Sedmá série Castla na zabití už dokázala, že je opravdu mezní; Rick a Kate si konečně řekli svá "ano". Nathan Fillion a Stana Katic se ale letos budou muset rozhodnout o své budoucnosti v televizi ABC.

Narozdíl od řádnýck líbánek, Kate a Rick skončí v utajení ve starozápadním letovisku. Bez ohledu na korzety - bylo natáčení tohoto dílu vzrušující?
-Ano, byla to legrace. Naučila jsem se trochu triků se zbraněmi a pak když jsem tam seděla, řekla jsem si: "Jo, tím bych se mohla živit, to by mě bavilo. Opravdu". Pracovala jsem s pánem, který ostatní učil, jak zbraň nosit a tyhle věci... Bylo to opravdu úžasné moct se toho účastnit a hrát v tomhle světě. Natáčeli jsme to na zadním dvoře studia Universal a bylo tam také spoustu lidí z kompoarzu. A my jsme si tam jezdili ve vagóně... Byla to prostě sranda.

Ptal jsem se producenta Davida Amanna, jestli se blíží nějaký "drsný moment" Beckettové a on mi řekl, že jeden bude právě na konci té Old West epizody. Minimálně jeden čtenář si myslí, že to byl ten, kde Kate lasovala Ricka. Byl to on?
Ne, David mluvil o něčem jiném...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Více v celém článku....


Castle 7x09 Promo "Last Action Hero" (HD) + Sneak Peeks

1. prosince 2014 v 13:05 | Mrs.caskett |  Promo videos
Tady, už máme konečně promo na dnešní epizodu. Kterou, ale uvidíme, až zítra, u nás. :D Děsně se na ni těším.
A víte co...Rozhodně koukněte na ten Sneak Peek 1: Rick, tam totiž říká. "My wife" (Moje žena). No není to slaďounké. :D :-P

Castle 7x09 Promo "Last Action Hero" (HD)

+ Sneak Peeks...Zatím máme jen jeden. Jestli bude další doplním ho zde.

Castle 7x08 Promo "Kill Switch" + Sneak Peek

1. prosince 2014 v 12:54 | Mrs.caskett |  Promo videos
Hiiii. Jak se vám dnesk daří? Včera byla první Adventní Neděle. A tím jsem vám chtěla popřát krásnou Neděli. I když, už je tedy dneska Pondělí. :D To to letí a do Vánoc, už také mnohé nezbývá. Proto zde doplním dvě Promo videa, které mi tu ještě chybí. A pak dám, asi dneska na večer. Čí na zítřek spíše, přeložený článek od paní Hanky...Které velice děkuji, že si našla vůbec čas. :)

Takže tady je 7x08 promo. To byla epizoda minulého týdne. No a hned pak doplním 7x09.

+ Sneak Peek

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015