Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Leden 2015

Spoiler na nadcházející epizody?

23. ledna 2015 v 13:47 | Mrs.caskett |  Castle news
Nestihla jsem to dříve. Překládala to kamarádka s FB. Já ji děkuji. Jelikož nemám na to momentálně čas. A další epizoda nás čeka, až to další Pondělí. A já musím ještě dopsat nějaké FF. Abych vám, je pak mohla zde dát. No nic tady je ten "Spoiler".
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Je tu něco o Castlovi, co nám můžete povědět?
- Vím trochu jsme žertovali o dvou nadcházejících částech nicméně - zvláště teď když je kočka z pytle ven, *vzdych* ale nemohla bych ignorovat co Tamala Jones řekla o únorových událostech. "Nikdy jste neviděli epizody Castla jako takhle. Jsou úplně skandální. " dodala ona. " Budete brečet, budete si myslet že někdo umřel… vaše mysl a srdce budou jako jedno."
Jones řekla, že část 1 skončí drsně "budete naštvaní že 2 část, nepříjde druhý den" zatímco skutečný závěr je " citově řízený " s ohledem na mimo jiné, Lanie nejlepší kamarádku Kate. "Jsou tu nějaké vážně vážné věci o které jde!"

Tak co říkáte? Vypadá to velmi zajímavě, že? Já se ji na to velmi těším. :-P

Bude Castle obnoven?

15. ledna 2015 v 12:46 | Mrs.caskett |  Castle news
Ach ano, včera jsem se citila trochu stresově. Jelikož nestihám, ještě nemám uloženy fotky. Ale pak četla jsem tuto zprávu, než jsem šla spát. A hned jsem se cítila lépe. A proto jsem vám, jen co jsem se dostala na NB, musela dát vědět.

TV Line oznámil, že:
Lee, řekl, že smlouva Nathana a Stany vyprší, letos na jaře.
Ale také povídá: "My máme rádi Castle, my milujeme tuhle dvojku. A my cheme vidět Castle ještě mnoho let."
I když to není oficiální potvrzení, že Castle bude obnoven. "To bude zpátky". (Ale stále to není oficiální prohlášení.)


Surce:TVLine|Volně přeloženo.

Jen co bude něco nové, dám vám vědět. Doufám, že to bude obnoveno. A ne jen na 8 sérii, ale i víc. Jelikož ten seriál prostě miluji. A kdykoliv ho dávají, tak se ráda koukám znova a znova. :D

Vítězi People's Choice Awards (Castle)

13. ledna 2015 v 13:57 | Mrs.caskett |  Points of Interest(zajímavosti)
Jak jsem vám již psala, letos jsme zvítězily v PCA (People's Choice Awards). A to tedy ve třech kategoriich.
TV Crime Drama: Castle.
Crime Drama TV Actress: Stana Katic.
Crime Drama TV Actor: Nathan FillionJsem hrozně ráda, že jsem zvítězily. Seriál Castle a herci si to moc zaslouží. A já jim to moc přála. Protože mám tento seriál opravdu ráda.♥
Loni jsme měli dvě kategorie ve kterých jsme zvítězily....a letos jsme byly nominaváni celkem ve 4. A vyhrály jsme tři, jen Stanathan nic, ale to vůbec nevadí. Hold máme super fandom. <3 :3 Jsem hrdá na to, že tam patřím. :D
Fotky dám asi během tohoto týdne...Musím si je ještě uložit. Akce se zůčastnila Stana Katic, která tam byla za celý seriál. Vypadala přímo uchvatně, ostatně, kde ona nevypadá, že. :D Mě se hold líbí všude no. :3

Bohužel Nathan nemohl přijít, protože musel pracovat. Ale jsem ráda, že alespoň Stana tam byla.

Nějaký spoiler, k nadcházející epizodě...

9. ledna 2015 v 21:36 | Mrs.caskett |  Castle news
Nějaké novinky o Castle vám narychlo dám. Ostatně jistě, už více, že jsme vyhrály PCA, ve trech kategorich. Stana,Nathan,Castle (Jen Snatahnan nic), ale to vůbec nevadí. Později snad, bych dala i článek. nebo spíše nejlépe asi v Pondělí. Zítra nevím zda to půjde a v Neděli, také asi ne. :3 Ale to hlavní, co jsem chtěla je tady...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Charlene se ptá....
Jak se bude cítit Beckett o Castllovy, že stává soukromý detektiv, když se Castle vrátí? - Charlene
Bude to docela šok pro Beckettovou dozvědět se pravdu, že Castle je PI, ale nebude to dlouho předtím, než oba pracovat společně znovu. Dalo by se dokonce říci, že to přidá novou jiskru do jejich vztahu přimět pracovat v tajnosti. Nicméně, Gates nebude stejně shovívavý s pravidly, nutí Castla vzít nekonvenční metody k získaní práce - metody, které končí poraněním.

Source: CastleSpoilerRoom|Volně přeloženo.

Šťastný Nový Rok Baby.

6. ledna 2015 v 14:58 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Híííí, velmi se omlouvám, že jsem se neozvala i tady. Nestihla jsem to, protože jsem se trochu musela i věnovat druhému blogu...A tam, jsem již psala. Výlet byl pěkný. :) Fotky jsem také nějaké udělala. Ale tady je nedám, pouze zde mohu dát odkaz na druhý web. Takže tak. :) No, ale o tomto ten článek úplně není. Napsala jsem FF. Původně jsem ji plánovala jinak, ale nakonec prostě z toho vzešlo toto.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Název: Šťastný Nový Rok Baby.
Hodnocení: K,T
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015