Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Únor 2015

Nechtěný pád

23. února 2015 v 16:40 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Promiňte, že jsem se neozvala dříve, ale nemohla jsem. Trochu jsem si namohla zapěstí na ruce a tak jsem chvilku odpočívala. Ale z ná te mě, nedalo se to déle vydržet. :D To jsem celá já no. :-P A jen co sem zahlédla Sneak Peek dva...tak jsem prostě musela tu krátkou jednorázovou povídku napsat. Byla by tu, už včera, jelikož jsem ji včera také napsala. Ale nestihla jsem to , až do ted. Tak zde je hezky si ji vychutnejte a jen doufám, že se vám bude líbit. :-) Za případné chyby se vám velice omlouvám.

Padá na něj s hlučným smíchem. Poté v zapětí otočí se a nastaví svou vážnou tvář.
"Castle! Co to mělo být. Klidně jsem si mohla něco zlomit." Plácla ho po rameni. "Někdo tam byl Kate, přísaham viděl jsem ho. Měl na sobě masku s kameru, nebo tak něco."
"Vážně? Tohle je tvá teorie. Nebo je to tak, že jsi mě pustil protože si dělal legraci.
Jasně, už chápu...Chtěl si jsi mě rozptýlit, to je ono...nebo je to tak, že nemůžeš být blízko mě protože se nedokážeš ovládat."
"Co, takhle to vůbec nebylo, jasné. A já se dokažu ovládat. Vážně tam někdo byl, věř mi. Sledoval nás" "Jasně, dobře někdo tam byl."
"To není legrace. Vážně, tam někdo...Na co ti to vůbec říkám, je to zbytečné. Jen se směj, ale počkej až uvidíš, že jsem měl pravdu."
"Já se nesměju. Castle, byl to jistě jen vítr nebo tak něco. Uklidni se jo." "Dobře, tak mi nevěř...OK, jsem v pořádku."
"Pojď sem," ona táhne ho k sobě, ruce omotá okolo krku, poté políbí ho sladce. "Miluji tě." šeptá mu, než se od něj odtáhne.
"Teď pojď," táhne ho za ruku, aby oba vstaly. "Máme vyřešit případ zde. Slibuji, že až to skončí, budu se věnovat jenom tobě." šeptá mu tišeji.
"Ale to není jen o tom." "Aha, takže pořád budeš držet se své teorie, co. Já myslela, že jsi rád, když se ti věnuji a že bys raději, kdyby jsme to zde vyřešily, co nejdříve, abychom pak měli víc času pro sebe...musím se přiznat, že již mám pár nápadu, co bych chtěla dělat.
"K-a-t-e, sakra zlá žena, zlá. Věděla, že při jejich sloveh začne ihnet reágovat a tak se drze usmála na něj.
"Tak, co bude? Stále trváš na své teorii" Chytil ji za ruku pevněji "Nevím, no vlatně jedno vím. Jdeme to, vyřešit a fakt velmi rychle." "Hodný chpalec." Usmála se na něj šibalsky, před tím, než šly opět rychle věnovat se případu, aby skončily, co nejdříve.

The end...To je konec, pro tuto povídku. Vidíme se zase příště u další...Co říkáte? Líbilo se vám to? Podle mě, to tak hrozné nebylo a dokonce se mi líbilo to napsat...přesně jsem si představila ty dva. Byla by to sranda, kdyby to tam tak bylo. Mělo to být takové zabavné prostě, tak snad jsem splnila to jak jsem chtěla. :-P Těšíte se na dnešní epizodu? Já se již nemohu dočkat, po tom všem, co jsem o ní četla. :-P

Valentýnské překvapení (Castle FF)

13. února 2015 v 23:49 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Jistě víme, kdo sledoval Castle v Pondělí co se stalo. Jsem tak nervozní, nelze čekat do Úterý, abych zjistila, co se stane.
Ale jelikož, zde máme Valentýn tutuo sobotu. Řekla jsem si, že napíší něco romantické, aby jsme alespoň na chvíli, zapomněly na to, co bylo na Castle v pondělí.
A zpříjemnily si vše, nečím trochu romantickým. I když se přiznám psalo se mi to trochu hůř. Jelikož jsem se nedokázala soustředit, kvůi té Pondělní epizodě. Už nutně bych chtěla aby bylo Úterý. :D :-P Teď mohu, jen doufat, že se vám bude líbit toto. A nebude to tak hrozné, jak se mě zdá.
Za chyby e vám moc omlouvám. Je to opět jednorázová FF(povídka). Tak tedy, raději vás nechám už vklidu přečíst si to.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Název: Valentýnské překvapení
Hodnocení: T|M (18+)

Je to první Valetnýn, který budou oslavovat jako manželé. Je to poprvé, co Kate se cítí velmi zvláštně a nervozně víc, než jindy. Je totiž velmi zvědavá, co si Rick, pro ni připravil.
Ona se již nemůžeš dočkat toho překvapení, ale zárověň má velký strach...Ona ani netuší proč, ale prostě to tak cítí.
Telefon začal bzučet, právě když seděla v kanceláři a kontrolovala nějaké spisy.
"Ahoj!" "Ahoj, jen jsem ti chtěl říct, žě tě miluji. A že mi hrozně moc chybíš. Je škoda, že musím dneska psát."
"Miluji tě stejně. Hmmm, takže budeš psát celý den." Myslela si, že, možná ji něco naznačí, ale on nic. Jako by ani nevaděl, co je dneska za den.
"Jo, víš mám toho tolik, vážně nevím, kdy skončím. Trochu jsem to teď zanedbával více, než jsem měl."
Samozřejmě, že psaní mohl ukončit, kdy chtěl...jenže, to by nebylo žadné překvapení, protože by hned něco mohla tušit.
"No jo, já to chápu. Tak nechám tě pracovat." "Bye, Miluji tě." "Já taky, bye." zpovzdechem položila telefon na stůl. "On zapomněl," smutně se usmála.

Více v celém článku

Polož tu zbraň Ricku!

6. února 2015 v 10:47 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Je to, že se nám blíží díl s 3XK...A jak víme, bude to dvou epizoda a pěkně napínavá. A já protě neodolala a sepsala jsem tuto povídku.
Asi to bude OneShoot. Ne jen, že tam bude Dr.Kelly Nieman, ale pravděpodobně i Jerry Tyson. Takže to bude asi o tom. Prostě čtěte a poté pochopíte. Snad se vám to bude alespoň trošičku líbit. :)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Jasně, věděl to hned od začátku, tento případ mu něco připomněl a to konkrétně 3XK. Měl pocit jako by se jim vysmíval.
Ale kdo by mu věřil, když všichni tvrdí, že 3XK, je mrtev.
"Možná, že v tom není sám, co když poslal opět Dr. Kelly Nieman." "Castle, tvé bujné fantazije jsou, občas tak zabavné. Věř mi tohle nesouvisí s 3XK."
"Jak to můžeš vědět, jak si můžeš být tak jistá?" "Protože uvažuji rozumně a důkazy, zatím tomu nenasvědčují."
"Podívej musím, jít...Ale slibuji pokusím se přijít brzy a pak si dáme společnou večeři, jo. Miluji tě."

"Co, když měl pravdu kluci. Já nevím, ale víte přeci, že jeho teorie, jsou pravdivé v mnoha případech."
"No tak, Kate. Je to Castle, jen snaží se získat naší pozornost. Vyhovuje mu to, aby mohl dělat dneska s tebou."
"Asi máte pravdu." Oni pokračovaly dál v případě a hledaly, nové důkazy, které by je někam konečně zavedly.

Zatkly je konečně byl 3XK a zakeřná Kelly Nieam ve vězení. Ale to Rickovy nestačilo
Seděla na židly a dokončovala spis...Bylo to nakonec tak, Rick měl pravdu...a Katherine, mrzelo, že mu nevěřila. Ale poté, co slyšela tu píseň pochopila, že říkal pravdu. Měla štěstí, že se ji nic nestalo a oni stihli ji zachránit včas.
Přišel tam tajně, proklouzl mezi všemi aniž by si ho všimly. V saku měl schovanou zbraň...dal strážnikovy pár dolarů, aby ho pusil, do cely k 3XK.
"Hmmm, věděl jsem, že příjdeš." "Ty, ty za vše můžeš. Tušil jsem, že jsi naživu, ale něvěřily mi. No teď, konečně, můžu udělat, to co jsem měl, už dávno."
Rick vytáhl pistoli a namířl ji konečně na něj.
"Vy jste ho nechaly samého jít tam, zbláznily jste se." Kate, rychle běžela k celám. Všimla si Rick drží pistoli a miří na něj.

"Hej Rick, co to děláš? Dej tu zbraň dolů, prosím. Nestojí ti za to." "On za vše může, za to, co se stalo. Téměř zabil nás oba, pamatuješ. Poté znovu to zkusil. Mohla si být mrtvá Kate"
"Ale tohle není, řešení, prosím dej to dolů. Už je ve vězení, už nikomu neublíží. A já jsem v pořádku, zachránily jste mě. To je důležité."
"No tak poslechni svou ženušku." "Přeci nechceš si zašpinit ruce krví. Prosím Ricku dej tu zbraň dolů. No tak, polož ji."
"Nemůžu Kate, on nám nedá pokoj, vím to. Zase se stoho dostaně jako vždy." "Ricku, miluji tě, prosím nechci tě ztratit, dej pryč tu pistoli."
"Kate, miluji tě víc než si myslíš, ale nemůžu." "Jak dojemné. Tyhle scény miluji. Pověz, co uděláš."
"To, co jsem měl udělat, už dávno." "Zbiješ mě, na to nemáš. Nikdy si na to neměl.
"On tě provokuje Ricku, co pak to nevidíš. Polož tu pistoli, ihned."
"Hej Castle, Kate má prvadu," ozvaly se Ryan a Esposito, kteří zrovna dorazily. "Polož tu pistoli, když ho zabiješ nic tím nezískáš."
Věděl, že mají pravdu. Ale byl tak naštavný, za to co mu 3XK udělal, že se nedokázal rozhodnout.
Pořád váhal, nejraději by tu spoušť spustil. Ale věděl, že nemůže, kvůli Kate.
Proto rozmáchl se a Jerryho, uhodil silně do tváře. Tak aby si zapamatoval, že jestli se ještě někdy přiblíží ke komukoliv z jěho přátel, nebude váhat a zabije ho. Jerry, padl k zemi, téměř omdlel na chvíli.
"To, aby si věděl, že jestli se příblížíš ještě jednou k někomu koho mám rád. Nebudu váhat ani sekundu a zabiju tě, přisáhám."
"To je vyhrožovaní, měly by jste ho zatknout za to, a také, že uhodil mě."
"Já nic neviděla." přikývla Kate. "My také ne ozvaly se Ryan a Espisoto."
Poté Rick, sebral se a odešel pryč i pistolí, kterou nakonec dal Kate. Cela se zavřela a Jerry Tyson doufejme, tam zůstane, už navždy...Stejně jako i Kelly Nieman, která, už byla převezena do vězení.

"Hej" Kate ho objala kolem krku, "to je v pořádku. Jsem tady, už bude vše OK." Políbila ho na čelo. "Jdeme domů."
"Kate, miluji tě, ani nevíš jak moc. Chci, být jen s tebou. Ale jestli by se mu znovu podařilo nějak utéct a chtěl ti jakkoliv ublížit. Nebudu, už váhat a zabiju ho, myslím to vážně."
"Pojď sem, to se nestane. Tentokrát bude, ve vězení napořád, už. A kdyby přeci jen, něco takové nastalo. Postarám se o to a já sama navždy mu dám zbohem."
"Teď pojďme domů. Protože se musím přiznat, že by se mi líbilo dát si hezky uvolňující koupel." "Hmmm, souhalasím taková to koupel by mi také rozhodně pomohla. Miluji tě, políbil ji sladce."
"Miluji tě, víc."
Nakonec souhlasily, že všichni o tom, co se stalo budou mlčet. A nikdo nic neprozradí. Poté se Kate a Rick, vybraly konečně domů, pro společnou koupel. A pro krásný zbytek večera, jenom pro ně dva.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
The End
Jak vidíte to je konec. Snad se vím to líbilo. Musím se přiznat, že mě to bavilo psát. Ihned jak jsem dostala, ten nápad, začala jsem psát a prostě, to šlo tak samo. No a nakonec z toho vznikl tento výsledek.
Velice se všem omlouvám, jestli tam, jsou nějaké chyby. Uvidím se zase příště u dalšího příběhu, až nějaký napíši...nebo spíše dopíši. :D :-P

Nathan fillion on The big bang theory

4. února 2015 v 13:29 | Mrs.caskett |  Nathan Fillion
Vypadá to, že Nathan si zahraje v jedné epizodě. "The big bang theory". O novince jsem se dočetla v EW.com Zde můžete vidět, první foto.Tak tedy, na tuto epizodu, se nesmírně těším. Rozhodně ji budu sledovat. :D Moc ráda ho tam uvidím. :) :3
Co si o tom myslíte? Těšíte se, že uvidíte Nathana tam? Nebo raději ne?

Nikdy neposlechne!

2. února 2015 v 17:23 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Tak, jdu napsat vše od začátku...Jelikož mě z blogu odhlásilo, vše bylo pak najednou fuč. Já to nestihla uložit, upravenou verzi, no. :-( Sakra práce s tím! Nevadí no, asi raději později, zveřejnit to, než vůbec. :D
Tato povídka, je na dnešní epizodu Castle...Viděla jsem, Sneak peek...A já neodolala a musela to napsat. Nevím no, doufám, že se to někomu bude líbit. Omlouvám se vám, za případné chyby.
Podle mě, co tak čtu asi epizoda nebude tak suprová. Ale i tak, já se stejně na ni, už moooc těším. A jistě se mi bude líbit.
No nebudu to dále obkécavat, zde je povídka a já vás nechám již, číst to.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Název: Nikdy neposlechne!
Hodnocení: T|M (18+)

Nikdy něudělá, co mu ona řekne. Vždy vrhá se pohlavě do všeho, i když to někdy může být nebezpečné.
On opět následoval důkazy, které získal jako Detektiv. Jeho případ, se najednou začal pěkně zamotávat.
Jen šel, aby navštívil svého klienta...Ale pak se stalo, to co nečekal. Jeho klientka se ocitla na zemi. A když se snažil nějak zachránit svou klientku, nepočítal s tím, že to nebude snadné.
Poté, co sledoval jisté tajné auto, které jelo směrem k lesu, kde nikde nikdo kolem nebyl. Netušil, že to mohla být posledí věc, co udělá.
Sotva zaparkoval, hned vylezl s auta. Šel se podívat okolo. Po chvilce ucítil jen jak někdo uhodil ho do hlavy a on padá k zemi. Ležel tam bezvládně několik minut nebo hodin ani sám nevěděl.

Více v celém článku...

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015