Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Duben 2015

Stana Katic se vdala?

28. dubna 2015 v 17:53 | Mrs.caskett |  Stana Katic
Dříve jsem to nestihla zveřejnit. Až teď. Je to oficiálně potvrzeno. Stana Katic si vzala svého přítele právě o víkendu, se kterým byla, viděna i v Řecku. Oficiálně tuto fotografiji zveřejnil prý sam Kris. Svatba proběhla čistě v soukromí, v Chorvatsku.

I když jsem pořád doufala, že ona její herecký kolega Nathan snad jednou, by spolu možná byly. Nestalo se!
Ale to vůbec nevadí...Já ji budu mít prostě pořád stejně ráda..Proto ji přeji mnoho štěstí lásky a spokojenosti.Gun (Stana & Nathan) Epilog

15. dubna 2015 v 19:49 | Mrs.caskett
Tady je epilog, který jsem vám slibovala. Snad se vám bude líbit. Mohu jen dodat jako předtím baví mě o nich psát. A vím, že nejsou spolu a tak...Prostě si užíjte, co jsem napsala. I když je to třeba jenom dalo by se říct tajný sen. A člověk má právo snít. :D Zkrátka a jednoduše, přeji vám hezké čtení. :)
Epilog
Název: Žvíkačka
AJ: Gun
Dvě fotky byly použité, z twitteru(z natačení 7x19) Srce dělano s fotek z loňského Paleyfestu.
Částečný Epilog

O tři roky...
"Vážně hraješ hry, místo toho, aby jsi právě věnoval pozornost, tomu, co máš zde." "Samozřejmě, že ne, ty jsi důležitější pro mě." Zastavil své hraní a pak běžel ke své přitelkyni. "Vrrr, jsi tak sexy, když nosíš ty mé košile. Klidně, bych tě v nich mohl vidět, každý den stále a stále."
On líbá ji na rty, než tahne ji k nim do ložnice, aby mohl hezky pro dnešek, už jen hrát si s ní.
Je tak šťastný, jelikož končně jsou spolu i se všemi jejími věcmi. Ani ne po půl roce se Stana, skoro celá nakonec přestěhovala k němu. A časem si ještě přinesla zbytek svých věcí.
Oni, také byly na večeri se s vými rodinami, aby se lépe poznaly.
O dva týdny.
Příjemná atmosféra, hudba hraje. Stana, vypadáš překrásně dneska. Jako vždy si mě naprosto omámila svím půvabem. Stana tváře lehce z červenaly.
Nathan, natahl se pto ni a pak propletl své prsy s ní...zatím, co ji tahnul ven pro večeři, v zahradě. Měl to vše krásně nachystané. Jidlo uvařené. Svíčky všude kolem. Víno nachystané.
Vážně nikdy netušila, že Nathan tak baječně vařil. Myslela si, že to vždy jen Rick castle, postava kteoru hrál, dělal, že vařil takto...Ale po čase, co spolu byly, si uvědomila, že vlastně Nathan je opravdu skvělý kuchař.
A vaří moc rád, hlavně pro ni stejně jako ona pro něj.
Jen, co dojedly zákusek Nathan vše odložil na bok...A pak vytáhl něco zkapsy a klekl si na jendo koleno..."Myslím, že je ten správný čas Stana. Jsme spolu přesně tři roky a dva týdny. A já tě pořád miluji, děsně moc."
A i přes nějaké ty neshody občas, nebo menší nedorozumnění, oni prostě přenesly se přes to a jsou tady a teď pořád společně.
Zkrátka zvládly to vše doposut a snad budou i nadále. Protože Nathan, to myslí vážně. A chtěl by s ní, zůstat, už navždy.
Stejně tak doufá, že Stana, to má také tak.
"Vezmeš si mě?" Zůstala jako opařená, nemohla uvěřit tomu, co slyší. Samozřejmě jendou toužila po tom se oženit a založit si i rodinu, možná.
Ale nečekala, že to příjde takto rychle. Všimla si, že zadržovala dech...Naštěstí po chvilce nakonec nějak vydechla...stále lehce nervozní.
"Nathan, já...Miluji tě, ale to, už víš. Jsme spolu a jsem šťastná, nebo spíše ty mě děláš šťastnější ještě víc. A přiznávám se nečekala jsem, že to právě dneska navrhneš.
Ještě k tomu na můj svátek. Teď, už chápu, proč si se ráno choval tak nervozně a zvláštně." Hodila na něj svůj krásný úsměv.
"Ale nakonec rozhodla jsem se: Ano souhlasím vezmu si tě." Nathan neváhal ihned ji vzal do náruče, téměř ji rozpučil. Poté zasypal ji polibky, po celém obličeji. Rozesmála se, jako dítě.
"Miluji tě, tak moc. Děkuji ti, za to, že me děláš tak šťastným." Vytáhnul prsten a nasadil ho Stana na prst.
"Och, páni je překrásný, Nathane." "Takže líbí?" "Nemáš ponětí, jak moc. Víš chtěla bych jen malou svadbu. Rodina a možná jen pár známých. Nechci nic přehnané" "Vše, co si přeješ má lásko. Miluji tě, na to nezapomínej, nikdy."
Ona líba ho sladce na rty, zůstaly tam ještě chvilku trochu mluvily o všem...než se pobraly nahoru do pokoje dělat ještě zajímavější věci. A již se oba nemůžou dočkat, až začnou připravovat svou svatbu.
To je konec, přátelé. Snad se vám to líbilo, za chyby se vám moc omlouvám. Za každý Like nebo komentář vám moc děkuji. Můžete se také vyjádřit, zda chcete, abych i nadále psala o Stanathan nebo ne. Zaleží na vás. :)

Gun (Stana & Nathan)

14. dubna 2015 v 18:59 | Mrs.caskett
Napsala jsem, jak jsem vám říkala i tu i na stánce Stanathan povídku. Stana má ráda žvíkačky a tak...a postě jsem někde četla, že na jedné fotce měla opět žvíkačku...A tak mě to trklo o čem by to mohlo být: No řekněme, že jsem z části na toto téma tedy sepsala povídku o Stanathan...
Vím, že nejsou spolu a tak...Ale já ty dva prostě miluji...A psaní o nich mě nesmírně začalo bavit. Je to jen psaní, není to nic víc. Takže pro všechny z vás, nesuďte mě, ani nic jiné. Jen si prostě užíjte, to co jsem napsala...a pokud budete mít zajem a bude se vám me psaní zamlouvat mohu napsat i další témata se Stanathan.
Hodnocení opravdu 18+
Název: Žvíkačka
AJ: Gun

Dvě fotky byly použité, z twitteru(z natačení 7x19) Srce dělano s fotek z loňského Paleyfestu.

Hahaha, Nathan se zasmál, když mrkl na Stana, která zrovna žvíkala žvíkaču. "Co?" "Nic, je to jen pořád miluješ žvíkačky, co." "Mmmm, tak o tohle jde. Takže ti to vadí, že.?"
"To jsem neřel, to říkáš ty. Jen prostě mi to přišlo zábavný. Víš, vůbec jsi se zezmněnila. Až, na ty vlasy."
"Vážně, to bych mohla říct já o tobě, jsi pořád stejný jako, když jsem se setkaly poprvé. Pamatuješ. Jen jsi možná trochu zestárl"
Škádlila ho Stana, jěště k tomu se s vím nejvíce rozkošným smíchem.. "To jako fakt, to myslíš vážně? Urazila jsi mě, víš to." "No tak, dělala jsem si jen legraci, myslela jsem, že to pochopíš." Stana se hodila opět úsměv na něj.
"Takhle to děláš vždy, když se sejdeme na place." "Co tím myslíš?" "No ten tvůj smích, je tak..." "Nate, Nahtane" jeden s kamaramenů ho zavolal, že je na řadě a hned po něm i Stana...takže nedokázal dokončit svou větu.
Když konečně skončily...Řekly jim, že to stačí a můžou prodnešek jít odpočívat do přívěsů, a poté klidně domů.

Více v celém článku

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015