Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Srpen 2015

Castle 7 série, opět na JOJ

31. srpna 2015 v 14:47 | Mrs.caskett |  Castle news
První věc, kterou jsem chtěla je...Moc se omluvit, vůbec nestíhám...Je toho více, než se zdá. A zase začalo trochu tepla, tak nějak můj mozek nechce spolupracovat v tom horku. :D Co nadělám...Ale, co jsem to vlastně chtěla...
Dneska na JOJ, začíná 7 série druhá půlka tedy díl 7x07 (dalo by se říct Caskett líbnky.)😜 😜 💑 Což je skvělé...Ne jen, že budeme mít Castle v Úterý na Prima Love, ale ještě i v pondělá na JOJ a pak, už brzy i nové díly na ABC.


Těšíte se? Kdo se bude dívat? Já rozhodně. Jen mě trochu štve ten čas...Ach! Co stím ale naděláme, nic no. Hlavní je, že to alespoň vůbec davají. :-P

Jinak večer, bych tu ještě měla něco přidat. A ted, musím běžět...chtěla bych dopsat povídku(FF), pokud bude možnost a zítra nejpozději zveřejnit ji. Snad se mi to podaří, uvidíme. :)

Rozdílný Názor!

27. srpna 2015 v 20:19 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Tak dobře přátelé. První povídka, kterou jsem chtěla udělat než bude 8 série, je tady...Je zabavná, krátká a jednorázová. Snad se vám bude líbit. :) Ispirovala jsem se, touto fotografii, kterou jsem zahlédla k 8 sérii. :) Přeji všem krásné čtení a za chyby, pokud tam nějaké jsou, se vám hrozně omlouvám. Tím se trochu posune ona povídka, co tady už mněla být. Ale rozhodně o ni nepříjdete, dám ji tady jen, co to bude možné. :)

Název: Rozdílný Názor!
Hodnocení: T, M (18+)
Více v celém článku

Jak velký bude časový skok v premiéře Castla?

20. srpna 2015 v 19:09 | Mrs.caskett |  Castle news
Ono toho, je trocha víc, co je třeba doplnit. Omlouvám se, ale povídka asi bude zvěřejněna, až od Pondělí. Nestíhám, dělat totiž vše, je mi líto. :-(
_______________________________________________________________________________________________________________
Otázka: Bude tam nějaký časový skok, až se Castle vrátí opět na obrazovky. Pokud ano, jak velký? - Gabl

"Jenom pár měsíců" uplyne od Sezóny 7 finále, showrunner Alexej Hawley říká. (Ale Ach, jak moc toho změnilo! A to ani nemluvím o malém, kterého čakají Ryan a Jenny.)
_______________________________________________________________________________________________________________
Něco nové o Martě s Castle na zabití? - Barry

Co- showrunner Terence Paul Winter mi řekl, i když se Martha odstěhovala z podkroví a na začátku 8 série ma nově prosperující kariéru, "Ona je velkou částí Castlova života. Nemyslete si, že jen proto, že má nyní své vlastní místo a je na tom dobře na Broadwayi, nebudeme vidět jak sdílí její moudrost se svým oblíbeným a jediným synem . "

Source:TVLine

Ujasnění o Toks Olagundoye...

18. srpna 2015 v 9:20 | Mrs.caskett |  Castle news
Takže, jak to bude dál. Novinky přichazejí a tato je podle mě, dosti důležitá, hlavně pro fanoušky, co si nebyly jisti. A proto ji sem dám...No a kdy konečně, bude ona fafiction, jak jsem vám říkala? Takže jak tak koukám přavděpodobně ve čtvrtek. Ale ještě uvidím. Asi to udělám tak nějak, aby vycházela Úterý a Čtvrtek. Kolik bude mít těch kpitol, ještě nevím. Musím to promyslet.
Jakákoliv novinka o Castle - Crystal

Jen chci ujistit, fanoušky, že Hayley Shipton (Toks Olagundoye) nepříjde mezi hradem a Becketta. "Pro nás, její postavou nebylo myšleno, aby byla konkurence," co-showrunner Alexi Hawley říká pro EW. "Je to silná, mocná, krásná, nezávislá žena a dodává chuť do show, ale v žádném případě není konkurence Beckettové"
Nicméně, "ona má velmi odlišný pohled na to, jak ona řeší případy, je to odlišné od Becketta, tím vytvoří nějaké zábavné napětí, "dodává kolega co-showrunner Terence Paul Winter.

Source:Spoiler Room|Volně přeloženo.
Tak opravdu vidíme, že se máme na co těšit. Již jsem zvědavá, jak to vše bude. Už bych brala Září. :D Ale to pak zase rychle uteče. Ach jo, všechno to tak rychle letí.

Nathan Interwiev with Colin Vickery

14. srpna 2015 v 14:19 | Mrs.caskett |  Interview and videos
Nathan zřejmě dělal rozhovor s Colin Vickery. Takle to vyplívá z Twitteru. Ale zatím, ještě asi není celý k dispozici. Prý snad, ale brzy bude. Zde je, alespoň pár ukázkovýh otázek, které tam zazněly.

Nathan Fillion says season starts with two-parter. First hour follows Castle and the second part follows Beckett. #CastleSeason8
Překlad: Nathan Fillion říká sezóna začíná s dvojí epizodou (Jako i loni) První doba se věnuje Castlovy a druhá část se věnuje Beckett.

Otázka 2
Nathan Fillion says he wasn't sure Castle 8 would happen. It (contract renegotiation) was all very kind of last minute". #CastleSeason8
Překlad: Nathan Fillion říká, že si nebyl jist jestli bude 8 sezóna Castla. Ono (nové projednání smlouvy) všichni byly velmi milí na poslední chvíli.

Otázka 3
Nathan: "There was a moment where I thought maybe I had better be looking for a job this coming season." #CastleSeason8
Překlad: Nathan: Nastal okamžik, kdy jsem si myslel, že možná, bych si měl hledat práci pro tuto přihazející sezónu.

Otázka 4
The great news for fans is that Nathan seems really energised and very happy to play Richard Castle for a long time to come. #CastleSeason8
Překlad: Skvělá zpráva pro fanoušky je, že Nathan zdá opravdu povzbuzen a velmi štastný, harát Richard Castle na dlouhou dobu ještě.

Source: Twitter|Volně přeloženo.

Tak doufám, že brzy se dočkáme celého rozhovoru. Jestli ano, tak vám se pak dám odkaz na něj. :)
Otázkou je: zda i Stana je stejně nadšena hrát Beckett, ještě na další roky.

Nějaké další novinky k 8 řadě.

11. srpna 2015 v 19:39 | Mrs.caskett |  Castle news
Prvně se vám omlouvám, toto je zatím vše, co zde dám a co jsem našla. Musím tedkom zamněřit, na to psaní FanFiction. Jsem opravdu pozadu. Nápady se kupí a já nestíhám pak nic. Kdyby se, ale objevilo něco fakt hodně důležitě nového, tak to tady samozřejmně dám, nebojte. :-)
Jak již bylo dříve oznámeno, ABC přehlídka se vrátí 21.Září s dvou-epizodou, první epizoda, se názývá "XY." Dvou-epizodě představíme dvě nové postavy: Scotland Yard důstojník a bezpečnostní specialista Hayley Vargas (Toks Olagundoye) a technický analytik Vikram Singh (Opět Sunkrish Bala).

A co víc, Ann Cusack (Private Practice) bude guest-star v 2 části premiéry jako Rita, člen top-tajné organizace, kdo padne dovnitř Beckettina života s unikátním souborem dovedností,... a nečekaným připojení ke Castlovy.

Nyní můžete přidat ještě návrat William Bracken, kterého opět hraje Jack Coleman. (Vrah Johanny Beckettové). Kterého Kate konečně dostala do vězení. Vratí se zpátky velmi překvapujícím způsobem. Oznámil to sám nový co-showrunner Terence Paul Winter.
Surce:TVLine|Volně přeloženo|

Ty jo, už se fakt těším na 8 sezónu. Vypadá to, že se opravdu nebudeme nudit.
Jsem zvědavá, co dál nás ještě čeká. A co vy taky se těšíte?

Castle big spoiler season 8

5. srpna 2015 v 15:59 | Mrs.caskett |  Castle news
Drazí přátelé. Z povídkami se to má tak, že trošičku nestíhám. Mno je toho, teď víc. A navíc, už se natačí sezóna 8. Tak jsou i novinky okolo a vše. A já prostě nic moc nestíhám. A ještě to teplo, spomaluje mně to...Ale zpět k romu, co jsem vlastně chtěla.

POZOR, BUDE TAM VELKÝ SPOILER. POKUD NECHCETE ČÍST TO, TAK SI MUSÍTE POČKAT, AŽ DO ZÁŘÍ.
Mno, ale co se vlastně stalo a je pro mně fakt neuvěřitelné. Začněme hezky od začátku. Takže v zpomínate si na článek, o Beckett. Když, jsem dávala tu teorii...Jak by to mohlo vypadat? Moje teorie o tom jak by to mohlo být.
Tak zdá se, že jsem se trefila do černého. Vážně, to, už je podruhé nebo snad třetí, co jsem tohle stalo.
A oč vlastně jde? Takže Beckett, prozatím nebude Senátorkou, ale Kapitán Beckett. Bude pracovat nadále s Castlem jako, vždy...jen s rozdílem, že bude kapitán . + přibude nová postava, o které jsem vám také psala.
Spisovatelé, si totiž uvědomili, že šou se točí oklo 12 Okrsku. Tam se, řeší všechny ty halvní případy... a tam se také Beckett a Castle daly dohromady. A je tam vždy o zábavu postaráno. :D Takže proto, se zatím rozhodly takto.
Kdo ví, třeba časem by s Kapitánky Beckett, mohla být i ta Senátorka. Což myslím, že možná se stane na konci seriálu. Ale třeba i ne. Mno uvidíme, necháme se překvapit. :D
Duležité říct o Rickovy a Kate je to, že...šou je o nich o jejich milostném pomněru. Ale samozřejmě nesmí chybět, ani nějaké to drama, napětí, a podobně. Máme se rozhodně, na co těšit.
Někdy to bude emocionální, někdy zase romantické. Bude to prostě od všeho trochu.
Tak co těšítese na 8 sezónu, tak jako i já? Jsem opravdu zvědavá, co vše nás bude ještě čekat.

Surce:"Castle" Sezóna 8 Premiere|Volně přeloženo

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015