Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Září 2015

Nechci to dítě, část sedmá

29. září 2015 v 21:19 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Je to tady, sedmá část očekávané povídky, o které jsem vám říkala, už předtím. Je to spíše takové volné pokračovaní. Takže to nenavazuje tam, kde skončila ona jednorázová povídka.
Snad i tato část se vám bude líbit, jako ty minulé. Moc vám děkuji, že komentujete a taky lajkujete. :)
Konečně, vidíme jak se Kate rozhodla. Teď, uvidíme, kdy se setká s Rickem...Ale pravděpodobně to bude v další kapitole. Uvidím ještě, zatím nebudu předbíhat a přeji všem krásné čtení.
Nechci to dítě, část sedmá
Hodnocení: Tato kapitola bude hodnocena T


Nechci to dítě, část šestá.

24. září 2015 v 21:19 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Je to tady, pátá část očekávané povídky, o které jsem vám říkala, už předtím. Je to spíše takové volné pokračovaní. Takže to nenavazuje tam, kde skončila ona jednorázová povídka.
Snad i tato část se vám bude líbit, jako ty minulé. Moc vám děkuji, že komentujete a taky lajkujete. Jste opravdu super. :) No nechám vás tedy, již v klidu číst. Kate má teď velmi těžké rozhodnutí, co asi udělá? :D
Nechci to dítě, část šestá.
Hodnocení: Tato kapitola bude hodnocena T

Nechci to dítě, část pátá.

22. září 2015 v 21:19 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Je to tady, pátá část očekávané povídky, o které jsem vám říkala, už předtím. Je to spíše takové volné pokračovaní. Takže to nenavazuje tam, kde skončila ona jednorázová povídka.
Snad i tato část se vám bude líbit, jako ty minulé. Moc vám děkuji, že komentujete a lajkujete. Jste opravdu užasní. :) No nechám vás tedy, již v klidu číst. Jen bych ještě dodala, že tato část, bude trochu melancholická.
Kate má teď velmi těžké rozhodnutí, co asi udělá? :D
Nechci to dítě, část pátá.
Hodnocení: Tato kapitola bude hodnocena T

Bude dokončena sedmá série Vtierka Castle na JOJ?

21. září 2015 v 16:20 | Mrs.caskett
Bude na JOJ, vůbec Vtierka Castle pokračovaní? Ano TV JOJ, mi napsala, že rozhodně planují dokončit sedmou sérii.
Budou nás informovat buď na jejich stránce nebo na webu, či v programu.

No, jsem hrozně ráda, že to dávat budou, alepoň to dokončí. Ale jsem zvědavá, kdy. :D Tentokráte, je Prima Love dohnala. :-P

Nechci to dítě část čtvrtá

17. září 2015 v 21:19 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Je to tady, čtvrtá část očekávané povídky, o které jsem vám říkala, už předtím. Je to spíše takové volné pokračovaní. Takže to nenavazuje tam, kde skončila ona jednorázová povídka.
Snad i tahleta čáast se vám bude líbit, jako ty minulé. Nechám vás tedy, již v klidu číst. Jen bych ještě dodala, že tato část, bude trochu romantická...
Nechci to dítě, část čtvrtá.
Hodnocení: Tato kapitola bude hodnocena M (18+)


Nechci to dítě, část třetí

15. září 2015 v 21:19 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Je to tady, třetí část očekávané povídky, o které jsem vám říkla, už předtím. Je to spíše takové volné pokračovaní. Takže to nenavazuje tam, kde skončila ona jednorázová povídka.
Snad i tato část se vám bude líbit, jako ty minulé. Nechám vás tedy, již v klidu číst. Jen bych ještě dodala, že tato část, bude trochu emocionální.
Nechci to dítě, část třetí.
Hodnocení: T prozatím

Nechci to dítě, část druhá

10. září 2015 v 21:19 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Je to tady, druhá část očekávané povídky, o které jsem vám říkla, už předtím. Je to spíše takové volné pokračovaní. Takže to nenavazuje tam, kde skončila ona jednorázová povídka.
Bude to asi vycházet v to Úterý a Čtvrtek. Snad i tato čáast se vám bude líbit. Nechám vás tedy, již v klidu číst.
Nechci to dítě, část druhá.
Hodnocení: T prozatím

Druhá část
Kate tu noc nenaspala téměř nic. Její hlava duněla a její mysl byla nervózní s toho, co uděla, až ho dneska zahledne, jak to jen vydrží celý den vedle sebe.
Dneska se do práce trochu opozdila. Seděla za stolem, kontrolovala nějaké důkazy a spisy. Stále se ohlížela na výtah zda se neotevře a vystoupí z něj Rick...ale jak den ubýhal nestalo se tak. Vždy tam byl u ní, někdy i dřive než ostatní. Věděla, co to znamená, je naštvaný a to dost, a nediví se mu, po tom, co vše mu řekla.
Další den prošel jako nic a Rick zase nikde.
Kate, byla ráda z jedné stránky, že nemusí alespoň mluvit o tom, co se stalo. Ale z druhé strany ji docela chyběl...chtěla jeho společnost, chtěla slyšet jeho hlas, chtěla videt jeho smich. Ale tušila, že to tak brzy asi nebude...
Další den uběhl a zase nic. Večer se blížil a Kate nevěděla jak dál...udělala si nakonec malou procházku. Lehký vanek do tváře ji udělal trochu lepe, dneska byl venku docela přijemný vzduch...po chvilce dorazila domu. Jen co vešla cítila nahle takový smutek. Oči se ji zalily slzami. Nevěděla odkud se to vše vzalo. Běžela se trochu oplachnout a převléct. V kuchyni si vzala nějaké ovoce, dneska stejně jako včera a toho totiž moc nesnědla. Ulehla nakonec do chladných listu postele, ale spánek témeř žadný.
Takhle to bylo i další den, Castle zase nikde.
Věděla, že není jiná nožnost. Pokud chce mít trochu klidu, alespoň. Musí jít za ním omluvit se a promluvit si.

U Ricka
Rick si užíval plaže a lehkého sluníčka, i když nijak zvlástě teplo nebylo...zkoušel psát, aby přišel trochu na jiné myšlenky, ale nedařlo se mu. Spanku také moc neměl. Jeho srdce bolelo, cítil jako by se roztrhlo na tisíc kousků, v jeho očích se dal vyčíst smutek.
Zpátky ve mněstě...
Kate, nervózně, ale přeci jen zaklepala na jeho dveře. Cítila, že neví jak začit..nahle červena hlava ji otevřela. Kate těměř oněmněla.
"Ummm, dobrý večer Martho. Doufám že neobtěžuji." Kate koktala lece. "Je Rick doma."
"Och! Drahoušku, poj dál. Ty nikdy neobtěžuješ." Kate se lehce na ni usmála a vešla dál.

"Děje se něco, mezi mým synem a tebou." "Vlastně o nic važné nejde. Je to jen hloupost. Proč se ptáte?"
"No protože Richard mi tu nechal vzkaz, že jede na pár dní pryč potřebuje trochu klidu na psaní...a tak jsen si myslela, že možna se něco mezi vámi stalo."
"Umm, ne nic se neděje...ja vlastně přišla jsen jen trochu poradit se o připadu který řešíme, to je vše."
Kate se to snažila nějak zamluvit. Ani si neuvemědomila, že lehce koktala.
"No když tu není měla bych jít." Kate rychle se zvedla ke dveřm. Marta ji chitila za ruku a promluvila.
"Jsi v porádku drahá" "Samozřejmě jsem"
Dala ji usněv jaký mohla, aby nebylo vidět její smutek který v sobě měla. Poté rychle vešla ze dveři k výtahu a rozbrečela se...

"Jasně nic se neděje. Mě neoklamete nejsem hloupá drahoušku." Zašeptala si pro sebe Martha.
Kate dorazila domu, oči plné slz. Věděla že vše spackala. "Ještě, že Martha si nic nevšimla," zašeptala si tiše pro sebe. Alespoň to si Kate myslela....uběhl dalši den a Rick nic, žadné nové zpravy o něm. Kate pochopila kam jel, neni jina možnost než Hamptons. Její žaludek se cítil, docela slabý, není se čemu divit, když nesnědla prakticky skoro nic v posledních dnech.
No a tohle je konec druhé části. Co říkáte? Jak se vám to zatím líbí? Zdá se, že Martha není tak hloupá, jak si asi někdo myslí. :D Další kapitola, by měla být opět v Úterý. :)

Nechci to dítě?

8. září 2015 v 21:19 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Je to tady, první část očekávané povídky, o které jsem vám říkla, už předtím. Je to spíše takové volné pokračovaní. Takže to nenavazuje tam, kde skončila ona jednorázová povídka...Kolik částí bude, to netuším. Momentálně se ještě na ní pracuje. Takže se uvidí. A taky záleží na vás, jak se vám bude líbit. Snad to nebude tak hrozné. :D Všem prostě přeji hezké čtení. A možná bych asi ještě dodala, tahle povídka, bude mít trochu nádech smutku, alespoň na začátku. Víme totiž dobře, jak Kate dokáže být někdy dost tvrdohlava...
Nechci to dítě, část první.
Hodnocení: T prozatím

"Lanie, měla jsem sex s Castlem..." "OMG! Jaké to bylo?" "Co, no...Huh! Já nevím, asi dobré.
On ji natolik ovládl, že si prostě ani neuvědomila, co dělá.
"Asi dobré?" "Jo, já, bylo to trochu rychlé...takže to nejde moc posoudit. Prostě se to stalo a je to." "A co bude dál."
"Hmmm, jak to myslíš? Dál, už nebude nic. Prostě se to stalo a to je vše. ." "Opravdu!" "Opravdu!" "Kate..." "Vážně Lanie, už nikdy se to opakovat nebude." "OK, chápu!"
Bylo to přesně před týdnem, co se ta věc udála. Od té doby s ním o tom nemluvila. Ani on se neodvážil.
O dva dny později

Kate se setkala s Castlem v odpočívarně, aby si v klidu mohla promluvit. A řict mu, co se vlastně děje.
"Jsem těhotna Castle...byla to má povinnost, říct ti to. Protože jsi táta. A máš právo to vědět. A chci, abys věděl, že od tebe nic nechci. Dopředu ti, ale říkam, že jsem přemýšlela, celou noc a ja...Nechci to dítě." Podívej, nejsem připravena být matkou teď ještě.
Možná tak za dva roky a později. Ale teď ještě ne. Rozhodla jsem se, pujdu na potrat."
Jen co zaslechl Castle to slovo, myslel si, že snad slyší špatně. Nemohl uvěřit tomu...Jeho oči vytřeštěné. jeho tvář zbledla.
"Cože? Kam to půjdeš? To nemyslíš vážně?" "Podívěj se Castle, je to moje rozhodnutí, mé tělo a moje věc."

"Jak vůbec můžeš něco takové řict. Opravdu tvé rozhodnutí. Kate, to přeci není jen nějaká věc. Je to malé stvoření, které v tobě roste. A..."

"A...Podívej! Je to ma chyba Castle, měla jsem si dát pozor, ale nestalo se...a tady jsou následky. Myslel si vůbec na mně, jak se asi citím...Nebudeme více diskutovat o tom. Navíc je to moje tělo jak jsem řekla a me rozhodnutí."
"Kate" "Ne Castle skončili jsme s touto diskusi."

"Važně skončili. Pak tedy asi nemám, co dělat zde. Nevím jak můžeš, jen pomyslet ne něco tak hrozné."
Rick se sebral zabouch za sebou dveře a namířil si to k výtahu. Byl natolik rozčilený, že se bál jít domu...rozhodl se tedy, že se půjde trochu projít.

Kate tam seděla se slzami v očich. Nechápala, co se to právě stalo. Hlavou se ji honily myšlenky. "Proč reagoval takto? Vždyť je to má věc, co s tím udělám. Jasně on je otec, ale i tak neměl právo reagovat takto a pak se sebrat a odejít.
Kate, byla tak natolik zmatená, rozhodla se pro dnešek zbalit věci a jít raději domu.

Nadpusta si koupel a poté usadila se do vany, po chvilce se usušila, zabalila si ručník kolem těla, než vešla do ložnice a oblékla si pyžamo. Spánek ne a ne se dostavit...myšlenky bloudily všude kolem, nevěděla jak dál.
Stale jen přemyšlela proč se tak naštval, co mu na tom tolik vadilo.
Rick se prochazel několik hodin. Jeho mysl bloudila, na vše co se událo dnes. Když přišel domů, měl štěstí, že tam nikdo nebyl. Zalezl do pokoje, převlekl se a ulehl do postele.
Rano tiše vztal, vytáhl si tašku pobalil si několik malo věci, co věděl, že bude potřevovat a tiše se vytratil s pokoje...měl štěstí, že ho nikdo nezahledl ani s ním nemluvil. Nechal malou poznámku na stole pro Matku a Alexis...
"PS: Jsem v Hamptons potřeboval jsem dohnat psaní a trochu klidu. Vratím se, jen co to půje."
Dorazil přibližně po obědě, nechal si věci v hale...ihned se šel projít trochu kolem pláže.

To je konec první části přátelé. Další by měla být ve čtvrtek...Co říkáte? Líbilo se vám to? Ráda uvítám vaše názory, které mi v psaní do budoucna mohou hodně pomoct. :) Hlavní otazka zní: Co si myslíte, půjde Kate na potrat, nebo nepůjde?

8 série rychlé shrnutí

7. září 2015 v 15:38 | Mrs.caskett |  Castle news
Shrňme si to...Takže jak víme 8 série, začne, už 21 září. Což je, už za nedlouho. A co vše, nás bude vlastně čekat... Pozor, může obsahovat Spoilery.
Za prvé, máme jasné, že 8 série bude dosti napínavá a rozhodně je na co se těšít.
Druhá věc, opět se bude vzpomínat a to hned v první díle jméno Senátora Williema Brackena, který by se tam měl ukázat.
Takhle jsem to četla někde na twitteru.

Třetí věc, budeme mít hned dvě nové postavy, o kterých jsem vás již informovala. Hayley, bude spolupracovat častěji s Castlem.
Za čtvrté Beckett, bude Kapitánkou 12 okrsku. Což nebude asi úplně snadné, protože ona byla vždy policajt a kolega pro ostatní...no teď bude mít trochu více pravomocí a občas bude muset zvednout hlas, nebo třeba s něčím nesouhlasit nebo to řešit to jinak, než do teď. Což možná občas přinese trochu neklidu na okrsek.
Za páte. Ryan a Jenny, budou mít nový přírustek v rodině. Ryan proto bude chtít vydělat, ještě víc pěněz.
A oba s Espositem uvědomí, že Beckett se dostala dál, než oni...A to povede k menší hádce.

Za šesté, Alexis, už není žadná malá holčička. Ona, už hezky vyrostla a je z ní téměř dospělá žena. To znamená, že se bude chtít posunout dále v životě a možná zjistit, co vlastně vůbec chce. A proto se spřátelí s novou postavou Hayley Vargas. Je to odlišné, od přátelství s Lanie nebo třeba Kate... Hayley, bude spíše něco jako její starší sestra. Taktéž, bude chtít možná odejít z domu. Což je pochopitelné, pro ni.
Ale myslím si...že Castle to takto asi vidět nebude, přeci jen pro něj je to pořád jeho malá holčička. Takže to bude stále pro něj trochu těžké, než pochopí, že ona, už opravdu vyrostla.

Za sedmé, jak jsem vás již informovala tak si...
Menší roličku zahraje herečka Ann Cusack, která se objeví jako Rita, členka tajné organizace v druhé části. Která padne dovnitř Beckettina života s unikátním souborem dovedností,... a nečekaným připojení ke Castlovy.

Za osmé, zjistíme konečně pravdu, proč Castle zmizel. Sice to v minulé sézóně řešily, ale tentokrát, nám řeknou jako to vlastně bylo doopravdy.
Je vidět, že se máme na co těšit a rozhodně se nudit nebudeme.

+
Přidávám jedno promo na 8 sérii a Sneak Peek.


Kapitánka Beckett?

4. září 2015 v 20:39 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Tady třetí povídka, kterou jsem konečně dokončila. Mám ještě plno nápadů, ale prozatím si dám malinkatou pauzu. A musím dopsat to, co mám rozepsané. Snad se vám to bude líbit. Všem přeji krásné čtení a moc se omlouvám pokud jsou tam nějaké chyby.
Název: Kapitánka Beckett
Hodnocení: M (18+)
Více v celém článku

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015