Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Kapitánka Beckett?

4. září 2015 v 20:39 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Tady třetí povídka, kterou jsem konečně dokončila. Mám ještě plno nápadů, ale prozatím si dám malinkatou pauzu. A musím dopsat to, co mám rozepsané. Snad se vám to bude líbit. Všem přeji krásné čtení a moc se omlouvám pokud jsou tam nějaké chyby.
Název: Kapitánka Beckett
Hodnocení: M (18+)
Více v celém článku


"To je tááák sexy." Zašeptal Castle své ženě do ucha, když ji viděl v tomto kostýmku. Bylo to, už několik dní, co se Kate rozhodla být Kapitánem 12 okrsku nakonec...Castle se nemohl dočkat, až jí bude moct pogrtulovat. Dneska nastal ten den.
A aby nepřišla pozdě na svůj první den do nové funkce, dala velmi rychlí polibek svému mažnelovy, věděla, že se nesmí zdržet déle. Jinak by to nedopadlo dobře, už z pohledu tušila, že Rick by se neudržel a oba by skončily zamotaní v posteli a těžkým dechem. Kávu si raději koupila po cestě. Spěchala rychle, aby vše stihla.
Sotva dorazila na okrsek, se rozezněl potlesk. Všichni ji gratulovaly, hlavně Ryan, Espo, Lanie. Konečně se dostala Kate ke své nové kanceláři. Byla nově natřena a upravena tak jak si přála. Sedla si za stul a vytáhla si své věci. Slony si dala na malou poličku za ní, kde si také vystavila ještě několik málo drobnosti. Fotku svého manžela Ricka si dala před sebe.
Usmála při tom, co na ní několik minut hleděla. Byla tak pyšná na to, kam se dostala a jaké štěsťí ji nakonec potkalo. Poté, co vše dokončila a zkontrolovala, podívala se na malou hordu spisů, které měla k prozkoumání vedle.
Držela jeden v rukou a řádně jej šla prozkoumat, když v tom zaslechla klepaní na dveře.
"Dále." Oči šly směrem vzhůru a vůně ji hned omámila. Jasně byl to Rick, její manžel, věděla, že příjde. Měl úsměv od ucha k uchu. Zavřel za sebou dveře.

"Tak má paní, chtěl jsem ti popřát všechno nejepší ve své funkci a hodně štěsťí." "Díky Ricku." Rychle chytil ji kolem pásu postavil ji a políbil ji hluboce. Odtáhly se od sebe s těžka dýchaly. "WOW!" Kate, zkoro ztratila další slova. Stějně jako Rick.
"Umm, víš musím pracovat." "Jasně, jen do toho." "Ne Ricku nerozumíš. Když na mě budeš takto koukat, budeš mě rozptylovat. A já se teď potřebuji soutředit." "Kate, nemohu za to, že jsi tak sexy v tomto oblečení. Víš, co bych nejraději dělal," šeptal ji do ucha něžně. "Ohnul tě přes stůl, vyhrnul sukni a pořádně tě ošukal.

Kate, tam stála jako opařená. Cítila jak ji kalhotky zvlhly lehce. "Sakra! Castle, já jsem v práci. A tohle nebylo vůbec hezké od tebe." Podívala se na něj trochu naštvaně. "Promiň, nemůžu za to, že má žena je vždy sexy ať udělá cokoliv." Tiše se usmála. "Dobře, dobře, ale teď nech mě,už pracovat." Políbila ho něžně.
"Mmmm, rád bych, ale já tě opravdu chci, teď tady, v tomto sexy obleku." Zachytil rychle její, ústa. Nedal ji ani čas, aby mohla něco říct. Aniž chtěla, tiše zasténala. Nakonec se ji podařilo dostan ven pár slov.
"Rick! Ne! Já-ja, jsem v práci!" Zakoktala Kate. Ještě, že měla všechny žaluzie dole a nikdo nemohl nic vidět. Modlila se, aby nikdo nevešel právě teď do kanceláře.

"Budu rychlí, slib." "Sakra" Pomyslela si. Jasně, že ho nemůže odmítnout, ne po tom, co je tak nadržená s jeho slov před. Její kalhotky zvlhly daleko víc. Rozepnul ji pár tlačítek na košili a políbil ji na krk. Opřel ji o stůl. Nechtěl ztrácet moc času.
A tak jedním tahem zvedl sukni, poté sundal vlhké kalhotky. Rozepnul si pás a kalhoty, vše posunul jedním tahem dolů. Jeho Penis ihned poskočil. Navlékl rychle kondom na něj. Neztrácel čas uchopil ho a pomalu vztoupil do ní. Jeho rty byly na její, aby potlačily jejich sténaní.

Pohyboval se lehce a pomalu, než zrychlil víc a víc. Jeho ústa se přesunula k ňadrům, políbil každé jedno a lehce sál je i přes bavlněný materiál. Vždy se kousla do rtu, aby mohla potlačit své sténaní. Vděl, že s oba blíží k vyvrcholení. Palcem rychle začal kroužit kolem klitorisu. Dokud neucítil, jak se Kate kolem něho utahuje a pak přišla s velmi silným orgasmem. Rick následoval hned po ní, ani nevěřil kolik toho v sobě měl.
Zhroutila se na něj, hlavu zabořila do krku. "Páni to bylo...Tento den je prostě perfektní. Já tě tak miluji, zlato." Zašeptal ji do ucha něžně. Pomalu z ní vyklouzl, kondom zahodil do koše, dal si kalhoty a boxerky nazpět. Kate po chvilce udělala to stejné s kalhotkami.
"Rozhodně nejlepší zatím. Díky i za to, že teď se nedokážu soustředit na svou práci." "Omlouvám se! Nemůžu ti odolat, když si tak sexy vždycky."
Kate si sedla do kresla a lehce si povzechla, zavřela oči na chvíli. Rick se jen usmíval na ni. Tento den, navždy bude v její pamněti.
"Kate!" Ryan a Espo zaklepaly na dveře a všely dál. "Máme případ!" Oba najendou vyhrkly.
"Hej, Castle...kdy jsi přišel, vůbec jsme tě neviděly vejít dneska. Rick pořád stál vedle Kate, usmíval se na ni tiše, stále ohromen. Nemohl odtrhnout oči od ní, přemýšlel o tom co se stalo před nějakou chvílí.
"Huh, no bude to asi pár minut. Já, jen vlastně chtěl Kate pobláhopřát k nové funkci." Konečně se se vykoktal. Poté objal svou ženu a políbil ji tvář. "Hodně štěstí zlato." Kate lehce rozrušená, její tváře jemně červené její hlas téměř ztracen. "Díky. Jsi nejlepší." Nakonec se ji podařilo nějak z úst, dostat tyto slova.
"Nechceme rušit, ale můžete si to nechat na doma. Máme práci" Ozvaly se kluci. "Omlouváme se." Oba najendou zašeptaly. "Jdeme! Spisy dokončím pak. "
"Opravdu půjdeš s námi, na místo činu? Hlavně teď, když si..." Ani to nedořekly, Kate promluvila.
"Ano kluci! Jsem sice Kapitánka, ale jinak se nic nemnění. Jasné?" "OK."

Konečně Rick se vzpamatoval. "Mám tu nejůžasnější, ženu nasvěte." Zašeptal Rick, když kluci byly, už z dohledu. Mrkl se kolem jestli nejsou vidění...poté stiskl ji velmi rychlí polibek na rty. "Jdeme vyřešit tento prípad, co nejrychleji, poté pomůžu ti se vším, co bude třeba. Protože se, už nemůžu dočkat, až půjdeme domů svléknu s tebe tyhle šaty a pak...Mmmhhmm, pak se budou dít věci." "C-a-s-t-l-e." zasyčela na něj Kate, když si uvědomila, že její mušlička opět lehce navlhla.
Tady to je. Konec třetí povídky, kterou jsem chtěla do 8 série stihnout. Snad se vím líbila?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015