Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Nechci to dítě, část jedenáctá

19. ledna 2016 v 16:11 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Chtěla bych se všem hrozně omluvit. Asi si říkáte, co se stalo. Nebudu se zbytečně moc rozepisovat, stejně to asi nikoho moc nezajímá. Takže v zkratce. Nemohla jsem předtím psát, za prvé mě zlobil program, kde to vše dělám. A na mobilu, se mi sice nepíše tak špatně, ale není to ono. No a druhá věc, blížili se Vánoce, Nový rok a podobně, takže jsem toho měla, až nad hlavu. A také inspirace mi nevycházela a já někdy nevěděla jak dál. Ale nakonec to hlavní je, že jsem opět zpátky a vy můžete číst kapitolu jedenáctou a její první část.
Nechci to dítě, část jedenáctá první polovina
Hodnocení: Tato kapitola je hodnocena T
V předchozí části...
"Ehmm! Rick! Už spíš?" "Ne! Nemohu usnout. Stalo se něco Kate?" Vypadal vyděšeně jako malé dítě.
"Ummm! Ne! Chci říct, vlastně o nic nejde...je to jen, byla mi trochu zima a já chci se zeptat múžu si lehnout k tobě." "Jasně, že můžeš."
Usmál se pro sebe, když k němu lehla a přitulila se. Toužil ji políbit a šeptat něžné slova. Ale nechtěl nic zkazit, nebo ji nějak odehnat, štěstí mu zatím přeje a tak raději zavřel oči, a v rychlosti jen zašeptal. "Dobrou noc, Kate." "Dobrou, Rick."


Nechci to dítě, část jedenáctá první polovina

Jako by přesně to potřebovaly. Až do rána oba nakonec v klidu spaly. Rick se probudil jako první. Sledoval ji na chvíli, vypadala tak krásně, zabalená v jeho náručí. Snažil se ovládat, co to šlo, ale nakonec se neudržel a stiskl ji něžný polibek na čelo. Měl štěstí, že ji to neprobudilo. Opatrně se snažil vstát z postele, když se mu to konečně povedlo, šel do koupelny, umyl se a pak běžel rovnou dolů do kuchyně, udělat snídani.
Kate začala pomalu otevírat oči, uvědomila si, že je v posteli sama. Trochu ji to štvalo, protože doufala, že se probudí zabalená v jeho náruči. Protáhla se lehce. Ale sotva se chystala vstát s postele. Uslyšela, otevíraní dveří. Castle držel velký tác s jídlem a čajem.

"Dobré ráno krásko. Udělal jsem snídani, speciálně pro tebe a dítě. Myslel jsem, že ještě spíš, protože když jsem odcházel, spala jsi."
"To je od tebe hezké. Děkuji ti za snídani. Ale neměl sis dělat starosti. Kolik je hodin?"
"11:00 přesně. Já se rád starám, hlavně když jde o vás." Mrkl na ni a pak na břicho, kde dítě bylo.
Rick položil podnos, před Kate. "Paní, to vypadá tak dobře." Kate si olízla rty. Měla takový hlad ani neví, kde se to v ní vzalo. Možná to bude tím, že posledních pár dní toho moc nesnědla.
Žaludek ji zavibroval lehce, rychle popadla první sousto palačinek. "Mmmm!" Zasténala při tomto lahodném pocitu, který měla na jazyku.

Snědla to vše během chvilky. Rick, ji jen pozoroval s otevřenými ústy. Když si uvědomila, jak ji sleduje, tváře ji lehce, zčervenaly. "Víš, asi jsem měla přeci jen hlad." Přiznala se nakonec. "Musím se také přiznat, že chutnalo to výborně. Jsi, skvělí, kuchař!" Usmála se na něj, tak něžně, že si myslel, že snad omdlí.

"Kate, mohu mít otázku." "Jistě jen se ptej." "Já, vlastně, jenom jsem chtěl vědět, kdy musíš být zpátky ve městě. Ne, že bych tě tady nechtěl, nebo tě nějak vyháněl. Jen nechci, abys měla problémy v práci a tak-a podobně."
"Ne to je v pořádku já ti rozumím. Vlastně nespěchám nikam, protože jsem si vzala volno až do příští Středy. Takže zkrátka ještě pár dní mám." Rick si vydechl úlevou, že má ještě pár dnů. "To jsem fakt moc rád, chci ti totiž ukázat více s Hamptons, než jen tento dům."
"Zní to dobře. Budu opravdu, ráda, když mi ukážeš více."
Rick odnesl prázdný podnos s jídlem, ještě předtím nařídil Kate, aby se oblékla. Protože půjdou ven, vidět více z tohoto města. Sešly se dole u dveří a poté vyrazili pryč.

Rick procházel úzkou uličkou v Hamptons spolu s Kate. Náhle tak nějak automaticky.
Chytil ji za ruku otočil se k ní. Jejich oči se setkaly. Poté přitáhl si ji k sobě, políbil na rty něžně. "Promiň, to bylo…" "To je v pořádku, neomlouvej se. Pojďme dál." Šly ještě kousek, než se zastavil a mrkl na ni.
"Och! Tady pojď." Vzal ji za ruku a vedl ji do malé kavárny.
"Dělají tady nejlepší kávu, koktejly a koláče. Vždycky s Alexis, když jsme v Hamptons, tady přijdeme a něco si dáme."
Kate ucítila tu nádhernou vůni kávy. Měla takovou chuť si ji dát, ale věděla, že nemůže.

Vedl ji dozadu k malému stolku u okna s výhledem na park. "Zůstaň zde, hned jsem zpátky, jen nám objednám."
"Dobrý den pane Castle. Co pak to bude dneska?" "Dobrý den, dva borůvkové koláče, prosím a k tomu dva jahodové koktejly. Děkuji!" "Posaďte se klidně. Za chvíli vám to přinesu." "Děkuji, Susan." Usmál se na starší ženu, za pultem, než šel zpátky ke Kate.
"Umm! Za chvilku nám to donesou. Uvidíš, bude ti to chutnat." "Děkuji. Uhh! Potřebuji si odskočit na toaletu." "Jsou tam ty dveře na konci." "Díky."
Kate si odskočila na záchod. Cítila lehké závratě. Opláchla si tvář trochu a udělala pár nadechnutí a vydechnutí, aby se zklidnila, než šla nazpět k němu.

Vše již bylo na stole. Posadila se a dala do sebe nějaké to sousto. Zbytek nechala tak. Rick na ni mrkl. "Co se děje? Nechutná ti to snad? Objednám ti něco jiného, jestli chceš?" "Ne! Chci říct, je to skvělé, opravdu. Jenom prostě já, nějak nemám chuť, víš. Omlouvám se!" "To je v pořádku, Kate."

Než stihl něco víc říct, Kate vstala a rozběhla se směrem k záchodu. Vše, co snědla, ze sebe ihned dostala. Náhle se cítila trochu uvolněnější. "No jo, takhle to chodí v těhotenství Kate." Zašeptala si pro sebe. A trochu si opláchla obličej vodou.
Rick rychle zaplatil a poté šel najít Kate. Zaklepal na dveře. "Kate jsi v pořádku? Co se děje?"
Rychle si otřela tvář i ruce do ubrousku pár krát se nadechla a vyšla ze dveří.
"Umm! Promiň, že jsem tak rychle odešla, jen se mi udělalo trochu špatně. Ale, už jsem v pořádku."
"Určitě?"
"Ano určitě, pojďme se ještě trochu projít jo? Myslím totiž, že čerstvý vzduch mi udělá ještě lépe."

Chytil ji za ruku a vzal ji pryč. Procházely parkem, kde v zadní čísti, bylo vidět, jak si hrají děti. Rick se usmál na tento pocit. Kate jen obrátila oči v sloup a šla dál. "Rick si všiml a zastavil na chvíli. "Co se děje Katě? Cítím, že pořád si nervózní s toho všeho."
"Nejsem nervózní…Je to stále jen, já prostě je to pro mě všechno tak nové a mám strach, abych něco nepokazila a zároveň, se snažím zvyknout na situaci ještě. Asi to chce jen trochu času, než se do toho dostanu." "Nejsi v tom sama Kate. Jsem s tebou, vždy budu. Slibuji!" "Já vím a děkuji ti za vše."
"Pojďme, ještě musíš vidět spoustu věcí." Usmál se na ni, stiskl ji ruku jemně, aby věděla, že tam je a vždy i bude. Došly nedaleko jedné nákupní zóny. Tady tohle je takové malé centrum, kde je několik obchodů s oblečením, obuví a nějaké suvenýry a podobně.

Rick procházel s Kate kolem obchodů. Zastavil se, spatřil jedny krásně šaty, které rozhodně padly Kate jako ulité. Chytil ji za ruku "Co to děláš? Kam jdeme?" "Uvidíš?"
"Co je to?"
"Chci, aby sis oblékla tyhle šaty. Jsou stvořené přímo pro tebe." Kate mrkla na cenu. "Rick! Ne! Podívej se, jak jsou drahé."
"O to se ty nestarej, bude to můj dárek pro dnešní večer. Chci totiž udělat velkou večeři, jenom pro nás dneska. Jdi si je zkusit prosím." Jeho štěně oči zabraly.
"Dobře!" Kate si povzdechla a šla udělat, co řekl.

"Vidíš, co jsem říkal. Padnou ti, jako ulité." Rick se usmál na ni. Kate se mrkla na posledy do zrcadla. Měl pravdu, ty šaty ji padly. Znal ji tak dobře. I když, stále váhala, věděla, že nemůže jinak než si vzít ty šaty. Odešly z obchodu, jen co Rick zaplatil za šaty. Předtím si ji ještě rychle ofotil.

Šly ještě několik minut, než se zastavil na jednom místě. Byla tam fontána, kde stříkala voda.
"Kate, teď chci, aby ses postavila přímo tady a usmála, dobře." "Rick! Ne! Vypadám příšerně." "Kate, jsi tak krásná. Udělej to po mně. Chci mít tuhle vzpomínku, vždy v paměti." "Dobře!" Souhlasila nakonec a usmála se, nejvíc jak jen to šlo. Udělal rychlou fotku a pak ještě další dvě. Nakonec se postavil k ní a vyfotily se společně.

Poté ji vzal za ruku a šly dál. Přišly k jezeru, kde bylo kolem několik kamenů stromů a dvě lavičky.
"Víš, někdy zde prostě přijdu, sednu si tady na lavičku a jen tak přemýšlím. V, zimně, když to zmrzne, se tady dá také bruslit. Když byla Alexis menší, chodili jsme tady často. Ale pak jak vyrostla, už měla trochu jiné zájmy, než tohle."
"Musím říct, že je to tady vše opravdu krásné."
"To ano. Možná bychom si mohly vypůjčit loď zítra a udělat si piknik v jedné malé zátoce, kterou jsem objevil před pár lety. Bylo to s Alexis, když jsme jeli na malou plavbu lodí. Náhodou jsme narazily na to místo a od té doby jsme tam spolu chodívaly. Je to naše tajné místo. Ještě jsem tam nikoho nevzal. Budeš první. Výhodou také je, že ještě není tak velká zima."
"Já nevím, zda je to dobrý nápad." "No tak Kate! Uvidíš, že se ti to bude líbit. Jen řekni ano."
Podívala se na něj, vypadá tak roztomile, když ji prosil. "Ano!" Rick se usmál a pak navrhl, aby šly ještě něco málo nakoupit na dnešek.

Byly v obchodě a Rick vzal snad všechny potraviny a věci, co byly třeba. Kate, ho čekala mezitím venku na lavičce, protože, se, ji točila hlava, takže bylo lepší, že seděla.
"Ehmm! Myslím, že máme vše. Můžeme jít? Už se cítíš trochu lépe?" "Pojďme domů. A ano je mi lépe."

Celou cestu, si Rick, přehrával v hlavě jenom jedno "Pojďme domů." Ona řekla domov, to je neuvěřitelné. Musí to snad být sen. Ne! Ne! Nechci, aby to byl jenom sen. Chci, aby to bylo skutečné."
"Jsi v pořádku?" Zeptala se Kate, když dorazily. "Samozřejmě."
Rick udělal dva čaje a mezi tím vybalil všechny věci. Kate se šla rychle převléct, do něčeho pohodlnějšího. Poté sešla dolů, oba si vypily své čaje.

"Díky, za dnešek, bylo to báječné." "Vadilo by ti, kdybych si na chvíli zdřímla, jsem trochu utahaná."
"Jen jdi já, dokončím nějaké věci ještě a pak jsem celý jen tvůj." "OK" usmála se a poté šla nahoru lehnout si trochu.
Rick udělal pár věcí, něco málo napsal. A také zavolal do přístavu, abys na zítra vypůjčil jachtu. Šel se podívat na Kate, zda je vše v pořádku. Nakoukl přes dveře, vypadala tak roztomile. I v spánku tahle, žena vypadá sexy a tak horká. "Sakra! Nedokážu se na nic soustředit, když ji vidím takto."

Všiml si, jak mu v penisu zacukalo a tak raději odešel pryč, než to bude ještě horší. Zavřel se v pokoji, popadl knihu a chvilku si četl.
Vzpomněl si na fotky Kate, které dneska udělal. Popadl mobil a začal si je prohlížet, vypadala tak něžně a dokonale na nich. "Ta žena ho přivede k šílenství" pomyslel si tiše, pro sebe.
Mrkl na hodiny, které mu hlásily, že by měl začít připravovat večeři pro ně.


Kate cítila, mnohem uvolněnější. Spánek ji udělal dobře. Protáhla se a pak se šla podívat dolů na Ricka. Byl v kuchyni a chystal všechny věci, které bude potřebovat na vaření.
Chvilku ho sledovala. Téměř, se vyděsil, když ji spatřil.
"Sakra! Kate! Polekala jsi mě." "Omlouvám se, nechtěla jsem. Jen jsem tě prostě uviděla a vypadal si tak dobře v kuchyni.
"Jsi sexy, když mluvíš lehce ospalým hlasem." Sledoval její oči pozorně. Tušil, že se zřejmě probudila, jen před malou chvílí. Jeho dech se zrychlil. "Zatraceně Kate! Co mi to děláš." Toužil vše nechat tak, políbit ji, odnést ji do své ložnice a milovat se sní.
"Raději se jdi se převléct. Protože jestli nepůjdeš ihned, neručím za sebe Kate. Já zatím nachytám to vše a počkám tě tady dole." "Dobře." Šla nahoru udělat, co řekl.

Rick dal všude kolem svíčky. Stůl posypal růžemi. Začal vařit, zatímco Kate se osprchovala a převlékla do šatů. Dala si lehounký make-up a jemný lesk na rty, vlasy si sepjala sponou. Bylo vše hotovo. Rick, se rychle ještě převlékl. Dal si, černé kalhoty, bílou košili a trochu si poupravil vlasy.

Čekal ji dole, lehce nervózní, přecházel sem a tam. Připadal si jako nějaký teenager, který čeká na svou holku a doufá, že se neztrapní.
Scházela pomalu ze schodů. Rick zachytil její pohled. Vypadala děsně sexy v těchto šatech a její vlasy, jedním slovem dokonalost.
"Ó můj bože! Dovol, abych tento večer přežil." Zašeptal si pro sebe.
Chytil její ruku, vedl jí směrem ke kuchyni. "Vypadáš překrásně!" "Nepřeháněj! Ale děkuji. Ty taky nevypadáš k zahození." Usmála se na něj plaše.
Kate koukala na krásně vyzdobenou kuchyň. Všude svíčky a růže. Vypadalo to nádherně. Pomohl ji posadit se. Jedli mlčky.

"Díky, za tento večer. Jídlo bylo vážně skvělé." "Jsem rád, že ti chutnalo. Mimochodem, na zítra jsem objednal jachtu, jak jsem řekl. Bude se ti to líbit, slibuji." Vstala a objala ho pevně.
"Děkuji ti, vážně děkuji, za to, že máš semnou trpělivost a jsi tady vždy, i v nejtěžších chvílích." "Už jsem to říkal, klidně to zopakuji i tisíckrát. Pro tebe, bych udělal cokoliv, ale to, už víš. Stejně jako pro dítě. Miluji tě Kate a to se nezmění, nikdy." "Já vím. A cením si to."

"Mám nápad, pojď." Vzal ji za ruku a vedl ji k sobě do pokoje. Otevřel velké dveře, kde byla krásná terasa s výhledem na moře. "Někdy se odtud dívám večer na hvězdy. Je to nádhera." "Páni to je…" Byla úplně omámena, nedokázala ani popsat, co cítila. Richard ji objal kolem ramen, neřekla nic, jen se přitulila k němu, hlavu mu položila na rameno. Dnešní den, byl perfektní a večer zakončen v jeho náručí, co více si mohla přát.
"Ten muž je pro ni prostě až moc dokonalý." Pomyslela si pro sebe.
Druhý den ráno, oba vstaly téměř současně. "Dobré ráno." Zašeptala Kate, jen co se protáhla. "Dobrá ráno, krásko. Spala jsi dobře?" "Byla jsem tak utahaná, ani nevím, kdy jsem usnula."
"Máš hlad?" "Přiznávám, že ano. Zdá se, že dítě teď potřebuje hodně jíst."

Rick, šel rychle do kuchyně připravit snídani. Kate, šla do koupelny trochu se opláchnout a poté rychle převléct. Scházela dolů do kuchyně, kde zacítila lahodnou vůní. "Mmmm, voní to tady tak krásně. Co to vlastně je? "Jsou to míchané vejce, toust a trochu slaniny."
"Vypadá to opravu dobře." Kate ochutnala. "Mmm, a taky to chutná dobře." Rick se posadil naproti, začal jíst.

"Huh! Ohledně té Jachty, pořád platí, že půjdeme." "Řekla jsem jednou Ano. Tak, co si myslíš?" "Dobře, pak myslím, že bychom se měly jít nachystat a vyrazit, co nejdříve." Po snídani, Kate šla nahoru sebrat si nějaké věci. Zatím co Rick, nachystal nějaké sendviče, sýr, nápoje a velkou deku. Běžel se také rychle převléct. Když byly hotový, Rick sebral košík, deku a poté oba vyrazily.
Jachta nebyla moc velká, ani malá, počasí jim naštěstí také přálo. Rick ji ukazoval, kde co je a podobně. Kate, jen pozorně naslouchala. Nakonec oba dorazily na jeho tajné místo.
Rick, ji pomohl z Jachty dolů a pak rozprostřel velkou deku, aby si mohly sednout.
"Jak jsem říkal, tohle je to místo. Je tady klid, a když ti přeje počasí, je to nádherné. Samozřejmě nelepší, je jít tady v létě, když je naprosté teplo."
"Páni, měl jsi pravdu, když si říkal, že je to krásné." Kate se rozhlížela kolem.
"Není ti zima?" "Ne díky, zatím jsem v pořádku."
Tady to je, konec první části. Děkuji všem, kteří to dočetly, až sem. Moc to pro mě znamená. Já vím, že občas udělám nějaké chyby a podobně. Ale snažím se to napravit a dělat to od teď vše spárvně. Další část, by měla být zřejmě v Pátek a poté v Úterý, jen epilog.
A jsme u konce této povídky. Ale nebojte, v hlavě, už mám něco rozpracované. tak doufám, že snad brzy to sepíši a poté zveřejním, aby jste měly, co číst. Je mi líto, ale obrázek u toho nebude. A text, jsem musela trochu zkrátit. Blog mi totiž říká, že délka článku je omezena na 40 000 znaků.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Libor Libor | E-mail | 20. ledna 2016 v 13:22 | Reagovat

I po takové době opět super pokračování. Akorát ve slovese zkus psát spíš měkké i :) obdivuju,že si čekání vynahradila tím  jak je to dlouhé :)

2 castlebeckett castlebeckett | Web | 20. ledna 2016 v 14:44 | Reagovat

[1]: Děkuji moc za radu. Příště si na to dám pozor. :-)
Snažila jsem se, aby lidi měli, co číst a aby to mělo nějaký příběh a ne jen rychlé zkrácení, kde ani člověk pořádné neví, co se děje a najednou, už je konec.
U mnoha povídek, co jsem kdysi četla, jsem zažila něco podobné. ;-) A trochu mě to štvalo, ale nakonec jsem to vždy nějak překousla. :-)

3 Bellezza Bellezza | 20. ledna 2016 v 17:27 | Reagovat

No super,konečne :D Akurát si to budem musieť všetko prečítať odznova,pretože už ani neviem o čom to poriadne bolo 8-)

4 Bellezza Bellezza | 20. ledna 2016 v 17:31 | Reagovat

Myslela som tie predošlé časti že už neviem čo tam presne bolo :-D

5 castlebeckett castlebeckett | Web | 20. ledna 2016 v 18:20 | Reagovat

[4]: V pořádku. :) Pochopila jsem to. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015