Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Prosinec 2016

Přeji krásný Nový Rok 2017

31. prosince 2016 v 23:59 | Mrs.caskett |  My diary
Děkuji vám moji milí čtenáři, že máte se mnou ještě trpělivost...Vím, povídka(FF), měla být dokončena, už dávno...ale nešel mi notebook, jak víte...A teď, když jsem jéj konečně(musím zaklepat), dostala zpátky (Už, jem vám to psala, v minulem článku) ještě nebyl čas dodělat, co jsem chtěla. A musela jsem si pořídit programy, co mi tady chyběly. A stále ještě, mi pár věcí chybí. A do toho ještě Vánoce...Znáte to, nakupovaní a podobné věci, dělaní cukroví, takže času opravdu málo. Ještě zařizovaní, ostatního a podobně...Zkrátka, kdybych povídala dál, tak bych neskončila, asi ani do zítra. :DNe vážně, tento článek není jen, o nesmyslech, maličkostech, výmluvách a podobných věci...Tento článek je především, pro vás...Protože hlavním důvodem, přoč jej píši je: Chtěla jsem vám, popřát, opožděně, ale přeci jen, hezké sváty a hlavně, krásný Nový Rok 2017! Mnoho štěstí (ať, už ve škole, v práci, nebo osobním životě.) lásky, klidu, spokojenosti. A také, dávejte na sebe pozor, když máme dneska ten Silvestr!

Doufám, že v příštím roce, tedy 2017, budu více aktivnější v povídkách které chystám, třeba tam bude i nějaký Castle Fanfiction, kdo ví...Zatím, nechci více prozrazovat, abych to nezakřikla a podobně. Je to ještě jen, v mé hlavě. :D Jelikož mám teď, tak trochu řekněme ještě i jiné věci, které mi přišly do cesty nečekaně...Tak nic, nebudu vás raději déle zdržovat...Pokud něco bude, vše se dozvíte v pravý čas.

(Miluji tuhle fotku se Stana Katic ♥ Je tak rozkošná, když se směje!)

Ještě jednou, všem přeji, krásný Nový Rok 2017! 🕛 🎉 🎊 🥂 🍸 🍷 🍾 🎆 🎇

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015