Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Leden 2017

Nechci to dítě: Epilog, první půlka

5. ledna 2017 v 11:47 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
A je to konečně tady, Epilog přichází...Tak dobrá moji Milí, jak jsem tak koukala...Uvědomila jsem si, že tento Epilog je delší, než jsem myslela. :D A tak, jsem nakonec dospěla k názoru, že jej, raději rozdělím na dvě části. Bude to lepší a přehlednější. :D Stejně, by se do té jedné, části nevešel. :D Budiš, dost povídání...už vás nechám, užíjte si první část tohoto Epilogu...Snad se vám bude líbit. A chtěla jsem vám ještě, velice poděkovat, za to, že jste četli mé povídky(Fanfiction). A doufám, že se vám budou líbit i ty další, které snad v budoucnu napíši. Ještě jednou vám všem, moc děkuji! :-)

Nechci to dítě: Epilog První polovina

Hodnocení: Tato kapitola je hodnocena K,T

V předchozí části...
"Miluji tě." Aniž si uvědomila, vyhrkla to rychle ze sebe.
"Kate, nemusíš…" Umlčela ho polibkem. "Ale já chci, říkat to, protože je to pravda."
Vzala jeho ruku do své a pokračovala. "Rick, poslouchej, já vím, že občas to prostě pokazím, možná to bude tím, že jsem nikdy neměla vážný vztah. A teď, když ho konečně začínám mít, cítím, že nevím, jak na to"

"Neboj se Kate, máš mě a já ti ukážu jak na to. Budu ti vždycky pomáhat a budu s tebou. Společně, ty a já, to dokážeme."

"Jsi si jistý, že to je to, co opravdu chceš." "Ano jsem stoprocentně jistý." Políbil ji na rty sladce. "Pojďme dovnitř." "Pojďme." Pomohl jí opatrně vstát, než se vydali dovnitř.

Více v celém článku...

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015