Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Březen 2017

Nechci to dítě, závěrečný epilog

28. března 2017 v 9:30 | Mrs.caskett |  My stories (fanfictions)
Hello. Je to tady, slibovaný Epilog, druhá půlka...Nebo by se dalo říct, podlední kpitola tohoto příběhu.
Přiznám se, že mi bude chybět tento příběh. Příjde mi, že nějak rychle to vše skončilo. :D A přitom jsme měly, krásných jedenáct kapitol + epilog. rozdělen do dvou částí. :)

To je tedy něco. :D Ano pravda nědo, si říká nic moc. Ale původně jsem plánovala jenom pár kpitol a nakoec, jsme skončily, až tady. :-P Ale dost, vzpomínaní a dalšího mluvení.
Nechci vás déle zdržovat. Jen vám přeji krásné čtení. Snad se vám koncec bude líbit. :) Moc mě těšilo psát tento příběh, a jsem neskutečně ráda, že jste ho četli a komentovali...
A taktéž doufám, že se vám budou libit, i jiné příběhy, které snad v budoucnu napíši.
Nechci to dítě, Konec
Hodnocení: Tato kapitola je hodnocena T, M


V předchozí části...

"Omlouvám se, že jsem se tak zdržel. Ale chystal jsem horkou koupel pro nás oba. Myslel jsem, že trochu uvolnění nezaškodí.
"Mhhmm, rozhodně musím souhlasit." Chytil ji za ruku…Vzal ji do náruče a opatrně odnesl do ložnice. "Rick, já můžu chodit." "Já vím, ale chci, abys měla veškeré pohodlí." Políbil ji na rty. "Už vím, proč tě vlastně tak miluji." Pomohl ji do vany. Oba se tam usadily na chvíli. Rick pohladil něžně, břicho několikrát. Když cítily, že spánek vítězí nad nimi, oba se opláchly, usušily a ulehly do postele, schouleni k sobě.
Více v celém článku...


Happy Birthday Nathan Fillion

27. března 2017 v 20:16 | Mrs.caskett |  Nathan Fillion
Aloha! Hlasím se vám! To, je ale rychlost. :D No víte, až dneska jsem se pořádně dívala kolikáteho je. :D A uvědomila si, že Nathan má dnes narozeniny...A tak jsem mu alespoň chtěla popřát, Všechno nejlepší! Happy Birthday Nathan(46)!
#NathanFillion


Všechno nejlepší Nathan Fillion! Hodně Štěstí, zdraví, lásky, a mnoho dalších úspěchu ve všem. :)

PS: Zítra čekejte překvapení. :)


Neodolatelná!

13. března 2017 v 12:42 | Mrs.caskett
Hello! Já vím, já vím, měla bych dopsat povídku, kterou jsem měla mít, už dávno. Jenže pracuji na závěru ještě, nějak se mi totiž nedaří najít ty správné slova ke konci. A tak se rozptyluji tím, že mrkám na Instagram…Kdo co přidal nového a tak. A jednoho dne se stalo, že dala Stana, na Instagram jednu pikantní fotku. Nedalo mi to, prostě jsem ihned věděla, co dělat a jak, to bude vypadat. A tak jsem šla, začala psát a tvořit k tomu tu správnou koláž. A tady zkrátka a jednoduše je onen výsledek. Pozor, upozorňuji, že je to lehce erotické a možná i trochu legrační. Ale znáte to, to jsou přeci Caskett. Je radost o nich psát. :D
PS: Přestaňte mi spamovat na tomto blogu. Nechci zde, žádné cizí odkazy, ani nic so nemá společné s blogem a jeho tématem. Všechny nežádoucí komentáře, pokaždé zablokuji.

Neodolatelná!
Hodnocení: T, M

Vidím svou ženu, která právě před chvílí probudila, jak stojí u okna a přemýšlí. Tiše vstanu, abych ji nepolekal. Opatrně si stoupnu za ní, objímám okolo pásu. Lehce poskočí, ale poté, co zjišťuje, že jsem to já, tiše se usměje. Objímám ji pevněji a lehce políbím na rameno. " Co pak to děláš" táže se mně. "Jen ranní polibek." "Ty víš, že to takto neskončí." Moc dobře vím, že musí jít opět do práce, ale poté, co jsem ji uviděl v plné kráse, nedokážu ji odolat. Ne že bych ji, takto, už někdy neviděl. Ale dnes cítím, že je to něco jinak.

"Možná!" Opět ji začínám líbat, tentokrát, ale na rty. "Ona mně zastaví, víš, že musím jít do práce, že jo. Takže co kdybychom to nechaly na později. Jsem lehce frustrován, ruce dám v bok, ale nehodlám se vzdát.

Trochu odhrnu závěs, jen abych se podíval s okna, kde vidím, že právě padá déšť. "Jak romantické! Nemyslíš?" "Možná!" "Ty to nevidíš, déšť, nám jasně říká, že bychom měly zalézt do postele a zůstat dneska doma." "Ale já musím pracovat, už jsem ti říkala, že nemůžu jen tak chybět." "Já myslím, že pro dnešek je vše dovoleno, zavoláš a řekneš, že ti není dobře"
Opět ji táhnu k sobě, políbím ji na rty, ale tentokrát vezmu ji do náruče a odnáším do postele, aniž bych přerušil polibek." Zdálo se jako by lehce zaprotestovala, ale nakonec se nechá unést a zapomene na vše kolem sebe. Tiše se milujeme v posteli, několik hodin.

Poté, co cítíme, jak náš žaludek vrčí čím dál víc, jdu připravit něco k jídlu. Ani jsme si nestačily pořádně sednout a naše talíře, jsou téměř prázdné.
"Co jsem říkal, byl to skvělý nápad zůstat dnes doma, nemyslíš?" Tiše se směje na mě. "Hmm, pro tentokrát nemůžu než nesouhlasit." Jemně se kousne do rtu, protože přesně dobře ví, co to semnou udělá. "To bylo naschvál, že jo." "Nevím, o čem to mluvíš." Usměje se na mě šibalsky. "Pojď sem!"
Snažím se ji chytit, ale ona již běží k ložnici. Běžím za ní, nechtěně jsem zavadil o židli, zakňučím bolestí. Ona se jen tiše směje. Nakonec ji doběhnu, chytím ji okolo pásu a začnu lechtat. "Takže ty se mi budeš smát." "Přestaň, prosím. Omlouvám se za tes mích. Ale uznej, že to bylo docela zábavné, udělal bys jistě to samé." "To teda ne!" Odvětil jsem. A pak se zastavil!
Naše oči se setkaly a já ihned věděl, co bude následovat. Políbil jsem jí něžně na rty. "Miluji tě!" Zašeptal jsem. Lehce jsem jej odstrčila, padl na matraci a já jej následovala. Oba jsme se opět milovaly, tentokrát to bylo rychlejší, ale i tak úžasné. Objímal mě, při tom jednou rukou hladil mé vlasy.
"Vidíš, co jsem říkal. Byl to skvělý nápad, dneska zůstat doma." "Souhlasím, opravdu skvělý nápad."


Vstala s postele, úplně odhalená otočila se na mně. "Jdu si dát sprchu, přidáš se." "A sakra! To není fér. Dobře víš, co to semnou dělá, když tě vidím tahle, ještě k tomu ten sexy hlas. Nedokážu se ovládat." Hodila na mě svůj šibalský úsměv. "Hmm, pak by sis měl pospíšit, nabídka nebudu věčná!" Rychle vyběhnu z postele, zatím co má žena se jen hloupě směje. "Jen počkej, až tě doženu, trest tě rozhodně nemine." Zašeptám si pro sebe. "Tak co, kdepak si?" "Už jdu." Usměju se šibalsky a pak běžím rychle za ní.

Konec! Tady to je, krátká Caskett Fanfic. Přiznám se, že mě to bavilo psát. Ta fotka, byla jako stvořena pro tohle.
PS: Ten obrázek Nathana, který jsem tam přidala do té fotky, je z jeho šou Firefly, pokud by někdo náhodou nevěděl.

PS2: Doufám, že se brzy budu moct, zase naplno věnovat nějaké FF, ale nejprve se musím mrknou na tu starší a dokončit ji. Snad to bude brzy, abych pak mohla začít s něčím novým. Prozatím se mějte XOXO. Přeji vám krásný den a ještě krásnější týden. :)

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015