Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Říjen 2017

Nezvěstná již tuto středu na AXN

11. října 2017 v 16:27 | Mrs.caskett |  Stana Katic
Ano je to tady...Jak jistě možná víte, Stana nedávno natočila seriál z názvem Absentia (U nás známý jako "Nezvěstná"), který bude vysílat jak u nás, tak na Slovensku stanice AXN, již tuto středu. Tedy dneska ve 21:00. Nemůžu se dočkat, až jej uvidím. Podle ukázek a fotek, to zatím opravdu vypadá velice zajímavě.

O čem seriál pojednává: Agentka FBI Emily (Stana), je na stopě jednomu z největších sériových Bostonských vrahů. Náhle zmizí beze stopy a po čase je prohlášena za mrtvou. O šest let později, je nakonec nalezena na půl mrtvá a s amnézií v chatrči kdesi v lese. Po návratu domů zjistí, že nic není jako dříve. Její muž se oženil, jejich syna vychovává cizí žena. A jak to tak vypadá je také podezřelá ze série vražd.Seriál bude mít nádech, řekněme tak trochu krimi, nebo bych spíš měla správně říct vysoce napínavého thrilleru. Musím říct, že tento žánr mám celkem. Ovšem pro mě musí být dobře natočen a mít zajímaví děj. Už se mi kolikrát stálo, že když sem viděla nějaký film, podle obsahu vypadal dobře a nakonec to nebylo nic moc. Ale tento, už podle ukázek vypadá fakt zajímavě. Myslím, že stojí za to na něj alespoň mrknut. Kdyby se vám to nelíblo, vždy se to dá přepnout jinam.

Zde přikládám fotky z magazínů, které se vyskytli u nás. Musím říct, že jsem tu nějaký čas nebyla, takže nevím na 100%, jestli třeba o ní nepsaly i v něčem jiném. Tak hlavní asi je, že jsem aspoň stačila zakoupit tyto dva časopisy s ní. :)


Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015