Nový design

Coffee is symbolic for those characters. No matter who brings the coffee, her or me, it's like our morning kiss. A way of saying without actually using words, " Good morning, my heart. How are you doing? "
Nathan Fillion
Reklama pro blog: Karamelka


Prosinec 2017

Štastný nový rok přeji.

31. prosince 2017 v 23:34 | Mrs.caskett
Dobrý večer. Nebo spíše, už téměř dobrou noc. :D Torochu narychlo napsané a + ještě rychleji udělaná koláž. Přiznám se, byla by dříve, no času moc nezbylo. Ale říkala jsem si, že musím alespoň něco malé rychle stvořit. :D Takže jak vidítě tady to je. :)

Přeji všem krásný Nový rok, hodně štěstí, úspěchů, zdraví, lásky, pokoje a klidu. :) Snad brzy doufejme, se zde znovu objevím a něco napíši. :) Mějte se krásně a dávejte na sebe pozor.

Štastné a Veselé Vánoce

24. prosince 2017 v 16:26 | Mrs.caskett
Dobrý podvečer. Omlouvám se, neměla jsem moc času, abych se sem dostala. Před Vánoci, je to vždy hrozný frmol. :D
Vím, slibovala jsem, tedy ne přímo slibovala, spíše jsem říkala, že napíši recenzi na seriál Absentia, se Stana Katic. Bohužel nezbyl prozatím čas na to, abych se k tomu dostala.
Zkrátka chci tu práci udělat dobře…Ne jen něco sepsat narychlo, co ani nebude dávat smysl. To je si myslím zbytečné. Takže si raději dám trošku víc času a pak to sem v klidu dám, doufejme. :D Také bych chtěla dokončit nějaké rozepsané povídky na téma Castle. Tak snad to vyjde, uvidíme. :P


A teď zpátky k hlavnímu tématu, proč jsem vlastně chtěla tyto řádky napsat. Jistě víte, že jsou Vánoce. A tak jsem chtěla všem popřát Krásné svátky, pohodu, klid, štěstí, lásku, radost. Zkrátka a jednoduše přeji všem Štastné a Veselé Vánoce.

Děkuji za navštěvu.Doufám že se vám tady líbilo :)) A že jsem zase někdy příjdete :)


.....................................................................................................................

Twitters
twitstamp.com twitstamp.com


..................
Navštěvnost cizí
free counters

počítadlo.abz.czMy Playlist

....
2012-2013© 2012-2014© 2012-2015